Trwa ładowanie...
Przejdź na

Górniak: "Jestem z was taka dumna!"

153
Podziel się:

Edzia wzrusza się po występie swoich dwóch wokalistek.

Górniak: "Jestem z was taka dumna!"
bEDlNXeJ

W kolejnym odcinku trzeciej edycji The Voice of Poland odbyły się ostatnie bitwy o miejsce w programie. Jako pierwsze na scenie pojawiły się Dorota Theisebach i Marie Napieralska, które zaśpiewały A Woman's Worth - Alicii Keys. Chłopaki z Afromental wybrali pierwszą z nich zgadzając się z opiniami Sadowskiej oraz Górniak. Następni swoje możliwości wokalne zaprezentowali Robert Zalewski i Olga Dąbrowska, którzy wspólnie zaśpiewali kawałek Przygoda Bez Miłości grupy Test. Piekarczyk otwarcie przyznał, że zawiódł się na występie Roberta i wybrał Olgę.

Gosia Janek i Dorota Lembicz otrzymali od swojej trenerki piosenkę Edyty Bartosiewicz. Po ich występie Sadowska wybrała drugą z nich i powiedziała:

Widziałam cię w finale. Zrobię wszystko, żeby ci pomóc.

bEDlNXeL

Po występie Wojtka Władeka i Cezarego Andrzejaka Edzia wybrała grającego na gitarze Czarka. W kolejnej bitwie na ringu stanęły aż trzy osoby i o miejsce w kolejnym etapie walczyły Magdalena Banasiuk oraz siostry Hybiak. Po raz pierwszy w historii The Voice of Poland jurorzy wybrali duet, który dołączył do drużyny Afromental. Na scenie stanęły Kaja Tyzenhaus i Magdalena Meisel i w drużynie Marka pozostała druga z wokalistek. Szczęście uśmiechnęło się do Bartka Broniewskiego i Marii Rodriguez, którzy wykonali przebój Hit The Road Jack - Raya Charlesa. Bartek pozostał w grupie Sadowskiej, zaś Marię skradła Edzia.

Ostatnie o miejsce w drużynie rywalizowały - Agata Michalska i Kamil Franczak.

Jestem z was taka dumna! Mam nadzieję, że mimo mojego wyboru, przyjaźń, która was połączyła ocaleje. Zabieram Agatę – powiedziała po ich wykonie Edzia.

bEDlNXeR
bEDlNXfm
KOMENTARZE
(153)
gość
8 lat temu
O dziwo Górniak zaskakuje! w Voice jest bardzo miła i elegancka, prezentuje się ładnie i z klasą. Sadowska za to irytuje,wszędzie jej pełno jest prosta i przaśna.
gość
8 lat temu
The Voice of Poland jest o wiele lepszym programem niz mam Talent. Tam ludzie mają głosy.
gość
8 lat temu
Edyta jest profesjonalistką. Zna się na śpiewaniu i przy tym jest skromną osobą.
bEDlNXfn
gość
8 lat temu
Piękna Edzia
gość
8 lat temu
Edyta jest piękna.
Najnowsze komentarze (153)
gościu
8 lat temu
Dali czadu! Edzia miała bardzo trudny wybór ale niestety takie są zasady
gość
8 lat temu
Niech jej nie stanie
gość
8 lat temu
Cieszę się że przeszła Dorota Lembicz!! Jej konkurentka też bardzo dobra, ale nie podobało mi się jak wypowiadała się w filmiku - była bardzo zarozumiała!
gość
8 lat temu
Całe jury do wymiany. Baron i tomson pozjadali wszystkie rozumy-zwłaszcza ten z brodą jest nie do wytrzymania, sadowska szaleje-płacze, skacze, śpiewa, górniak zachowuje się jak pretensjonalna nastolatka, a piekarczyk ględzi. Jak jury jest przy głosie, przełączam kanał.
gość
8 lat temu
luXusowi przez X są tu tacy??
gość
8 lat temu
myślałby kto wielka artystka ,ta która pokazywała pampersa z kupą syna!
gość
8 lat temu
lubiłam ten program z mężem oglądaliśmy go co sobotę, ale po ostatnim odcinku już nie będziemy... szczyt chamstwa postawić dwie osoby na 1... jeśli "obie" brzmiały tak dobrze nawet oddzielnie to dlaczego do jasnej cholery producenci nie rozdzielili ich podczas przesłuchań tak jak to powinno być?! We wcześniejszych odcinkach przecież był brat z siostrą i wcale nie śpiewali razem!
gość
8 lat temu
piekna to ona była teraz to sztuczna i brzydka
bEDlNXff
gość
8 lat temu
jak Edyty nie kochać,
gość
8 lat temu
a my jestesmy z Ciebie dumni Edytko,zdrówka Ci życzymy ,bo resztę juz masz talent i wielkie serducho
gość
8 lat temu
kocham ten program, wszystkich trenerów ale szczególnie Edytę i Marysie ,świetne artystki a jak zabawnie potrafiły walczyć o najlepszego wykonawcę Mateusza Ziółko , Marysia z tym.... mój ci on...... podbiła nasze serca ,nie tylko Mateusz
gość
8 lat temu
wspaniały program,Edytka urocza, Tomson i Baron przezabawni, Pan Marek ,uwielbiam jego wypowiedzi, a Marysia ? czy jej oczy moga kłamać?,takie oczy ,cudo a wszyscy trenerzy przy tym profesionalni,brawo
gość
8 lat temu
weż sie lepiej utop, Edytko jesteś wspaniała
gość
8 lat temu
a ja jestem dumny że mamy taką cudowną wokalistkę jaką jest edyta górniak:)))))
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDlNXfY
bEDlNXfZ
bEDlNXga
bEDlNXgb
bEDlNXgc
bEDlNXfH