Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Wojewódzki DOZNAŁ OPARZEŃ! TO DOWÓD NA KŁAMSTWO POLICJI!"

135
Podziel się

Współpracownik Lisa atakuje funkcjonariuszy i... media. "Zdecydowanie nie pomaga nam to w działaniu" - mówią śledczy o zachowaniu "króla TVN".

"Wojewódzki DOZNAŁ OPARZEŃ! TO DOWÓD NA KŁAMSTWO POLICJI!"
bDZnqWeZ

W piątek policja poinformowała, że na koszulce dostarczonej przez Kubę Wojewódzkiego nie znaleziono śladów żadnej "żrącej substancji" zagrażającej zdrowiu lub życiu. Funkcjonariusze narzekali też, że dziennikarz, który zdążył się już ogłosić męczennikiem, niechętnie im pomaga. Zobacz: Dlaczego Wojewódzki NIE POMAGA W ŚLEDZTWIE?

W obronie Wojewódzkiego stanąć postanowił współpracownik Tomasza Lisa, Tomasz Machała. Zaatakował niewspółczujące mu dostatecznie media oraz oskarżył policję o to, że jego zdaniem nie angażuje się w śledztwo z należytą starannością. Twierdził również, iż posiada "dowód na kłamstwo policji" - w postaci obdukcji, którą Wojewódzki wykonał na własną rękę. Wynika z niej, że "doznał oparzeń termicznych i chemicznych" głowy i szyi.

W rozmowie z Gazetą Wyborczą Mariusz Mrozek z warszawskiej policji twierdzi, że dokumenty, na które powołuje się dziennikarz, dotarły na komendę i dzisiaj zostaną przeanalizowane. Zastrzega natomiast, że taki obieg informacji nie przyczynia się do ujęcia sprawcy.

bDZnqWfb

Jeżeli informacje i materiały docierają do nas z opóźnieniem, to zdecydowanie nie pomaga nam to w działaniu. Koszulka, którą dostaliśmy do analizy, była pozbawiona śladów substancji zagrażających życiu lub zdrowiu. To mogę stwierdzić z całą pewnością. Opieram się na faktach, a nie na domniemaniach. Nie będę wchodził w polemikę z nikim, kto chciałby cokolwiek sugerować.

Nie chcemy być złośliwi, ale sprawa coraz bardziej śmierdzi :)

bDZnqWfh
bDZnqWfC
KOMENTARZE
(135)
gość
8 lat temu
Robi wielkie hallo, olali jego tylko szczochem. Tez mi afera.
gość
8 lat temu
Leśny dziadek wygląda na IQ huby, niech mu się wydaje, że to była coca, będzie mniejszy wstyd dla starego grzyba.
gość
8 lat temu
Co za jelopy w tym TVN-ie... Policja nie dostala odziezy ktora byla oblana ta substancja, bo Lesnemu Dziadkowi wstyd,ze go gown em oblali, a narobil rabanu...
bDZnqWfD
ssas
8 lat temu
odkupy też można dostać poparzeń tak, jak małe dzieci dostają odparzeń, gdy trochę siedzą w brudnej pieluszce. Kupa niezmyta od razu parzy.
gość
8 lat temu
Wojewodzki zrobił obdukcje na własną rękę???? A to w szpitalu nie napisano mu w wypisie że jest poparzony????? Coś tu faktycznie śmierdzi. Prywatna obdukcja od zaprzyjaźnionego lekarza?????
Najnowsze komentarze (135)
gość
8 lat temu
Wydaje mi sie, że Johnny Depp go oblał .....
miaepic
8 lat temu
on olewa innych, to w koncu i jego olali
gość
8 lat temu
Taaaa jasne, termiczne i chemiczne, co za glupota....buahahahahahahahaha, jakim cudem nie lezy w szpitalu??
gość
8 lat temu
został oblany ciepłym moczem?
marlena
8 lat temu
oj komentarze to wy piszecie poniżej marginesu, nie dziwie się ze tyle zawiści. Obrażać jako anonim to prosto :D jesteście taaacy odważni hahahahah
gość
8 lat temu
chyba odparzeń? w jego wieku to normalne
gość
8 lat temu
Gdyby lekarz, który go badał, stwierdził podejrzenie przestępstwa, niezwłocznie zawiadomiłby policję. A ponieważ tak się nie stało, mamy dowód, że to akcja promocyjna stacji i stolca.
gość
8 lat temu
Nie mógł dać całego ubrania do zbadania, bo ujawniłby swoje preferencje...
bDZnqWfv
gość
8 lat temu
Przecież poparzyć można się wodą a nie tylko substancją żrącą. Więc gdzie tu kłamstwo?
gość
8 lat temu
Chemiczne - szczyny są żrące. Termiczne - g***o było jeszcze ciepłe.
gość
8 lat temu
chyba faktycznie jakiś p*********y kochanek piszę bo w kółko powtarza te same komenty pod tekstami innych nie mówiąc już o tym, że nie znoszę tych obleśnych pedałów
gość
8 lat temu
Jak Kuba potraktował kiedyś psią kupę w programie tak kupa się wzięła i się zemściła. Morał z tego taki, że nie znasz dnia ani godziny ;d
gość
8 lat temu
Jak można Kupę potraktować kupą. Toż to masło maślane....hehehe
gość
8 lat temu
ja też żżżygam na niego - stać mnie na to!
...
Następna strona
bDZnqWfX