Trwa ładowanie...
Przejdź na

Stockinger: "Bez Kotulanki JEST LEPIEJ!"

524
Podziel się

"To alkoholi i inne rzeczy depresyjne" - mówi tajemniczo. "Ja jej nie widziałem w formie od dłuższego czasu."

Stockinger: "Bez Kotulanki JEST LEPIEJ!"
bCOoNXLV

Tomaszowi Stockingerowi wyleciało już chyba z głowy, jak próbował zbiec po pijaku z miejsca wypadku po tym, jak staranował 2 auta. Ekipa Klanu nie wyrzuciła go z pracy, tylko dała szansę, by "uporządkował swoje sprawy".

Najwyraźniej aktor jest zdania, że taka wyrozumiałość należy się tylko jemu. Sam nie ma zamiaru okazywać jej swojej serialowej żonie, która właśnie zmaga się z alkoholizmem. Agnieszka Kotulanka od miesięcy walczy z uzależnieniem, które uniemożliwiało jej pracę na planie.

bCOoNXLX

Jak zapewnia w rozmowie z Super Expressem serialowy Lubicz, tego rodzaju kłopoty są mu bardzo dalekie.

Nie czuję się na siłach, by stawiać diagnozę. Alkohol może i tak, ale także inne rzeczy depresyjne - mówi tajemniczo, dając do zrozumienia, że Kotulanka zachowywała się w pracy nieobliczalnie. Kiedy ona była w nie najlepszej formie psychicznej, brakowało radości w pracy, aktor musi być wyspany, wypoczęty, żeby mu się chciało pracować. Ona nie była łatwa we współpracy, były duże problemy, kiedyś mi się pracowało lepiej, potem gorzej, a teraz znowu lepiej, bo nie ma tych problemów, które ona powodowała. Jeśli wróci na plan i będzie w stanie pracować to OK. Niestety ostatnio było z tym trudno. Gdy ona miała swoje stany bezsenności, poirytowania to odbijało się na mnie i na ekipie. Brakowało lekkości, ogólnie rzecz biorąc ja jej nie widziałem w formie od dłuższego czasu.

_

bCOoNXMd

_

bCOoNXMy
KOMENTARZE
(524)
gość
7 lat temu
Ten facet jest nie tylko obleśny, ale niestety egoistyczny i mało inteligentny...... brak klasy Panie Tomaszu!
gość
7 lat temu
co za i****a!!!
gość
7 lat temu
no to po koniaczku :))))
bCOoNXMz
gość
7 lat temu
nie ma to jak koledzy z pracy...
gość
7 lat temu
ten człowiek nie ma wstydu, przecież miał taki sam problem...
Najnowsze komentarze (524)
dc
4 lata temu
zawsze był chujk iem
Gość
4 lata temu
Nie ladnie Agnieszka taka ładna i zdolna aktorka alkoholiczka a szkoda idź na odwyk i do pracy 😊
gość
6 lat temu
zenujace,.......,temu panowi zycze wiecej dyskreccji i obiektywizmu,
:)
6 lat temu
Stockinger - SAM PIJE, A NA KOGOŚ MÓWI ! :))))))))
gość
6 lat temu
Pijak Tomek POWNIEN POMOC bo wie jak to jest on jest s****a a ne kolega,oblesu nie zagrasz 2 rol,los tobie pomsci zapamietaj kto pod km kopie dolki sam w nie wpada.
gość
6 lat temu
Mozna byc z ludzmi a czuc sie samotna PANI Agnieszko trzymam modlitewne kciuki, pomozcie jej burki ,przeciez wiadomo ze wsrod was nie brakuje pijakow a windujecie na 4 lapy .Blagam pomozcie jej.
gość
6 lat temu
pomozcie jej,skoro ja rozpiliscie,ale polak polakowi wilkiem,niech was trafi szlak z taka ekipa i kolegami ,jestescie nic warci,brzydze sie takimi ludzmi,zdaje sie inteligencja ,a zachowuja sie jak prostackie hamy, najlepiej usmiercic i radz sobie sama APELUJE POMOZCIE JEJ ,WYSLICIE JA NA TERAPIEI BADZCIE PRZY NIEJ BY CZULA ZE MA PRZYJACIOL A NIE BURKOW.
zenobi
6 lat temu
przecież to pijaczyna więc musi się wybielać łachmyta jedna, żałosna postać bez tego serialu zdech by z głodu ARTYSTA śmieszne
bCOoNXMr
Jaga
6 lat temu
Bez Tego prostaka "męża" serial zyskał by na wartości , bez pani Agnieszki to już nie to....przestaję to oglądać jak tylko ją uśmiercą :(
pax
6 lat temu
Musi Pani dać radę. MODLIC SIE.
gość
6 lat temu
Wszystkiego najlepszego Pani Agnieszko.
gość
6 lat temu
co z ciebie za facet
beaNY
6 lat temu
Stockingerowi zabraklo niestety klasy, ktora posiada reszta obsady.
gość
7 lat temu
Tomasz jest niezwykle sympatycznym aktorem. Nie mogłam patrzec jak p.K. znęcała sie nad nim kiedy grali objoje małżenstwo. Była nieznośna bez przerwy wyładowywała swoje babskie humorki. na nim.Nie wiedziałam, że to na tle zdrowotnym. Wściekły b******l
...
Następna strona
bCOoNXMT