Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Po śmierci ojca usłyszałem od żony, że MAM SOBIE RADZIĆ SAM"

330
Podziel się

Urbański oskarża Julię Chmielnik na łamach "Newsweeka". "Nie miałem kiedy przeżyć żałoby".

"Po śmierci ojca usłyszałem od żony, że MAM SOBIE RADZIĆ SAM"
bCInCKxx

Tygodniki opinii oraz programy publicystyczne są ostatnio areną do roztrząsania problemów celebrytów. Przodują w tym Newsweek i Tomasz Lis na żywo - prowadzone przez tego samego dziennikarza, wrażliwego na problemy polskiego show biznesu. Była więc i płacząca Kasia Figura, byli Kuźniar i Hołdys apelujący o "nie zabijanie ich" i Kasia Cichopek w roli ekspertki od psychologii i "efektu zająca". Zobacz: Cichopek i jej "EFEKT ZAJĄCA"... Ośmieszyła się?

W nowym numerze Newsweeka ukazał się wywiad z Hubertem Urbańskim. Bezrobotnego (ale wciąż bogatego) prezentera zobaczyć można również na okładce. W rozmowie opowiada o rozpadzie swojego małżeństwa i o tym, jak umierał jego ojciec. Po co i dlaczego? Do końca nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że drugi w życiu rozwód mocno nadwątlił jego "idealny" wizerunek.

Mój tata miał raka prostaty, który został szybko zdiagnozowany, naświetlony i wyleczony. Potem okazało się, że rozwinął się u niego rak płuc. Nie dało się go operować, zjadał tatę z miesiąca na miesiąc. Do tego doszedł jeszcze rak jelita i choroba postępowała błyskawicznie. A ja akurat uskuteczniałem wtedy w telewizyjnej dwójce "Bitwę na głosy" - wyznaje 47-letni Urbański. Wtedy się zawziąłem, że to wszystko jakoś ogarnę. Na planie była tylko jedna osoba, która wiedziała o chorobie taty. Rano miałem próby do "Bitwy", później jechałem do szpitala. Jak stamtąd wychodziłem, zawsze pytałem pielęgniarki i lekarzy o stan taty, a oni mówili: "Nie, jeszcze nie". Bardzo chciałem w to wierzyć, więc jechałem na program, który był robiony na żywo. Żartowałem, wygłupiałem się, paranoja jakaś. Potem wychodziłem ze studia i znowu jechałem do szpitala.

bCInCKxz

Były gwiazdor TVN i TVP ma do siebie żal, bo nie był obecny w momencie śmierci swojego ojca.

Nie miałem kiedy przeżyć tej żałoby, bo niemal równolegle ze śmiercią ojca rozpadło się moje małżeństwo - wspomina Hubert i atakuje swoją byłą już żonę, Julię Chmielnik: Tu nie ma wielkiej filozofii, wina leży zawsze po obu stronach. Po prostu w pewnym momencie nie byłem w stanie sprostać wszystkiemu. A dla mnie "sprostać wszystkiemu" zawsze znaczyło sprostać oczekiwaniom ludzi, którzy są ważni w moim życiu. Spełnić ich oczekiwania, które nie zawsze są w zgodzie z moimi potrzebami. I w pewnym momencie uświadomiłem sobie, że już nie mogę tak dalej. Że teraz to ja potrzebuję większego wsparcia, zrozumienia. Nie dostałem tego. Kilka tygodni po śmierci ojca usłyszałem od mojej żony, że mam sobie z tym wszystkim radzić sam. To był początek końca naszego małżeństwa.

bCInCKxF
bCInCKya
KOMENTARZE
(330)
gość
7 lat temu
nie lubie takiego prania brudów w mediach :/
gość
7 lat temu
ludziom nie chce sie walczyc o malzenstwa....
gość
7 lat temu
I tak ma lepszą sytuację od większości obywateli naszego kraju
bCInCKyb
gość
7 lat temu
Taka sytuacja.
Sierżant Cala...
7 lat temu
Nie mazgaj się Hubi, i tak masz lajcik. Takiego Wojewódzkiego oblali gnojówką. To dopiero smród !
Najnowsze komentarze (330)
seo plugin
4 lata temu
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there's even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That's right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. Seo Plugin seo plugin
gość
7 lat temu
Po co brałeś tą brzydką gówniarę? Żeby chociaz to to ładne było.
gość
7 lat temu
rOBI Z SIEBIE ŚMIESZNEGTO PAJACA NIE LUBIĘ CO.
gość
7 lat temu
Urbanski to zwykły karierowicz Niech nie szuka swoimi żalami litości zachowuje się jak pęfak obrzydliwe, Ja się dziwię,że pani Julia go chciała. Dla niego jego ojciec i dzieci z porzedniego małżeństwa były ważniejsze niż aktualna rodzina no i nareszcie Julia przejrzała ,że to facet ani ładny ani mądry ani interesujący a pan urbańskiniech szuka trzeciej i niech płCZE NA LOS.
gość
7 lat temu
To nie facet a baba,
gość
7 lat temu
Niezla s****a z niej.
gość
7 lat temu
żałosne spowiedzi znanych osób za grubą kase tak możmna to podsumować...ile osób było w podobnej sytuacji w polsce na świecie? pewno od groma tez musza pracować radzić sobie ze stratą bliskich tylko nikt nie dam im grubej kasy za zwierzenia ot ta właśnie cała różnica, nalepiej nie kupowac tych śmiesznych gazet, ludzie maja swoje problemy równie poważne
gość
7 lat temu
żałosne spowiedzi znanych osób za grubą kase tak możmna to podsumować...ile osób było w podobnej sytuacji w polsce na świecie? pewno od groma tez musza pracować radzić sobie ze stratą bliskich tylko nikt nie dam im grubej kasy za zwierzenia ot ta właśnie cała różnica, nalepiej nie kupowac tych śmiesznych gazet, ludzie maja swoje problemy równie poważne
bCInCKxT
gość
7 lat temu
Wyrafinowana o miernej urodzie zadzierająca nosa baba
gość
7 lat temu
Zostawiła go już nie był potrzebny skończył się,poszła do następnego bliżej władzy i pieniędzy. Wyjątkowe b****o aj emu dobra nauczka.
GOSC
7 lat temu
A czego sie spodziewal? ze bedie go nianczyc,doroslego chlopa? Ogarnij sie Hubercik bo kasa przewrocila ci w glowie! Kazdemu z nas ktos odszedl na zawsze! taka jest kolej rzeczy i trzeba sie z tym faktem pogodzic,a nie leciec do sadu sie rozwodzic,prac brudy przed publika! na moj rozum szykuje sie nastepna milosc! IDE O ZAKLAD!
gość
7 lat temu
Fotoreporterzy to chorzy ludzie.
gosciowa
7 lat temu
Ja Urbańskiego rozumiem. Gdzie jak gdzie ale u zony powinien znaleźć pociechę i zrozumienie. Jak zdarza sie tragedia to cala rodzina powinna trzymac sie razem. Przed oltarzem przysiegala ze będą na dobre i na źle.
gość
7 lat temu
Panie Hubercie, gdy pan żenił się z tą wyrachowaną gówniarą, nie pomyślał pan, że to małżeństwo to będzie tylko strata czasu i nerwów? Gdy się bierze kogoś młodszego od siebie to trzeba liczyć się ze wszystkim. Poszła na pana pieniądze i tyle. Mądre przysłowie mówi: wie się kogo się ma, ale nie wie kogo można mieć, choć nie jest to regułą, bo bywa też tak, że nawet w pierwszym małżeństwie całe życie śmierdzi, do puki się tego nie zmieni.
...
Następna strona
bCInCKyv