Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wojewódzki WYCOFAŁ ZEZNANIA! "NIE PAMIĘTA, co wykrzyczał napastnik"

262
Podziel się:

Zażądał, żeby wykreślić ten fragment zeznań z protokołu... Okazuje się, że "terrorysta" oblał go... fluidem!

Wojewódzki WYCOFAŁ ZEZNANIA! "NIE PAMIĘTA, co wykrzyczał napastnik"

Kuba Wojewódzki chyba zbyt pospiesznie ogłosił się "męczennikiem" oblanym "żrącą substancją" przez "brunatnego terrorystę". Policja najpierw wykazała, że celebryta nie został oblany niczym, co mogłoby zagrażać jego zdrowiu. Następnie gwiazdor TVN-u nie pomagał funkcjonariuszom w śledztwie. Zobacz: "Na koszulce NIE MA ŻADNYCH SUBSTANCJI zagrażających zdrowiu!" Za pośrednictwem Jarosława Kuźniara ogłosił, że "to co wykrzykiwał napastnik na razie zachowa dla siebie, bo prawa strona ma już dziś wystarczająco dużo kłopotów". Podtrzymał to także w trakcie składania zeznań. Nie chciał jednak powiedzieć, jakie dokładnie prawicowe hasła padły w trakcie ataku.

Jak podaje dzisiejszy Wprost, Wojewódzki... wycofał swoje zeznania. Podczas kolejnego przesłuchania zażądał, żeby fragment o prawicowych hasłach w ogóle wykreślić z protokołu. Celebryta już następnego dnia po zajściu nie wyglądał na zbyt zainteresowanego złapaniem sprawcy. Dopiero w miniony czwartek, półtora tygodnia po incydencie, przekazał policji kurtkę, którą miał na sobie w dzień ataku. Dodatkowo stwierdził, że nie ma czasu, bo "jest zbyt zapracowany".

Mówił, że nie powie, żeby z tego sprawy politycznej nie robić - mówi jeden z funkcjonariuszy we Wprost. Ale podczas następnego przesłuchania zażądał, by w ogóle wykreślić to z protokołu, bo nie pamięta, co napastnik wykrzyczał.

Kryminalistyczna ekspertyza żadnego żrącego płynu nie wykazała. Wynikło z niej jedynie, że podejrzane plamki to ślady fluidu, takiego do make-upu - pisze tygodnik. Policjanci z wydziału kryminalnego, bo to już oni przejęli dochodzenie w sprawie napaści, chcieli więc przebadać pozostałe ubrania. Dziennikarz obiecał dostarczyć kurtkę, ale na tydzień zapadł się pod ziemię. Nie odbierał telefonów.

Dziwię się, że poszkodowany unika kontaktów z policją - komentuje to policjant. To może wydawać się podejrzane.

Z pewnością doda to argumentów osobom śmiejącym się z "męczeństwa" Kuby.

KOMENTARZE
(262)
gość
9 lat temu
konczy się dziadek jak Wisniewski Doda czy Rutowicz
gość
9 lat temu
Kuba juz ma bolesci od tego gowienka.Dobre.
gość
9 lat temu
Inteligentny człowiek nie robi liceum przez 7 lat, raczej g****k, tak bardzo tym przejęty i nie potrafiący sobie z tym poradzić, że całe życie musi leczyć kompleks tumana, starając się udowadniać sobie i wmawiać wszystkim dookoła, że nie jest skończonym idiotą. Wojewódzki to kolejny Dyzma szołbiznesu, który ze swoim IQ najlepiej czułby się chyba w trupie Cześka brzdąkając na bałałajce.
gość
9 lat temu
wygląda jak m***l, a jego programy też oglądają same śmierdziuchy i nieudacznicy życiowi
gość
9 lat temu
zadnych zasad,zadnych wartosci ,zero osobowosci ,trzesiportek p***c obywatelski
Najnowsze komentarze (262)
gość
8 lat temu
Powinien beknac za utrudnianie sledztwa i zwracanie d..py policjantom. Sa wazniejsze sprawy dla policji, niz skakanie wokol takich kreatur jak Wojewodzki.
Gość
8 lat temu
Ggff
gość
8 lat temu
s**ć mi się chce !
Obserwator
9 lat temu
No cóż. Tatuś ex prokurator już u Waltera nie ma chodów tak więc Jacobe (żydowskie imię) niedługo na zbity ryj zostanie wywalony. Ten wybitny prezenter TVNu przez 7 lat uczył się w ogólniaku a po pierwszym roku dziennikarstwa został wywalony na zbity pysk pomimo interwencji tatusia UBka.
gość
9 lat temu
Do niedawna nie miałam nic do tego pana (celowo piszę z małej litery, to oznaka "szacunku"), robił za co mu płacili, kto chciał - oglądał ale to co zaprezentował tym razem jest żałosne, bardzo żałosne... Reklama jest dźwignią handlu ale żeby upaść aż tak nisko???
gość
9 lat temu
przeciez od razu widać ze pewnie sam to ukartował, zapłacil komus zeby to zrobił zeby zrobic wokol siebie szum...
gość
9 lat temu
nie wolno nikogo niczym oblewać, nawet wodą. To nie śmigus dyngus
gość
9 lat temu
JAKI CELEBRYTA TAKI ZAMACH I TAKI KWAS
klon
9 lat temu
Kubus fekalista
gość
9 lat temu
wojewódzki już się boi zmiany rządu, wie że będzie zamiatał chodniki...
gość
9 lat temu
Fluid był tak żrący, że aż Kubuś przyszedł w opatrunku do roboty :D
gość
9 lat temu
taaa fluidem :D
gość
9 lat temu
to był wizażysta a nie terrorysta he he
gość
9 lat temu
kończ waść
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie