Miss Polonię na lotnisku przywitał... Lewandowski!

Trzymał polską flagę z napisem... "Miłość na bogato".

Obraz

Wczoraj wieczorem Miss Polonia Paulina Krupińska wróciła z Moskwy do Warszawy. Polce niestety nie udało się odnieść sukcesu na konkursie Miss Universe, mimo że wróżono jej miejsce na podium. Nie weszła nawet do pierwszej 16-tki. W zeszłym roku chociaż tyle osiągnęła Marcelina Zawadzka.

Na swoim Twitterze Krupińska pochwaliła się zdjęciem z Okęcia, na którym pozuje w biało-czerwoną flagą i... Robertem Lewandowskim.

Na fladze napisano markerem: Miłość na bogato wita w kraju! Miejmy nadzieję, że Paulina i Robert nie planują występu w drugim sezonie serialu.

Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Obraz
© Agencja FORUM
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą