Trwa ładowanie...
Przejdź na

Cezik WYŚMIEWA Pieńkowską?

601
Podziel się:

"Rozmowa z p. Jolą jest jak pole bitwy" - pisze komik. "Do końca dnia dudni w głowie filozoficzne pytanie: "ALE O CO CHODZI...?""

Cezik WYŚMIEWA Pieńkowską?

Genialnie zmontowany filmik z Polakiem występującym w brytyjskim Mam talent stał się przebojem polskiej sieci. W pierwszej chwili spora grupa osób dała się nabrać, że młody chłopak rzeczywiście śpiewał po polsku przed wyspiarską publiką. Autorem prowokacji okazał się Cezik. To on podłożył głos pod występ Irlandczyka.

Sukces wideo sprawił, że Cezary Nowak został zaproszony do Dzień Dory TVN, gdzie w rozmawiał między innymi z Jolantą Pieńkowską. Warto przypomnieć, że to on jest między innymi odpowiedzialny za wypromowanie słynnego wideo z prowadzącą klaszczącą i podrygującą do piosenki Donatana.

Komentując na swoim profilu przeżycie, jakim była dla niego rozmowa z Jolantą, Cezik mocno zakpił z gwiazdy TVN-u:

Rozmowa z p. Jolą jest jak pole bitwy. Nigdy nie wiesz kiedy przeciwnik zaatakuje i jakich dział użyje. Gdy nadejdzie atak, jesteś tak oszołomiony, że zanim się pozbierasz, bitwa dobiega końca, kurtyna opada, a tobie do końca dnia dudni w głowie filozoficzne pytanie: "ALE O CO CHODZI...?" Czyli naśladowanie głosów (?!), ona tańczy ze mną i ucieczka antylopy... - napisał.

Jolancie się to chyba nie spodoba...

Przypominamy, jak klaskała u Donatana:

KOMENTARZE
(601)
ccc
8 lat temu
wywalić ją z tvn-u!!!
olga
8 lat temu
Cezik to mistrz:D
Gość
8 lat temu
Oglądam Warsaw Shore bi przy tych bezózgach czuję się jaj Einstein!
gość
8 lat temu
Cezik jest niesamowity :)
gość
8 lat temu
Najlepiej jej kiedyś odpowiedział leo beenhakker: it,s not your business;).
Najnowsze komentarze (601)
MartusiaYO95
7 lat temu
Cześć ja ostatnio wyszukałam całkiem spoko sklep z bielizną i ciuchami figi.co.pl. Super szałowe eleganckie ciuszki a ceny całkiem rozsądne
gość
8 lat temu
wysmiewac sie jest latwo, ale powiedziec cos madrego to juz sztuka, pani pienkowska mowi madrze, a glupki sie wysmiewaja
gość
8 lat temu
No ale na tym polega dziennikarstwo. Przynajmniej jak pani PIeńkowska prowadzi program to widać że nie wszystko jest w nim wyreżyserowane
gość
8 lat temu
?? O co chodzi ? Malo jest tak profesjonalnych osob jak wlasnie J. Pienkowska
mp3
8 lat temu
what is a computer based audio/MIDI music creation system? mp3
podkłady muzy...
8 lat temu
I have a razor phone and tmobile service. Where and how can I get non-midi ringtones? podkłady muzyczne
podkłady
8 lat temu
On iTunes click on file then click add file to music library podkłady
karaoke
8 lat temu
Are there any good karaoke games online? karaoke
gość
8 lat temu
Jak Cezika lubię, tak szuka możliwości rozgłosu, może go zabolało to, że nie wszyscy sa jego fanami, i nie znają całej twórczości? Pieńkowska nie zrobiła nic zlego podczas tego wywiadu, rozmawiała z nim jak z kimś o kim chciała sie czegoś dowiedzieć. I tyle.
zakochany
8 lat temu
Dziada męża? Dlaczego wszyscy myślą że to tylko dla kasy? Czy to społeczeństwo nie widzi niczego więcej niż pieniądze? Jest takie pojęcie jak miłość moi drodzy :)
Cen_t
8 lat temu
Tekst, jak każdy inny!. Wszystko po to, żeby kogoś obrazić. Moim zdaniem jest w porządku, jest miła, inteligentna i nie udaje, że wie wszystko. Próbuje się dowiedzieć, czegoś o gościach, podpytać, a takie przejęzyczenie "wpadka" zdarza się każdemu. Niestety.
gość
8 lat temu
Mogła nie tańczyć a nie teraz ma pretensję :D
anna
8 lat temu
Pani Jolanto ja też jestem dociekliwa jak Pani. Co Pani czuła gdy zostawił Panią pierwszy mąż? Proszę mi powiedzieć jak układają sie stosunki Leszka z Pani pierwszym mężem? Jakie relacje ma Pani syn z dziećmi Leszka? Ile pięniędzy wydaje Pani na torby a ile na buty. Jakim zabiegom medycyny estetycznej poddała się Pani w ostatnich 5 latach, ile kosztowały łącznie i jak Pani mąż na to zareagował? W jakim przedziale cenowym są Pani kosmetyki - kremy, perfumy itp. Ile tygodniowo wydaje Pani na kosmetyczkę. Jakiej marki bieliznę pani nosi? W którym ciucholandzie ubierała się Pani przed poznaniem Leszka Czarneckiego?
gość
8 lat temu
a mi się podoba jak pani Pieńkowska prowadzi wywiady. jest rzeczowa, sensowna i nie gada o pierdołach jak niektórzy. no i zawsze jest świetnie ubrana!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie