Trwa ładowanie...
Przejdź na

Rusin apeluje: "NIE KŁADŹMY NA GROBACH sztucznych kwiatów!"

902
Podziel się

Kinga zwraca się do osób odwiedzających bliskich na cmentarzach. "Apeluję, proszę, ostrzegam!"

Rusin apeluje: "NIE KŁADŹMY NA GROBACH sztucznych kwiatów!"
bCYnNAJN

Kinga Rusin miała ostatnio nienajlepszą passę na Facebooku i chyba gorszy okres intelektualny. Przypomnijmy tylko jej głośny wpis o śp. Sławomirze Mrożku:"Ze smutkiem przyjęłam wiadomość o śmierci STANISŁAWA Mrożka"

Kinga często przypomina publicznie, że jest obrończynią zwierząt i mocno angażuje się w ekologię. Na Facebooku prowadzącej Dzień Dobry TVN pojawiają się informacje na ten temat.

Dziś z okazji Wszystkich Świętych Rusin zamieściła wpis, w którym apeluje o nie zaśmiecanie cmentarzy sztucznymi kwiatami.

bCYnNAJP

Apeluję, proszę, ostrzegam: nie kładźmy sztucznych kwiatów na grobach! - napisała celebrytka. Nie zutylizowane, będą się na naszych wysypiskach śmieci rozkładać kilkaset lat zatruwając środowisko. Myśląc o tych, którzy odeszli pomyślmy też o tych którzy przyjdą.

Popieramy tę inicjatywę. Lepsze to niż myślenie w ogrodzie.

bCYnNAJV
bCYnNAKq
KOMENTARZE
(902)
gość
7 lat temu
Kinga and myślisz przy tej wypowiedzi o pojemności silnika swego Jaguara na przykład?....
gość
7 lat temu
Kogo stac to kupuje prawdziwe
gość
7 lat temu
Ładna i dobrze zrobiona wiązanka ze sztucznych kwiatów też będzie ładnie wyglądać. Swoją drogą nie każdego stać na żywe kwiaty i nie każdy chce takie kłaść.
bCYnNAKr
gość
7 lat temu
Wszystkich Swietych...dzien plotek i rewii mody na cmentarzu! Dobrze, ze wszyscy pamietaja caly rok o tych co odeszli :/
gość
7 lat temu
a właśnie położę sztuczne
Najnowsze komentarze (902)
gość
4 lata temu
Do ojca😃
gość
7 lat temu
bo co?
gość
7 lat temu
bez przesady, może i powinna opanować swoje ekologiczne wywody, ale nie zostawiacie na niej suchej nitki! przecież miala dobre chęci...
gość
7 lat temu
na jej miejscu chodzilabym pieszo bo swoim autem zatruwa srodowisko a buty niech nosi papierowe a nie ze skory-straszny ekolog smiechu warte!!!!!!!!!!!!!!!!!
dddd
7 lat temu
jest p***b@@@@@@@@@@@
gość
7 lat temu
p*********e coś, sztuczne kwiaty 2.11 zgarniaj sprzedawcy i za rok mają jak znalazł... i jak ekologcznie!
gość
7 lat temu
nigdy nie kłade na grobach sztucznych kwiatów
gość
7 lat temu
Witam,nie zgadzam się z panią KINGĄ mam grób syna 16 lat i niestety pani KINGO nie podzielam pani zdania niestety mnie na to nie stać żeby kupować co drugi dzień kwiaty żywe uważam że wiązanki ze sztucznych kwiatów robione własnoręcznie wyglądają pięknie,wkładam w nie całe serce każdy ma prawo na grobie swojego bliskiego dać to co uważa za słuszne,pani zdaniem w takim razie miś pluszowy którego położy matka na grobie swojej kruszynki którą nosiła pod swoim sercem też jest z tworzywa sztucznego też by go pani wyrzuciła?To że jest pani osobą medialną ma pani dzieci przy sobie nie daje pani prawa prosić i ostrzegać:{:{ludzi co mają kłaść na grobie!
bCYnNAKj
gość
7 lat temu
a niby dlaczego? każdy stawia to co chce!!!
gość
7 lat temu
ekolożka od siedmiu boleści co pół życia chodziła w futrach...
gość
7 lat temu
Po co te komentarze na temat sztucznych kwiatów. Trzeba szerzej popatrzec na problem - na cały przemysl sztucznych wyrobow. Co tam kwiatki - to mały pryszcz !
gość
7 lat temu
D****a!!!
gość
7 lat temu
a ta kurteczka ze sztucznym futerkiem to ile lat się będzie rozkładała???
gość
7 lat temu
hahaha! chce zmieniać świat i ludzi ????? zajmij się dziećmi kobieto !
...
Następna strona
bCYnNAKL