Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kożuchowska NIE MIAŁA CZASU na próby... PRZEZ CHAŁTURY?

311
Podziel się:

Położyła rolę w spektaklu z Gajosem, bo była zajęta... sesjami i pokazami mody.

Kożuchowska NIE MIAŁA CZASU na próby... PRZEZ CHAŁTURY?

Małgorzata Kożuchowska w 1994 roku ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie. Od kilkunastu lat kojarzona jest głównie z rolami w serialach. Aktorka grywa również w teatrze, niestety, jak się właśnie okazało, z nie najlepszym skutkiem. Spektakl _**Kotka na gorącym blaszanym dachu**_ w Teatrze Narodowym, w którym wcieliła się w główną bohaterkę Maggie, zebrał bardzo złe recenzje. Zobacz: Kożuchowska położyła rolę w teatrze! "TO KLĘSKA"

Od lat słychać ostrzeżenia, że aktorzy, grając w serialach i reklamach jogurtów, tracą to co mają najcenniejszego - "magię", która była kiedyś związana z tym zawodem, umiejętnośc zaskakiwania i oczarowywania widzów. Okazuje się też, że brakuje im po prostu czasu, by przygotować się do poważnej roli.

Tak stało się właśnie w wypadku nieudanej roli Kożuchowskiej. Spektakl, który miał premierę 15 listopada, wymagał trzech miesięcy prób. Aktorzy spotykali się codziennie na sześć godzin, sześć dni w tygodniu. Trzy tygodnie przed spektaklem zwiększono częstotliwość prób, a aktorzy grający w sztuce spotykali dwa razy w ciągu dnia, również na próby nocne.

Często zdarzało się tak, że brakowało na nich Kożuchowskiej, bo... chałturzyła wtedy na imprezach w jednej z krakowskich galerii handlowych, do czego zobowiązywał ją podpisany wcześniej kontrakt. Kiedy Janusz Gajos szlifował tekst, Kożuchowska prowadziła pokaz mody. Kiedy indziej próby kolidowały jej z sesją zdjęciową dla jednego z kolorowych magazynów. Czy to objaw braku szacunku dla bardziej doświadczonych aktorów?

Sprawy nie chce komentować dyrektor Narodowego.

Odmawiam komentarza z największym wstrętem - mówi Jan Englert. Swojej pracy nie powinno się oceniać a i innych nie wypada. Niech oceniają ci, co się przyczepiają do okrętu, a ten i tak płynie dalej.

Być może Kożuchowska powinna skupić się po prostu na tym, co wychodzi jej najlepiej?

KOMENTARZE
(311)
Flak
8 lat temu
kto widział spektakl? może tylko tacy powinni się wypowiadać na temat gry aktorskiej p. Kożuchowskiej w tej sztuce
gość
8 lat temu
no cóż nie zawsze da się pogodzić sztukę z zarabianiem hajsu...
gość
8 lat temu
Englert to facet z klasą!
gość
8 lat temu
przecież Maggie była zachwycajaco piękną kobietą, dlaczego więc ta kożuchowska gra tę rolę ?
Gość
8 lat temu
Ale ona jest sucha i żylasta.
Najnowsze komentarze (311)
R.R.
8 lat temu
W takim razie ja nie bardzo rozumiem dlaczego Ja zatrudniono skoro wiadomo bylo,ze ma inne zobowiazania i nie bedzie miala czasu na próby...? Cos tu nie gra...
gość
8 lat temu
Jest śliczna i bardzo sympatyczna:)
gość
8 lat temu
Niestety telenowelepodobnie jak gra w reklamach to nie miejsce dla dobrego aktora a raczej dla amatorów . To miejsce gdzie nawet zawodowy aktor zatraca swoje umiejętności . czego korzuchowska jest przykładem i dotyczy to nawet najlepszych. Teraz zostaje jej tylko praca w reklamach , telenowelach czy na otwarciu sklepu czy imprezy w remizach podobnie jak np M.Kondratowi
gość
8 lat temu
kobita ani do dzieci ani do sceny.....
gość
8 lat temu
euik
gość
8 lat temu
Najlepiej Kożuchowskiej wychodzi szczerzenie zębów na okładkach tabloidów.
gość
8 lat temu
Czyli pan Englert nazwal krytykow "gownem" ("..ci, co sie przyczepiaja do okretu").
natalia
8 lat temu
Ludzie zajmijcie się innymi sprawami najlepiej swoimi a nie aktorów dowalacie się i piszecie o jakiś wpadkach a nikt nie jest idealny, śledzicie każdy ruch, każde potknięcie nawet to najmniejsze, może warto zainteresować się sobą i popatrzeć na swoje błędy.
gość
8 lat temu
dobrze,że nie uśmiercili jej w kartonach hehe
gość
8 lat temu
po prostu ta rola ja przerosla.........
gość
8 lat temu
ONA JEST FATALNA
gość
8 lat temu
nic nie położyła, ogladajcie mniej głupawych seriali, to przestanie wam się wszystko jednakowo kojarzyć. Lubie ja.
gość
8 lat temu
stare pudło i beztalencie
gość
8 lat temu
ja pitole kto promuje to beztalencie?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie