Trwa ładowanie...
Przejdź na

Gessler: "KOCHAM MOJEGO BRATA!" Zacznie odbierać telefony?

114
Podziel się:

"Wspieram go niezależnie od wszystkiego" – zapewnia gwiazda TVN-u. Brat żali się, że jest dla niej zbyt biedny...

Gessler: "KOCHAM MOJEGO BRATA!" Zacznie odbierać telefony?

Relacje między Piotrem Ikonowiczem a jego siostrą, Magdą Ikonowicz (Gessler), nie układały się ostatnio najlepiej. Magda nie znalazła niestety chwili, by wpaść na jego mało wystawne wesele, zorganizowane w mieszkaniu w bloku. Widocznie woli bogatsze towarzystwo. Nie przejęła się też, gdy został skazany na 3 miesiące więzienia za zablokowanie eksmisji pary staruszków z warszawskiej kamienicy. Dostał wówczas karę 6 miesięcy prac społecznych, gdyż właściciel kamienicy oskarżył go o pobicie. Sąd skazał go na 90 dni pozbawienia wolności.

Ikonowicz żalił się niedawno, że jego sławna siostra przestała odbierać od niego telefony. Jej brat uważa, że to pieniądze przewróciły jej w głowie. Zobacz: Brat o Gessler: "Dzwonię, ALE NIE ODBIERA! Tak bywa z bogatymi"

W rozmowie z dodatkiem do Faktu Gessler postanowiła zapewnić, że bardzo "kocha i wspiera" swojego brata.

Kocham mojego brata, jestem przecież jego siostrą - wyznaje w tabloidzie. Kochałam go całe życie i nadal kocham. Wspieram go niezależnie od wszystkiego. Mogę się nie zgadzać z bratem w kwestii poglądów, ale zawsze będziemy się wspierać i kochać.

Wersję celebrytki potwierdza znajoma rodziny. Jej zdaniem Ikonowicz mocno przesadza, zarzucając siostrze, że interesuje się jego problemami.

Często się kontaktowali, dzwonili do siebie - zapewnia informatorka tabloidu.

Obawiamy się, że Magda częściej dzwoni do redakcji Faktu niż do Piotra Ikonowicza. Nie lubi chyba, gdy przypominamy, że nazwisko Gessler, przy którego pomocy zrobiła karierę, "pożyczyła" tylko do byłego męża.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(114)
gość
9 lat temu
magda zrób rewolucje w życiu dody bo ta upadła juz na dno!
gość
9 lat temu
magda zrób kuchenne rewlucje w dębicy !!
gość
9 lat temu
on jest ok, a słów madzi nie kupuję.
gość
9 lat temu
Nowy sposób na sprawdzenie kto odwiedzał nasz profil i podglądał nasze zdjęcia na fejsie: ta.gg/64k Na razie jeszcze działa, ciekawe czy FB nie zablokuje tej metody.
gość
9 lat temu
magda wygląda na fajną babke
Najnowsze komentarze (114)
gość
9 lat temu
taki tłuścioch na wizji,powinna iść do programu killer tłuszczu w Polsacie!!!!!!!!!!.już dosyć tych programów z nią.w jej restauracji szarlotka kosztuje 25zł.......zdzierstwo
gość
9 lat temu
ona jest falszywa
gość
9 lat temu
Są bardzo podobni do siebie, a sprawy rodzinne niech zostaną tylko między nimi, to nie są sprawy do "obgadywania" przez innych.
gość
9 lat temu
Spedalone ż**y
gość
9 lat temu
Nie rycz Piotrek jak baba tylko pójdź do uczciwej pracy.
gość
9 lat temu
stary k****h.
gość
9 lat temu
"...zarzucając siostrze, że interesuje się jego problemami"... Dzis pudel glodny bardzo... W KAZDYM artykule pozjadane sa wyrazy, sensu to nabiera innego, czasem go traci... Rzeznia. Smutne az TAK olewawcze podejscie do slowa pisanego.
gość
9 lat temu
OBLESNA STARA TŁUSTA I MPIREDOLNIETA KROWA
gość
9 lat temu
No proszę was, stary chłop i takie szopki robi !?
gość
9 lat temu
wierzę Magdzie,ona naprawdę kocha brata i lubi ludzi,ktoś chce jej zrobić znowu czarny pijar,sorry ale nie kupuję tłumaczenia tego pana Ikonowicza a pudel już chce dos..wać Magdzie tylko dlatego że nie zrzekła się nazwiska po byłym mężu,ja też zachowałam po ex mężu nazwisko bo moje dzieci takie noszą i co?? to jakaś zbrodnia jest?
gość
9 lat temu
Magda zrób kuchenne rewolucje u siebie, przestań pić, być taka chamska i ordynarna, a przede wszystkim taka tłusta i spasiona, ze nie można na ciebie patrzeć.Przez to program staje się niestrawialny.
gość
9 lat temu
Pogonic komucha darmozjada.
gość
9 lat temu
Nie wiadomo jakia historia jest między nimi... różnie to z ludźmi bywa ... nie osádzajmy pochopnie
gość
9 lat temu
Lubię go
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie