Herbuś też ma "kozaki Kim Kardashian"! (ZDJĘCIA)

Pochwaliła się nimi... na pokazie Zienia w kościele.

Obraz

Kim Kardashian uwielbia kozaki z najnowszej, jesiennej kolekcji Givenchy. Celebrytka kupiła sobie dwie pary w różnych kolorach. Buty stały się szybko popularne wśród naszych celebrytek. W programie Agaty Młynarskiej pojawiła się w nich Doda. Zobacz: Doda w ulubionych kozakach Kardashian! (ZDJĘCIA) Do grona wielbicielek kozaków Kim dołączyła właśnie Edyta Herbuś.

Herbuś założyła cieliste kozaki na pokaz Macieja Zienia w warszawskim kościele. Buty w takim samym kolorze, jak te które miała na sobie Rabczewska, dobrała do drapowanej, krótkiej sukienki. Jak wypadła?

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą