Trwa ładowanie...
Przejdź na
aktualizacja

Górniak POZYWA byłego kochanka Dody!

372
Podziel się:

Górniak zapewniła, że nie ma zamiaru zapłacić Szychowskiemu i już zapowiedziała podjęcie kroków prawnych. "Były statysta znów zabiega o zainteresowanie”.

Górniak POZYWA byłego kochanka Dody!
bESndpoB

_

_

bESndpoD

Były kochanek Dody, Błażej Szychowski, od dawna walczy w sądzie z Edytą Górniak. Choreograf twierdzi, że piosenkarka nadal jest mu winna 12 tysięcy złotych. Dodatkowo ogłosił, że celowo podała mu zły adres, w związku z czym wysyłane przez niego faktury wróciły z adnotacją "adresat nieznany". Sprawa, o której głośno było rok temu, wróciła właśnie na pierwsze strony tabloidów. Super Express donosi, że Edzia przegrała proces i będzie musiała mu wreszcie zapłacić.

Na jej profilu pojawił się natychmiast wpis, w którym "wyjaśnia" ona sytuację i poniża Szychowskiego w swoim stylu. Pisząc o Błażeju, nie używa ani razu jego imienia, nazywa go tylko pogardliwie "statystą". W oświadczeniu czytamy:

Spodziewam się, że zostaniecie Państwo poinformowani przez tabloid, że były statysta jednego z moich klipów, B.Szychowski, oczekuje ode mnie wypłaty kwoty nienależnego jemu wynagrodzenia.

Co więcej, okaże się - że w postępowaniu przed łódzkim sądem, o którym to postępowaniu nie mogłam wiedzieć ani w nim uczestniczyć, nie mając o nim żadnej wiedzy (mój były statysta wskazał sądowi nieaktualny od kilku lat adres mojego zamieszkania) - sąd, bez przeprowadzenia rozprawy ani mojego udziału w sprawie, czy choćby mojej wiedzy o sprawie sądowej - zobowiązał mnie do zapłaty nienależnej kwoty, nie mogąc otrzymać moich argumentów ani dowodów.

bESndpoJ

Były statysta, o którego zainteresowaniu mediami i determinacji dla wypowiedzi w mediach (...) mówiła dość niedawno kilkakrotnie jego była dziewczyna - znów zabiega o zainteresowanie. Nie będzie mnie więc dziwić przekazanie jego wersji do tabloidu. Nieuprawniony i niezasłużony rozgłos to wartość, jak rozumiem, ponad wszystko.

Uprzejmie informuję, iż podejmuję natychmiastowe kroki prawne zmierzające przede wszystkim do przywrócenia biegu postępowania sądowego, w którym - nie wiedząc o nim - nie mogłam uczestniczyć.

Wierzycie jej?

_

bESndpoK

_

bESndppe
KOMENTARZE
(372)
gość
8 lat temu
górniakowa to zakłamany mściwiec udający kogoś innego, artystka której piszą piosenki, bo sama nic nie potrafi
gość
8 lat temu
niech zaplaci mu juz ta kase i wstydu nie robi , co nie stac jej ???
gość
8 lat temu
Robi aferę o głupie (dla niej) 12 tys..i kto tu zabiega o zainteresowanie??
bESndppf
Gość
8 lat temu
Ona by sie wygolic dala za zlotowke sztuczna chytruska
gość
8 lat temu
o*******a! a taką milutką gra!
Najnowsze komentarze (372)
Steve
2 lata temu
Wesołych świąt z góry, wszystkim, którzy czytają tę historię, nazywam się Steve Mills. Dzielę się tym świadectwem z partnerami cierpiącymi w ich związkach, ponieważ istnieje trwałe rozwiązanie. Moja żona zostawiła mnie i 2 dzieci na innego mężczyznę na 3 lata. Starałem się być silny tylko dla moich dzieci, ale nie mogłem kontrolować bólu i smutku w moim sercu, byłem ranny i zdezorientowany. Potrzebowałem pomocy, więc przeprowadziłem badania w Internecie i natknąłem się na tak wielu lekarzy, ale oni nie mogli mi pomóc, kilka dni temu widziałem inną kobietę składającą zeznania na temat tego, jak otrzymała pomoc od rzucającego zaklęcia Dr Ogundele, ja szybko skontaktuj się z dr Ogundele, by uzyskać pomoc, a on zgodził się mi pomóc i wykonał swoje zaklęcie Po 24 godzinach moja żona, która odeszła od ponad 3 lat, zadzwoniła do mnie i powiedziała, że ​​znów mnie kocha. Ku mojemu największemu zaskoczeniu, po 24 godzinach moja Żona wróciła do domu :) Great Miracle autorstwa Dr Ogundele. W ten sposób ponownie się połączyliśmy i było w rodzinie dużo miłości, radości i pokoju, jak nigdy dotąd. Usiłuję poinformować każdego, kto potrzebuje rozwiązania jakichkolwiek problemów, możesz skontaktować się z dr Ogundele, potężnym rzucającym zaklęcia, aby znaleźć rozwiązania na jego e-mail: ogundeletempleofsolution@gmail.com i WhatsApp lub Viber Chat: +27638836445.
gość
4 lata temu
MUSISZ PRZECZYTAĆ: Witaj przyjacielu, nazywam się Rozana Edin, chcę zaświadczyć i podziękować rzucającemu zaklęcie dr. Ogundele za to, co dla mnie zrobił, przywrócił mi miłość, która odeszła ode mnie na 4 lata bez uprzedzenia, nigdy nie wierzyłem, że mój kochanek może kiedykolwiek powrócić dla mnie, ale dr Ogundele udowodnił, że moje fałszywe myślenie jest złe, w rzeczywistości Dr Ogundele jest najlepszym rzucającym zaklęcie w historii, czytałem wszystkie jego recenzje i widziałem, że pomógł wielu ludziom nie tylko mnie, jestem tu tylko po to, aby dać mu dzięki, ponieważ Nie wierz w to, że są czarownicy, którzy mogą sprowadzić kochanka, którego nie ma od 4 lat w ciągu 24 godzin. Jesteś dobry, niech Bóg błogosławi ciebie i twoją rodzinę, a także chroni cię, abyś nadal mógł pomagać ludziom w taki sposób, w jaki mi pomogłeś, panie, obiecuję, że złożę zeznania w sprawie radiostacji, bo jestem ponad tym, co zrobiłeś dla mnie. Każde ciało, które potrzebuje pomocy Dr Ogundele, możesz skontaktować się z nim przez Swojego: Email: ogundeletempleofsolution@gmail.com Numer Whatsapp: +2349065101630 Numer Viber: +27638836445
gość
8 lat temu
przesada!!!za czyjąs pracę trzeba zapłacić,!!!
gość
8 lat temu
widać, że to Edzia pisała: bez ładu i składu :]
gość
8 lat temu
podczas pompowania ust wyciekł jej uszami mózg
gość
8 lat temu
Blazej ma dlugie palce u nog hahahaha.
gość
8 lat temu
MESKI I PRZYSTOJNY ten statysta. Niczym GLADIATOR
gość
8 lat temu
super gwiazda głos łaskawie zabrała ależ się nagadała? jak się wisi komuś kasę za jego pracę to trzeba zapłacić i zamknąć paszczę.zero przyzwoitości, edzia ostatnio to przechodzi samą siebie, w jakim świecie ona żyje tego to ja nigdy nie pojmę
bESndpoX
gość
8 lat temu
Edzia dosyć że jest niezrównoważona psychicznie, to zrobiła się wulgarna. Kobieto masz syna, jaki ty mu przykład dajesz? Długi należy spłacać!
gość
8 lat temu
ja jąć lubię świetnie sprawdziłą się w roli jurora w the voice, jest miła, piękna ,a ten koleś chce jej nasrać koło d**y, sam fakt zadawania sie z doodzina zle o nim swiadczy
SIWIEC
8 lat temu
powinna pozwac jeszcze SIWIEC ze sie do niej upadabnia.........a niech tam, niech pozywa wszystkich
gość
8 lat temu
to myśmy, cała Polska wiedzieliśmy a ona nie?
gość
8 lat temu
wszyscy wiedza ze edzia nie placi swojch rachunkow , uwaza ze jest dziwa -diva i wszyscy jej powinni placic za prawo patrzenia na nia, lub sluchania jej..........teraz majac konkubenta prawnika juz nikomu nawet zlotowki nie zaplaci , z racji wrodzonej chytrosci.......bo przeciez diwy-dziwy nie placą.....
gość
8 lat temu
Co do botoksu, to niestety przyznać muszę, że jakoś tak w chińskie zet jej tą górną ware wywaliło. Patrzyłem z bliska to wiem co mówię - dolna nabotoksowana jak się patrzy a górna jak zajęcza i to tylko z jednej strony (nie wiem może tam był zawór na ten jad kiełbasiany)
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESndppQ
bESndppR
bESndppS
bESndppT
bESndppU
bESndppz