Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dominikana chce ekstradycji księdza-pedofila!

306
Podziel się:

Do Polski trafiły już dowody jego winy: zeznania zgwałconych dzieci i zdjęcia porno wykonane w jego pokoju.

Dominikana chce ekstradycji księdza-pedofila!

Prokuratura na Dominikanie dąży do zamknięcia w areszcie księdza Wojciecha Gila. Tamtejszy śledczy zorganizowali konferencję prasową, podczas której poinformowali, że wysłali do polskiej prokuratury najmocniejsze dowody winy księdza-pedofila. Wszystko wskazuje jednak na to, że nie dojdzie do ekstradycji duchownego na Karaiby. Polska nie ma podpisanej umowy ekstradycyjnej z Dominikaną. Ksiądz będzie więc sądzony w kraju.

Prokurator Santiago, Luisa Liranzo, poinformowała, że ma mocne dowody na to, że Gil molestował siedmioro dzieci w miejscowości Juncalito. Ojciec jednej z ofiar zeznał, że jego dziecko było wykorzystywane przez trzy lata. Ksiądz miał obiecywać dzieciom wycieczki na plażę i do Europy w zamian za pozowanie do zdjęć i filmów w skąpej bieliźnie.

Przypomnijmy, że to nie jedyny skandal pedofilski na Dominikanie z udziałem polskiego duchownego. Arcybiskup Józef Wesołowski płacił dzieciom za to, że nagrywał jak się masturbują i zabierał je na seksualne orgie. Zobacz: "To był człowiek SEKSUALNIE CHORY! Nagrywał onanizujących się chłopców!"

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(306)
gość
9 lat temu
nie sad cię skarze pedofilu ciekawe jak cię przywitaja w więzieniu
gość
9 lat temu
Jeśli Bóg istnieje, to ten człowiek przestanie jeść świeże bułeczki na kanapie u mamy i PONIESIE KARE :(
Kasia
9 lat temu
spalic go!
gość
9 lat temu
Lecz się
gość
9 lat temu
wchodzac na tego pudelka i czytajac wasze informacje tylko chce sie zygac!!! Ksiac pedofil, nagi artysta przytula sie do jezusa, gorniak spotkala golabka ducha.... CO TO DO CHOLERY JEST ???? TRWAM????
Najnowsze komentarze (306)
gość
6 lat temu
Ale by ciągnęła pale
gość
8 lat temu
Nie sądźcie żebyście sami nie byli sądzeni... Wydać wyrok na człowiek jest bardzo łatwo... Nie mamy prawa osądzać nikogo.... PYTANIE RETORYCZNE: a gdyby był to ktoś z Twojej bliskiej rodziny? Nie bronie pedofilów, ale staram się nie osądzać nikogo dopóki nie ma niepodważalnych dowodów.
gość
9 lat temu
po co facet chce zostać ksiedzem ,policjantem ,politykiem odpowiedż zadnej ciężkij pracy zato władza pieniadze ,seks .żadnej odpowiedzialności ,poszatkujcie mnie ale nigdy nie uwierzę w powołanie ,poco zakładać rodzine szarpać sie zproblemami ,księdzu nawt alimenty kościoł zapłaci, gacie zawsze piorą kobiety czy jesteś w cywilu czy w zakonie minęlo tyle wieków a my wtym samy miejscu .baby do garow i prania ja tam gardze kazdym k****a wlaśnie za to,ceńcie waszych zato że nie sa fałszywi i nie udają powołania ,powolaniem kazdego faceta jest pociupciać dobrze pojeśc nie napracować się ale nie trzeba zaraz zostać księdzem ,to dopiero zakłamanie .i wszyscy się wto daja wmanipulować.
K.
9 lat temu
Łatwo jest kogoś oskarzyc i zniszczyc mu zycie bo jego zycie juz jest zniszczone a dowodow nie ma!!! Ktos rozpoznal jego reke na zdjeciach - prosze was... A zeznania? A jak ktos tym ludziom zaplacil zeby tak zeznali? Trzeba rozpatrzyc obie strony. Jesli jest winny to powinien poniesc najgorsza kare ale jesli nie jest? niestety kare juz poniosl - oskarzenia zniszczyly mu zycie. Przykra sprawa:(
gość
9 lat temu
to są narazie tylko pomówienia i zadnych dowodów nie ma ze ks.W.Gil molestował dzieci. moim skromnym zdaniem to jest niszczenie wiary katolickiej w ludziach.
gość
9 lat temu
W roku 2002 odkryto w Warszawie szajkę pedofilów, którzy wykorzystywali dzieci uciekające z domów i sierocińców. Dzieci spały na dworcu kolejowym, który stał się dla pedofilów – jak sami mówią – zagłębiem świeżego mięska. Byli to często ludzie wysoko postawieni w wielu sferach. Zapowiadano wielki skandal – między innymi czynił to reżyser Sylwester Latkowski, który nakręcił na ten temat film. No i co? Sprawę zamieciono pod dywan – tak, jak uczyniono z podobnymi aferami w Belgii i na Litwie. Dziennikarzom, którzy tak aktywnie atakują Kościół, proponuję zająć się tą sprawą i zbadać, dlaczego z tak wielkiej chmury nie było żadnego deszczu. Niech zbadają, ilu pedofilów jest wśród polityków, wśród artystów, nauczycieli oraz w ich własnym środowisku dziennikarskim. Niech o tym piszą i dają tytuły na pierwszą stronę – jeżeli chcą zachować elementarne zasady uczciwości. Inaczej ciągle będziemy mieli do czynienia ze strasznym zakłamaniem, któremu należy się zdecydowanie przeciwstawiać.
gość
9 lat temu
Trzeba też pamiętać, że według badań prowadzonych w różnych krajach, na każdy tysiąc pedofilów osadzonych już w więzieniach, około czterystu to są homoseksualiści, a tylko jeden (albo jeszcze mniej) ksiądz, też zwykle homoseksualista. Taka jest skala zjawiska. Skoro więc media tak wiele mówią o księżach-pedofilach, to czterysta razy więcej wypadałoby mówić o tym zjawisku w środowiskach gejowskich. Jeżeli o pedofilię oskarża się Kościół, to czterysta razy bardziej należałoby oskarżać środowiska gejowskie. Oczywiście, pod warunkiem, że mediom rzeczywiście zależałoby na dobru dzieci, a nie na niszczeniu Kościoła. Tymczasem z marginalnych przypadków tego, co złe w Kościele, media robią dziś pałkę do bicia Kościoła, czyniąc wielką krzywdę ogółowi księży, przedstawiając ich jak jakąś szkodliwą i groźną dla społeczeństwa grupę. Bardzo podobnie naziści mówili o Żydach. Stąd tylko krok do wezwania do eksterminacji takiej grupy.
gość
9 lat temu
Dostali zlecenie od Gender, psioczyć na katolicyzm i księży, cała szajka Rynsztokowopedalska telewizja TVN chcą pozbawić polskiego narodu jego tożsamości, mamy być jak jełopy z zachodu, którym wszystko się wciśnie. Tam gdzie nie ma Boga, tam króluje głupota i pogoń za kasą. Mamy być tępakami bez przemyśleń kierowanymi przez media władzy. Przepis na durne społeczeństwo, które samo siebie niszczy? zniszcz jego tożsamość, wartości od wieków pielęgnowane, obrzydź Boga i zniechęć do duchowości. Masy stają się bezmózgimi zombie opanowanymi przez żądzę pieniądza, seks, zabawę, brak granic. Przykład? USA - kraj słynący z ćwierćmózgów, Zachód, który teraz boryka się z muslimami. Kraj, który dba o swoją tożsamość, nigdy nie pozwoliłby sobie na wysyp niebezpiecznych imigrantów czy na ciężkie skretynienie. Fakt, ale nie tylko wśród księży się zdarzają, największy odsetek jest wśród HOMOSEKSUALISTÓW,nauczycieli i pedagogów, ale o tym cisza, bo tu trzeba zohydzić ludziom religię, to jedyny cel salonu w tych całych doniesieniach o pedofilach.
Wolnomyślicie...
9 lat temu
A skąd pewność,że cała ta nagonka nie została zorganizowana dla przykładu ,by nikt się nie ważyl zadzierać z kartelem narkotykowym,który tak skorumpował władzę,że ludzie bojąc sie o własne lub członków rodziny życie są w stanie poświadczyć każde kłamstwo?Kto przysłał do Polski jakąś niby dziennikarkę żeby robiła szum ,bo przecież nie prokuratura?Dominikana to nie jest wolny kraj,tam prawo chroni silniejszego!Jakim pawem go sądzicie,dacie sobie uciąć głowe,czy rękę,że to co głoszą media jest prawdą?Jeśli tak to współczuję!Biedny obywatelu miej i używaj rozumu.Ja na miejscu Księdza nie wracałabym,tam czeka go albo sfingowany proces albo śmierć! Może tak nasi dziennikarze pojechaliby na Dominikanę zbadać co robią kartele narkotykowe,ciekawe o co ich by oskarżono?Mądremu dość!
gość
9 lat temu
gruby jak ś****a, a nawet gruba ś****a nie g****i małe prosiaczki!!!
gość
9 lat temu
nie pokazali zadnych dowodow na te pedofilie a wy wierzycie naiwniacy w to co powiedza
gość
9 lat temu
co za frajer,jaja mu odciac gnojowi
gość
9 lat temu
Obrzydliwa morda. Wyrwac jaja zywcem
gość
9 lat temu
...takie ścierwa powinni być sądzeni na dominikanie...,,,bo tam są ofiary.......powinno ich się wyrzucić z kościoła.......,bo to szatani
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie