Trwa ładowanie...
Przejdź na

Szulim: "Herbuś ZBAWIA ŚWIAT na ściankach!"

471
Podziel się:

Edyta oskarża Agnieszkę: "Podjudza niechęć wobec celebrytów!"

Szulim: "Herbuś ZBAWIA ŚWIAT na ściankach!"
bETMKmoR

Edyta Herbuś, która "odczuwa świat głębiej", nie rezygnuje ze sprawdzonych metod autopromocji. Od lat najlepiej wychodzi jej chodzenie na warszawskie imprezy, gdzie pozuje na ściankach. Nie pogardziła nawet pozowaniem w... kościele. Niezmiennie od wielu miesięcy jest najaktywniejszą celebrytką. Wygląda na to, że bardzo ją boli, że ludzie śmieją się z jej próżności, już nawet w telewizji.

Na swoim oficjalnym profilu Herbuś zaatakowała Agnieszkę Szulim oraz jej program o celebrytach, w którym wyśmiewała młodszą koleżankę z Kielc.

Dyskusja toczyła się pod wpisem jej menedżerki, która skrytykowała Szulim i pytała, "dlaczego osoby pracujące w tej branży, które zarabiają pieniądze na tych samych rzeczach, krytykują swoje koleżanki i kolegow". Edyta napisała oburzona, oskarżając ją o "podjudzanie niechęci wobec celebrytów":

bETMKmoT

Nie chodzi o to kto z nas przełączy na inny kanał tv i nie wysłucha pewnych bredni. My, będący podmiotem tych abstrakcyjnych rozważań, dobrze wiemy jak wygląda rzeczywistość. Wiemy jak wielkim absurdem jest stwierdzenie, że na pokaz mody przychodzi sie w celu otrzymania darmowego ołówkiem od sponsora. Problemem jest wszechobecne zjawisko podjudzania niechęci wobec osób funkcjonujących w mało wesołej ostatnimi czasy branży rozrywkowej w tym kraju. Zadziwiające , ze podjudzającymi są osoby bardzo chętnie sięgający po ten darmowy "ołówek". To nie fakty o "salonach", to krzywe zwierciadło.

Odpowiedzieć postanowiła jej Agnieszka:

Chciałam przeprosić Edytę Herbuś, która nie chodzi na imprezy po gifty, ani po zdjecia na ściance, przecież ona tam chodzi po to, żeby zbawić świat. Że też na to wcześniej nie wpadłam, głupia.. Ps. Ja tez czasem chodzę wiec może w programie żartuję też z siebie..? Hello, krejzolki?

bETMKmoZ
bETMKmpa
bETMKmpb
bETMKmpu
KOMENTARZE
(471)
gość
8 lat temu
edytka nigdy inteligencja nie grzeszyla, ale robi to co umie najlepiej - pindrzy sie do aparatu
gość
8 lat temu
Jedna baba drugiej babie wsadziła do d... grabie. Warte siebie.
gość
8 lat temu
zawód- chodzenie na imprezy, każdy by tak chciał.
bETMKmpv
karl
8 lat temu
Dwa (nie)medialne zera
gość
8 lat temu
herbuś fajnie się ubiera,ale proporcji nie ma za grosz...
Najnowsze komentarze (471)
gość
8 lat temu
szulim jest żałosna
gość
8 lat temu
nie rozumiem Szulim ostatnio ocenia, ustawia się w pozycji sędziego, osoby z drugiej strony barykady, ostatniego sprawiedliwego, a o ile mnie pamięć nie myli jeszcze niedawno występowała w reklamie produktu spożywczego i ostro zabiegała o "sławę" żeby dostać się do tv a potem żeby w niej "błysnąć" , trochę to irytujące kiedy ironicznie ocenia podobne działania takich jak ona w osiąganiu tych samych celow, czy "zapomniał wół jak cięlęciem był"? Jest ani lepsza ani gorsza od ocenianych, nie do pogardzenia jest przebiegłość, ponieważ program prowadzi w jaskini lwa, ma nadzieję, że ją to ochroni, reklamodawca swą "twarz", ale czy bycie Twarzą 'faktu",to polisa ubezpieczeniowa
jejenes
8 lat temu
na pierwszym zdjęciu Herbuś wygląda jak Minge
gość
8 lat temu
darmowego ołówkiem od sponsor??????wtf. Czy chodzi o to, że na imprezach sponsor bije celebrytów darmowym ołówkiem. buahahahahaha, nauczcie się gramatyki.A ta Herbuś jest głupsza niż przewiduje radziecka ustawa.
gość
8 lat temu
Oj herbus wez cos zrob ze soba bo lata leca a ty dalej jestes nikim
gość
8 lat temu
Najlepiej jej wychodzi to co robi, czyli pokazywanie sie i nic poza tym heheh zaczynala z Dawidkiem na pokazywaniu krocza itd a skonczyla na sciankach i na promowanu w tv sniadaniowej.
gość
8 lat temu
szulim wygląda bosko.
alexandra5
8 lat temu
Edyta Herbuś od kilku lat stoi na ściankach i "promuje" marki... Szkoda, że właściciele tych marek nie widzą, iż merytorycznie ich ambasadorka jest baaardzo słaba, ponieważ nie stoi za nią żaden wiarygodny sukces, a jedynie bywanie wszędzie gdzie się da... Drodzy Reklamodawcy i sponsorzy jesteśmy zmęczeni Edytą Herbuś w wersji "uśmiech na kolejnej ściance"! Nie będziemy od Was nic kupować!!! Bierzcie do takiej pracy osoby, które owocami swojej pracy dodadzą Wam i Waszym produktom splendoru, a nas faktycznie zachęcą do zakupów.
bETMKmpn
gość
8 lat temu
obie wstrętne...
gość
8 lat temu
OGRANICZONA M******A
gość
8 lat temu
Herbuś jak Minge
gość
8 lat temu
nie obrażaj się za prawdę m******o, weź się lepiej za robotę pustaku
gość
8 lat temu
zajrzałam z nudów na tego pudelka co za szajs tu jest. Obie pierdalnięte ale Herbuś to mega pierdalnięta! Uroda mija a Ty dziewcze nic sobą nie reprezentujesz jesteś tylko laską która się pcha przed szkło masz parcie..i utrzymanka takie zachowania są chore, zaburzone dziewoje z roztrojem EGO! Puste i bezczelne!
gość
8 lat temu
tancereczko chyba cię pogięło albo w główce się przewraca
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETMKmqg
bETMKmqh
bETMKmqi
bETMKmqj
bETMKmqk
bETMKmpP