Znamy kolejnych finalistów "Got to Dance"!

80
Podziel się

Rodzeństwo Pursa i Aleksander Białobrzewski powalczą o 100 tysięcy złotych.

Znamy kolejnych finalistów "Got to Dance"!

Dwa tygodnie temu w pierwszym półfinałowym odcinku Got to Dance do następnego etapu przeszli Bartosz Dopytalski i Damian Murach. Tym razem ponowie na scenie zaprezentowało się ośmiu wykonawców marzących o zgarnięciu 100 tysięcy złotych.

Największe wrażenie na jurorach i widzach zrobili: Katarzyna i Jakub Pursa oraz Aleksander "Nevi" Białobrzewski i to właśnie oni wystąpią za kilka tygodni w wielkim finale.

Rodzeństwo zatańczyło do piosenki Fix You z repertuaru Coldplay. Jakub jest obecnie trenerem swojej siostry i widać, że oboje naprawdę kochają taniec. To co widzieliśmy, było przepiękne. Cała historia, to jak ją opowiedzieliście – zachwycał się Alan Andersz. Taniec był wzruszający, urzekający – dodała Joanna Liszowska.

Białobrzewski zaprezentował natomiast taniec nowoczesny. Sprawiłeś mi ogromną radość przychodząc do tego programu. Jesteś jednym z najpiękniejszych zjawisk w tym programie. Nie zatrzymuj się, widzowie - nie zatrzymujcie go. Finał to jego miejsce – mówiła Joanna.

Podobali Wam się?

KOMENTARZE
(80)
gość
6 lat temu
Ale Lisza ma fajne cycki!
gość
6 lat temu
Kto to ogląda ? Serio, porażka .
gość
6 lat temu
nie oglądam
Anka
6 lat temu
Kim jest Alan Andersz?
gość
6 lat temu
ależ ten andersz nieładny
Najnowsze komentarze (80)
Gość
6 lat temu
Ale Andersz ma wstrętną mordę :o
kasia18
6 lat temu
cześć, dziś chcę wam polecić sposób na darmowe ściąganie z poratlu chomikuj. Działa! Wystarczy wkleić link do pliku z chomikuj i kliknąć pobierz. Polecam:
Romek
6 lat temu
dobroć uczyniona drugiemu człowiekowi, wraca do nas z podwójną siłą. ***************************************************************************************************************** podobno człowiek jest tyle wart, ile dobrego uczyni drugiemu człowiekowi. pokaż więc co ty jesteś wart i nie bądź obojętny !!! ***************************************************************************************************************** od urodzenia cierpię na nieuleczalną i postępującą chorobę zanik mięśni. choroby tej nie można wyleczyć, ale można spowolnić jej rozwój. jednak na to potrzebne są ogromne pieniądze, których po prostu nie mam. nie bądź więc obojętny i pomóż mi walczyć z tą okrutną chorobą. w tej nie równej walce, sam nie mam żadnych szans, ale właśnie dzięki tobie, te szanse mogą się wyrównać. na mojej stronię internetowej www.romek.jasky.pl znajdziesz wszystkie szczegóły jak możesz mi pomóc. ***************************************************************************************************************** jeżeli więc chcesz mi pomóc, to nie czekaj. jutro może być już za późno !!! ***************************************************************************************************************** pomóż mi i zamieść swoje zdjęcie na mojej stronie internetowej, a cały świat zobaczy co masz w sercu !!! zobacz ile już osób i firm mi pomogło. kliknij w ten link lub skopiuj go do swojej przeglądarki www.romek.jasky.pl/theme_1.php?sub=24836&page=27358
gość
6 lat temu
:)
gość
6 lat temu
Pani Liszowska jest ładną kobietą, nie rozumiem dlaczego jej stylizacje są tak ordynarne, wręcz wulgarne. Ona sama nie jest małych rozmiarów i taki sposób eksponowania swoich wdzięków i podkreślania urody wpływa niekorzystnie. Ilekroć ją oglądam mam wrażenie, że patrzę na jakiegoś transwestytę. A szkoda...Robi sobie babeczka krzywdę.
gość
6 lat temu
Liszowska -biedna kotko!!!musisz w Polsce zarabiac kase !!!hahahahahahaha ale z ciebie matka jak z kozi d**y traba !!!wolisz kase niz dac dziecku MILOSC wstretna babo!!!!!
gość
6 lat temu
Liszowska jest piękna!
drasyr
6 lat temu
Zastanawiam się kto wybrał na jurora tak prymitywnego Alana Andersza , ten chłopak nie potrafi nic sensownego powiedzieć o występującym tylko wulgaryzm z***biście i tak w kółko.
gość
6 lat temu
Tępe i niektóre nawet zboczone gimbusy!
c
6 lat temu
Lisza ma cycki pełne mleka
gość
6 lat temu
NeVy jest nieziemski!!!
gość
6 lat temu
No i jak wygląda ta Liszowska. Ładna kobietka, ale zawsze robi z siebie damę lekkich obyczajów.
facet
6 lat temu
wywalcie tą liszowską ona jedna jak ich dwoje razem już patrzeć nie mogę na tą wielką i tłustą kobietę
gość
6 lat temu
FFFFUUUJJJJ ALan Anders ależ on ma brzydki ryj. Dziwie się że takiego brzydoka do tv wzieli
...
Następna strona