"Wydzwania do niego po nocach!"

168
Podziel się

"Sypia z przypadkowymi facetami. Myśli, że narkotyki i alkohol pozwolą jej zapomnieć."

"Wydzwania do niego po nocach!"

Wszystko wskazuje na to, że Miley Cyrus i Liam Hemsworth przez dobre kilka miesięcy tylko udawali, że są parą. Zaraz po premierze krążka piosenkarki ogłoszono, że kochankowie się rozstali. Ponoć aktor nie mógł znieść nowego wizerunku swojej narzeczonej, którym czuł się "upokorzony". Znalazł sobie szybko nową dziewczynę. Zobacz: Liam Hemsworth ma nową dziewczynę! (FOTO)

Według najnowszych doniesień Miley ma bardzo poważne problemy, by pogodzić się z rozpadem związku. Kilka miesięcy rozłąki pokazało jej, jak bardzo zależy jej na Australijczyku.

Nadal za nim tęskni - mówi informator. Nie błaga go, żeby do niej wrócił, ale wydzwania do niego po nocach, kiedy ma doła. Bardzo cierpi z powodu rozstania. Sypia z przypadkowymi facetami, gdy imprezuje. Próbuje zapomnieć o Liamie, ale nie wie jak. Myśli, że narkotyki i alkohol pozwolą jej zapomnieć o bólu.

KOMENTARZE
(168)
gość
6 lat temu
Ona i Justin tworzyliby "idealna" pare.
gość
6 lat temu
no coż miłosc
gość
6 lat temu
oh miley
gość
6 lat temu
biedna miley... :(
gość
6 lat temu
Takie ciacho mieć i wypuścić je z rak dla głupiego kaprysu... och, Miley Miley... :)
Najnowsze komentarze (168)
gość
6 lat temu
chłopak pewnie żałuję,że kiedykolwiek sie z nią spotykał
gość
6 lat temu
ach, zrobie minke złej dziewczynki, wywale języczek, wypne sie i bed etaka niegrzeczna i seksowna weług mnie/... buhuhauhauaauha chyba każda amerykańska gwiazdka to przeszła:)
gość
6 lat temu
sama jest sobie winna
gość
6 lat temu
szkoda mi jej, bo nie wie jak poradzic sobie z bolem i zatraca sie w uzywkach :(
Gość
6 lat temu
skończy jak Winehous
Romek
6 lat temu
dobroć uczyniona drugiemu człowiekowi, wraca do nas z podwójną siłą. ***************************************************************************************************************** podobno człowiek jest tyle wart, ile dobrego uczyni drugiemu człowiekowi. pokaż więc co ty jesteś wart i nie bądź obojętny !!! ***************************************************************************************************************** od urodzenia cierpię na nieuleczalną i postępującą chorobę zanik mięśni. choroby tej nie można wyleczyć, ale można spowolnić jej rozwój. jednak na to potrzebne są ogromne pieniądze, których po prostu nie mam. nie bądź więc obojętny i pomóż mi walczyć z tą okrutną chorobą. w tej nie równej walce, sam nie mam żadnych szans, ale właśnie dzięki tobie, te szanse mogą się wyrównać. na mojej stronię internetowej www.romek.jasky.pl znajdziesz wszystkie szczegóły jak możesz mi pomóc. ***************************************************************************************************************** jeżeli więc chcesz mi pomóc, to nie czekaj. jutro może być już za późno !!! ***************************************************************************************************************** pomóż mi i zamieść swoje zdjęcie na mojej stronie internetowej, a cały świat zobaczy co masz w sercu !!! zobacz ile już osób i firm mi pomogło. kliknij w ten link lub skopiuj go do swojej przeglądarki www.romek.jasky.pl/theme_1.php?sub=24836&page=27358
gość
6 lat temu
mogla d****i z siebie nie robic
gość
6 lat temu
;c ona go kocha ;))
gość
6 lat temu
zwykla d****a.. nikt nigdy nie będzie szanowal takich k***w co daja d**y na imprezach... nawet facet który ja zaliczy nie będzie ja szanował
gość
6 lat temu
ja tez bym nie chciala z nią chdzic na jego miejscu
gość
6 lat temu
żal mi go, żeby tak mówić że się wstydzi jej... dobrze że on jest idealny - to był sarkazm
bartek
6 lat temu
kto chce sypiać z taką p*****a z wiecznie wywalonym ozorem jak u krowy zdychającej...fuuuuj!!!!a od tego alkoholu i narkotyków w bebechach i d***e ma g**j
gość
6 lat temu
Psychiczna laska.....za chwilę przeczytamy, że się zaćpała.....i nie będę żałować tego pomiota. Dzieci z głodu umierają a jej się we łbie poprzewracało z dobrobytu..
gość
6 lat temu
Tez bym zalowala
...
Następna strona