Trwa ładowanie...
Przejdź na

"To było niezłe SCENICZNE STUKANKO!"

186
Podziel się:

Merytorycznych i fachowych ocen w "Mam Talent 6" ciąg dalszy. "Śpiewający perkusista jest kurwa zajebisty!"

"To było niezłe SCENICZNE STUKANKO!"

W szóstym odcinku 6. edycji Mam Talent w pierwszej kolejności zaprezentowano troje uczestników, którzy jurorom do gustu nie przypadli. Po reklamach na scenie zobaczyliśmy zespół Drum Work wykonujący muzykę afrykańską. To było całkiem niezłe sceniczne stukanko! - oceniła fachowo Małgorzata Foremniak. Grupa dostała trzy razy tak.

Tyle szczęścia nie miał Zen Sushi Team, który nie dostał się do następnego etapu mimo, że Agustin Egurrola zjadł porcję sushi z ciała jednej z uczestniczek. Jurorów podzielił także wykonujący akrobacje na rowerze Michał Koziołek - ostatecznie jednak dostał dwa głosy na tak i przeszedł dalej. Akrobatka Agnieszka Marczak zachwyciła wszystkich jurorów i bez problemu znalazła się w kolejnym etapie. Ja na takie występy czekam, to jest to, czego szukam! - mówiła Agnieszka Chylińska.

Sędziów podzieliła za to 14-letnia Ola Kozubal, która gra na instrumentach klawiszowych i śpiewa, wykonała piosenkę Christiny Perri Jar of Hearts. Chylińska była wzruszona: To było coś nieprawdopodobnego. Dla mnie to było doskonałe! Egurrola stwierdził jednak, że dziewczynka jest jeszcze za młoda do tego typu programów. Mimo to dostała dwa razy tak.

Wątpliwości nie było za to po występie zespołu mimów Mimello, którzy oczarowali zarówno jurorów, jak i publiczność i prowadzących. Podobnie jak białoruska grupa The Toobes, którą oglądać można było już w Must Be The Music. Muzycy zebrali świetne opinie, a najbardziej przypadli do gustu Agnieszce Chylińskiej. Dobrze rozumiecie polski? A znacie takie słowo: zajebiście? Ja kocham perkusistów, dla mnie perkusista to jest masakra, ale śpiewający perkusista jest kurwa zajebisty! Jesteście dla mnie najbardziej zajebistym zespołem tej edycji!

Kolejna w programie akrobatka, Monika Żebiałowicz, również zyskała sobie przychylność jurorów. Super choreografia, super skomponowana z muzyką, ja jestem pod wrażeniem! - mówił Egurrola. Twoje ciało stało się muzyką - dodała Foremniak. Usłyszała trzy razy tak. Do następnego etapu dostał się również Mateusz "Kofi" Kufel, który zaprezentował freestyle show z udziałem piłki do koszykówki.

Jako ostatni zaprezentowali się muzycy zespołu Backstage Acoustic, których występ podzielił jurorów. To jest bardzo fajne, bardzo klimatyczne, ale mnie, przepraszam bardzo, nie wzięło jako talent, który jest objawieniem - mówiła Foremniak. Chylińska była zachwycona, a o przejściu do następnego etapu zadecydował Egurrola, który postanowił dać muzykom szansę.

A jak radzili sobie Wasi faworyci?

KOMENTARZE
(186)
gość
8 lat temu
Chylińska niby taki blond plastik się zrobił ale nadal jak puści wiązanką to strach się bać
gość
8 lat temu
Foremiak tak mnie irytuje w tym programie, że nie mogę.. wszystko robione pod publiczkę, chce udać fajną ale jakoś jej to nie wychodzi.
gość
8 lat temu
Łepek Foremniak pusty jak foremka...
gość
8 lat temu
Ten program jest nudny i schematyczny. I znowu wygra jakiś śpiewak...
gość
8 lat temu
z całej trójki to najlepszy Agustin
Najnowsze komentarze (186)
gość
8 lat temu
a chylinska chodzi na tych obcasach jak na szczudlach, na zgietych nogach zawsze i pochylona do przodu :D
gość
8 lat temu
foremniakowa pretensjonalna i na sile probuje cos wymyslac "fajnego" ale nie wychodzi jej za bardzo, udawaczka
gość
8 lat temu
ma figure i zgrabne nogi
gość
8 lat temu
Program był dobry jak był Wojewódzki. Teraz to wszystko to pic na wdoę fotomontaż.
gość
8 lat temu
jak nas ta Foremniak denerwuje niezna się a tak się zgrywa jak by jaką największą sędzią i gwiazdą była
gość
8 lat temu
Kurcze jestem facetem , ale irytuje mnie ten wszechobecny wulgaryzm. Podobno wynosi się to z domu, a Chylińską powinien ktoś na poziomie zastąpić.
gość
8 lat temu
Chylińska pod względem kultury była nikim i jest nadal nikim, jak widać i słychać. Wiocha i tyle.
gość
8 lat temu
Wszystko psuje ta beznadziejna oklęta Chylińska.
gość
8 lat temu
Wypowiedzi Chylińskiej bardzo obniżają poziom kultury w tym programie. Nie pomoże zmiana koloru włosów, nie pomoże elegancki strój, gdy z butów wychodzi słoma i brak jest szacunku dla tych, którzy takiego chamskiego słownictwa nie uznają. Jednak brzydka jest ta mamuśka. WSTYD.
gość
8 lat temu
Augustin dlaczego dolączyles do słabizny.Wstyd!
gość
8 lat temu
okropne jury - foremiak dno- aurola - jak p***c chylińska - drugie dno
gość
8 lat temu
Foremniak poraża głupotą
GOSC
8 lat temu
brzydko foremniak w tym kolorze wlosow-stara jak swiat
GOSC
8 lat temu
pani foremniak niech wroci do blond wlosow bo jej bardzo brzydko w tym kolorze co ma-jakby nie ona-powodzenia
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie