Trwa ładowanie...
Przejdź na

Gwałcili nieprzytomne modelki i to nagrywali!

379
Podziel się:

Trzech mężczyzn z "agencji modelek" trafi do więzienia na 12 lat?

Gwałcili nieprzytomne modelki i to nagrywali!
bETNfMGJ

To historia ku przestrodze wszystkich młodych dziewczyn, którym zależy na szybkiej karierze i które swoje marzenia opierają na takich produkcjach jak Miłość na bogato. Młode dziewczyny często bywają wykorzystywane przez facetów obiecujących im "kariery". Zdarza się nawet, że dochodzi do gwałtów. Ten przypadek jest wyjątkowo szokujący. Policja donosi, że trzech mężczyzn zgwałciło najpewniej kilkadziesiąt kobiet, które chciały zostać modelkami.

Śledczy ustalili, że trzech mężczyzn podszywało się pod reprezentantów legalnie działającej agencji modelek. Werbowali młode dziewczyny i obiecywali im sesje. W alkoholu podawali im narkotyki, a później gwałcili. Wszystko nagrywali, by później szantażować swoje ofiary. Kilka dni temu Piotr J., Mariusz M. oraz Bogdan P. zostali aresztowani.

Pewien mężczyzna groził pokrzywdzonym upublicznieniem kompromitujących je filmów i zdjęć. Jednocześnie do policjantów docierały sygnały o mężczyznach, którzy jeżdżą po Ostródzie czarnym autem, zaczepiają młode kobiety i próbują zwerbować je do pracy w charakterze modelek. Wszystko było filmowane, a potem wykorzystywane do szantażu pokrzywdzonych. Jak ustalili policjanci, do kontaktów seksualnych z kobietami miało dochodzić po dosypaniu im do napoju jakiejś substancji - mówi Anna Fic z Komendy Wojewódzkiej w Olsztynie. Na podstawie zgromadzonego przez policjantów materiału dowodowego prokurator przedstawił bezrobotnym mieszkańcom Ostródy między innymi zarzuty zgwałceń, w tym zbiorowych, stalkingu oraz podawania się za policjanta. Grozi za to kara do 12 lat pozbawienia wolności.

bETNfMGL

Sprawa może dotyczyć nawet kilkudziesięciu kobiet z całej Polski. Śledczy zachęcają pokrzywdzone, by zgłaszały się na policję.

bETNfMHm
KOMENTARZE
(379)
gość
8 lat temu
Teraz "koledzy" z paki powinni zrobic im to samo!
gość
8 lat temu
Takich to tylko kastrować
gość
8 lat temu
tylko 12?!
bETNfMHn
gość
8 lat temu
Bydlaki. Powinno się pokazywać twarze i podawać nazwiska takich osób.
muu
8 lat temu
zwyrodnialce! a niestety, coraz więcej takich naiwnych dziewczyn daje się nabrać przez programy takie jak MIŁOŚC NA BOGATO.
Najnowsze komentarze (379)
hubertoo44496...
4 lata temu
znaaalazlam w sieci ciekawa stronę z Prawkem na rozne kategorie clubcard.com.pl , jak ktos nie ma prawo jazdy to wyglada zupelnie normalnie
Atom
4 lata temu
Noo skóra alfonsa już jest! A chłopaki z paki zrobią im kanalize we wszystkich otworach!!!
lukas772
5 lata temu
Obdzierać takich żywcem ze skóry i do pieca żywym ogniem palić.
gość
8 lat temu
do 12 lat, śmiech
gość
8 lat temu
12 lat za zgwalcenie kilkunastu dziewczyn.... Hmmmm I gdzie tu sprawiedliwosc
gość
8 lat temu
no i luzik
gość
8 lat temu
Do kastracji na żywca i na wizji
gość
8 lat temu
GNOJE !!!
bETNfMHf
gość
8 lat temu
dobrze szmatom! "modelkami" chcialy byc puszczalskie pijaczki!
gość
8 lat temu
qur... mać, ale jak można tego pokroju kolesi brać za fotografów. ich styl bycia, włosów, ubrania i zpewnw zachowania na kilometr smierdzi cwaniekiem. jak taksówrzkarze z pod dworca centralnego....
gość
8 lat temu
Boże! Co za bydlaki!
gość
8 lat temu
osikowe kije w d**y tym zwyrodnialcom, osobiście zatemperuje, co by lepiej poczuli
gość
8 lat temu
śmieszna kara
gość
8 lat temu
A dlaczego mają zakryte twarze? Powinni pokazac publicznie drani
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETNfMHY
bETNfMHZ
bETNfMIa
bETNfMIb
bETNfMIc
bETNfMHH