Górniak zastąpi Korę?! "Biorę to pod uwagę"

224
Podziel się

Dostała zaproszenie od "Must Be The Music". "Fani dyskutują, że powinnam się zgodzić, bo mi to dobrze wychodzi."

Górniak zastąpi Korę?! "Biorę to pod uwagę"

Nadal nie wiadomo, jak bardzo poważna jest choroba, z jaką obecnie zmaga się Kora. Piosenkarka zniknęła na tydzień w Must Be The Music, by wrócić 7 kilo lżejsza. Odwołała także koncert w Niemczech oraz występ w Sali Kongresowej. Władze Polsatu obawiają się, że będą musieli ją zastąpić w siódmej edycji muzycznego show.

Wszystko zależy od jej stanu zdrowia. Nic nie jest przesądzone – mówi informator Faktu. Władze Polsatu nie proponowały jej udziału w organizowanym przez siebie koncercie. Kora została ponadto poproszona, by do świąt podjęła decyzję, czy powróci do Must Be The Music. Nikt nic tu nie wie o chorobie Kory. Panuje gorąca atmosfera. Przecież w razie odmowy z jej strony zostanie bardzo mało czasu na szukanie nowego jurora. A do tego okazało się, że zdrowie nie przeszkodziło Korze przyjąć występu na sylwestrze Dwójki.

Dlatego też Polsat już zaczął poszukiwać zastępstwa dla Kory. Padło na biegającą po programach rozrywkowych celebrytkę, Edytę Górniak.

Dyrekcja bardzo lubi Edytę i wie, że taka jurorka to prawdziwy skarb. W The Voice pokazała, że potrafi być sprawiedliwa i bardzo profesjonalna - mówi informator Super Expressu. Z tego, co się mówi, wynika, że Kora jest poważnie chora i nie wiadomo, czy będzie miała siłę, by pojawić się w kolejnej edycji programu. Ostatnio odwołuje koncerty. Wiec to naturalne, że szuka się zastępstwa.

Górniak sama potwierdza, że propozycja padła. Nadal zastanawia się nad jej przyjęciem.

Nie rozważam przyjęcia propozycji do kolejnej edycji programu The Voice of Poland. Wiem, że 4 edycja jest już wstępnie zaplanowana. Równocześnie dostałam zaproszenie od innej stacji, do innego programu – zdradza. Moi fani dyskutują, że powinnam się zgodzić, bo mi to dobrze wychodzi. Biorę to pod uwagę, ale na razie jestem zmęczona tymi emocjami.

My chyba też. Chcielibyście dalej oglądać dramaty i łapanie się za głowę Edyty w telewizji?

KOMENTARZE
(224)
gość
6 lat temu
kto to jeszcze oglada... tego juz nic nie uratuje
gość
6 lat temu
bez kory to nie Must be the music
Oj
6 lat temu
Kora trzymaj się! Zdrowia życzymy !!!
gość
6 lat temu
...Kora w tym show jest nie do zastąpienia...
gość
6 lat temu
Tylko nie ona. Kora zdrowia,zdrowia.
Najnowsze komentarze (224)
gość
5 lata temu
"Must be the music" ogląda się przede wszystkim dla Kory i ze względu na Nią, to Kora unosi poziom, jeśli Ona zniknie z programu, to zarówno poziom show jak i oglądalność spadnie diametralnie. A Edzia? mój Boże, odpuśćmy ją już sobie, i ten cały jej infantylizm.
gość
6 lat temu
Kora trzymaj się dzielnie i zdrowiej!!! Kocham, kocham ...
gość
6 lat temu
Edzia tu tu tu Edzia tu tu tu Edzia tu tu tu Edzia tu tu tu Edzia tu tu tu Edzia tu tu tu Edzia tu tu tu Edzia tu tu tu Edzia tu tu Edzia tu tu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
6 lat temu
ja bym wolała Edzie od Kory, no bo Edzie bardziej lubię niż Korę. Tylko Edzia proszę nie rezygnuj z ''The voice of poland''!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
6 lat temu
no to się Sztaba ucieszy...
gość
6 lat temu
kora...zdrowia...i powrotu do programu ....must be the music
gość
6 lat temu
Lubię must br the music, ale jak jurorką zostanie Górniak to nie będę tego oglądać.
Marta
6 lat temu
Jeśli Kora odejdzie - oglądalność spadnie!!!! To najlepsza jurorka programu! A czy Górniak musi być w każdym show? hm ... mały przesyt...?!
gość
6 lat temu
Edzia absolutnie,rezygnuję z oglądania tylko Kora nikt nie jest w stanie jej zastąpić
bona
6 lat temu
Bez KORY ten program będzie ubogi.ZDROWIA ZDROWIA Pani KORO!!!
gość
6 lat temu
wescie dode!!
Gość
6 lat temu
kora nie może odejść z must be the music
gość
6 lat temu
Nie oglądałam programu z Korą...jakoś bliżej mi było do The Voice Of Poland:)
gość
6 lat temu
jeśli dadzą do tego programu nawiedzoną Edytę Górniak to ten program straci na oglądalności a Kora jest profesjonalistką bez jej kocham kocham kocham ten program nie ma sensu :( Życzę zdrowia Korze :)
...
Następna strona