Sobota 30.11.2013 00:03

Górniak POZYWA byłego kochanka Dody!

Błażej Szychowski Edyta Górniak

Górniak POZYWA byłego kochanka Dody!

Były kochanek Dody, Błażej Szychowski, od dawna walczy w sądzie z Edytą Górniak. Choreograf twierdzi, że piosenkarka nadal jest mu winna 12 tysięcy złotych. Dodatkowo ogłosił, że celowo podała mu zły adres, w związku z czym wysyłane przez niego faktury wróciły z adnotacją "adresat nieznany". Sprawa, o której głośno było rok temu, wróciła właśnie na pierwsze strony tabloidów. Super Express donosi, że Edzia przegrała proces i będzie musiała mu wreszcie zapłacić.

Na jej profilu pojawił się natychmiast wpis, w którym "wyjaśnia" ona sytuację i poniża Szychowskiego w swoim stylu, przypominając, że... Doda wytknęła mu, że "patrzy na mikrofon, jak dziwka na kutasa". Pisząc o Błażeju nie używa ani razu jego imienia, nazywa go tylko pogradliwie "statystą". W oświadczeniu czytamy:

Spodziewam się, że zostaniecie Państwo poinformowani przez tabloid, że były statysta jednego z moich klipów, B.Szychowski, oczekuje ode mnie wypłaty kwoty nienależnego jemu wynagrodzenia.

Co więcej, okaże się - że w postępowaniu przed łódzkim sądem, o którym to postępowaniu nie mogłam wiedzieć ani w nim uczestniczyć, nie mając o nim żadnej wiedzy (mój były statysta wskazał sądowi nieaktualny od kilku lat adres mojego zamieszkania) - sąd, bez przeprowadzenia rozprawy ani mojego udziału w sprawie, czy choćby mojej wiedzy o sprawie sądowej - zobowiązał mnie do zapłaty nienależnej kwoty, nie mogąc otrzymać moich argumentów ani dowodów.

Były statysta, o którego zainteresowaniu mediami i determinacji dla wypowiedzi w mediach, jak również sposobie wpatrywania się w mikrofon mówiła dość niedawno kilkakrotnie jego była dziewczyna - znów zabiega o zainteresowanie. Nie będzie mnie więc dziwić przekazanie jego wersji do tabloidu. Nieuprawniony i niezasłużony rozgłos to wartość, jak rozumiem, ponad wszystko.

Uprzejmie informuję, iż podejmuję natychmiastowe kroki prawne zmierzające przede wszystkim do przywrócenia biegu postępowania sądowego, w którym - nie wiedząc o nim - nie mogłam uczestniczyć.

Wierzycie jej?


Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (469)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 469
Odpowiedz
58 30
zgłoś
gość 30.11.2013 00:34
dlaczego wszyscy fajni faceci to geje? ;(
Odpowiedz
50 13
zgłoś
gość 30.11.2013 00:35
dodzia edzia sredzia... ile jescze?
Odpowiedz
52 24
zgłoś
gość 30.11.2013 00:35
gość: dlaczego wszyscy fajni faceci to geje? ;(
bo maja dosyc glupich dziewuch
Odpowiedz
39 11
zgłoś
gość 30.11.2013 00:36
gość: dałbym jej bo buzi
a ja tobie
Odpowiedz
46 9
zgłoś
gość 30.11.2013 00:36
gość: dlaczego wszyscy fajni faceci to geje? ;(
bo hetero twierdza ze dbanie o siebie jest gejowskie
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 469