Błażej odpowiada Górniak: "Chcę tylko ZAPŁATY ZA PRACĘ!"

Dlaczego Edyta tak potraktowała tancerzy?

Obraz

Edyta Górniak bez większego zrozumienia odniosła się do wyroku łódzkiego sądu, który nakazał jej zapłacić Błażejowi Szychowskiemu zaległe 12 tysięcy złotych plus odsetki i koszta sądowe. W sumie wyszło około 20 tysięcy złotych. Piosenkarka wydała oficjalne oświadczenie, w którym zapewnia, że nic nie wiedziała o toczącym się przeciwko niej postępowaniu, gdyż "statysta", jak czule nazywa Szychowskiego, podał sądowi jej stary adres.

Widać, że Edycie naprawdę zależy na tym, by nie zapłacić tancerzom.

W odpowiedzi Błażej zamieścił na swoim internetowym profilu wpis, wyjaśniający, że chodzi mu tylko o sprawiedliwość.

Nie szukam rozgłosu, jedynie zapłaty za wykonaną pracę tancerzy - napisał na Facebooku. Niestety fakty są takie, że wraz z tancerzami zrobiliśmy dla Pani Edyty show, umowa została zawarta, a tancerze do tej pory nie otrzymali wynagrodzenia za wykonaną pracę.

Edyta, naprawdę nigdy im nie zapłacisz?

Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą