"ZAŁAMAŁA SIĘ PO WYROKU. Już nie gra przed koleżankami"

156
Podziel się

"Liczy, że nienagannym zachowaniem przekona sąd o swojej niewinności". Wcześniej "chełpiła się, jaka jest sprytna i potrafi wszystkich wych...".

"ZAŁAMAŁA SIĘ PO WYROKU. Już nie gra przed koleżankami"

Katarzyna W., skazana przez sąd I instancji na 25 lat pozbawienia wolności za zamordowanie swojej półrocznej córki, najwyraźniej przemyślała wszystko i uznała, że "laryngospazm" może okazać się trudny do udowodnienia. To rzadkie schorzenie jest podstawą apelacji, złożonej przez pełnomocnika skazanej, mec. Arkadiusza Ludwiczka. Stara się on przekonać sąd, że dziecko... udusiło się w wyniku upadku.

Z relacji mojej klientki wynika, że doszło do nieszczęśliwego wypadku - potwierdza swoje stanowisko w rozmowie z Faktem. Madzia zginęła na skutek laryngospazmu, czyli odruchowego skurczu krtani w czasie upadku. Wnioskuję o powołanie biegłych laryngologów, gdyż w procesie sąd nie uwzględnił mojego wniosku i w efekcie nie zbadano tego wątku.

Prokurator Zbigniew Grześkowiak także zastanawiał się nad wyrokiem i uznał, że 25 lat to za mało. W procesie przed sądem II instancji planuje domagać się dożywocia. To sprawiło, że Katarzyna W. przestała "tryskać w celi humorem" i planować czas na swoje pasje. Zobacz: "W więzieniu TRYSKA HUMOREM"

Już nie gra przed koleżankami, nie chełpi się, jaka to jest sprytna i potrafi wszystkich wych... - relacjonuje informator tabloidu. Po wyroku załamała się. Ale udało się jej obrońcy przekonać ją, że nie wszystko jeszcze stracone. Ważne, by swoim zachowaniem odbudowała zaufanie sądu. Dlatego Katarzyna teraz jest wzorowym osadzonym. Liczy, że w nowym procesie swoim nienagannym zachowaniem i wizerunkiem przekona sąd o swojej niewinności.

To może okazać się trudne. Prokurator Grześkowiak już zapowiedział, że zrobi wszystko, by Waśniewska nie opuściła więzienia wcześniej niż za 20 lat.

KOMENTARZE
(156)
gość
6 lat temu
ciekawe kto jest informatorem tabloidu..zapewne sam tabloid
Gość
6 lat temu
Zabila własne dziecko Z premedytacją! Czy może być coś gorszego? Niech nigdy nie wyjdzie z więzienia
Gość
6 lat temu
Okropna dziewucha bez skrupułów. Niech zgnije w więzieniu
gość
6 lat temu
ciekawe jak tam jej pasje
Gość
6 lat temu
Powinna nigdy nie wyjść z więzienia.
Najnowsze komentarze (156)
gość
6 lat temu
I bardzo dobrze ,popieram prokuratora, dozywocie powinna dostać, bo zrobiła to z premedytacją, pozbyła się świadomie dziecka, wiedziała, co robi, mecenas niech sie nie osmiesza, bo wychodzi na głupka, zamordowała i ma za to ponieść karę. Przestroga dla innych.
gość
6 lat temu
kara smierci dla k***y!!!!
gość
6 lat temu
Oż, to k***a jedna!!!!!!!!!!!!!!
gość
6 lat temu
dla takiej to tylko stryczek bez możliwości obrony!!!!!!!!!!
gość
6 lat temu
powinni ja do burdlu wsadzic zeby pracowala a pieniadze na cele harytatywne dla dziec**przekazac.
gość
6 lat temu
Jeszcze Ludzie musza takich darmozjadow utrzymac w tych wiezieniach i wszystko ma za free a my chleba za granica musimy szukac i zostawiac dzieci ktore kochamy i gdzie tu sprawiedliwosc pytam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
6 lat temu
"NA ABORCJE NIGDY NIE JEST ZA POZNO" KASIA W.
gość
6 lat temu
Co Kasia chce dostać od św. Mikołaja? Sznurek...
gość
6 lat temu
Chcę ją pi3przyć! Bardzo ostro! Kasiu kocham Cię. Lubisz w tyłek moje dziecko?
gość
6 lat temu
mowilam ze mamuna bartusia oplaca ta papuge, zeby wmawial kasience ze nic jej nie bedzie.ona dalej kryje tego patafiana. kiedy se ocknie??
gość
6 lat temu
w wiezieniu ma bardzo dużo czasu na swoje pasje
gość
6 lat temu
z*****j szmato
gość
6 lat temu
pies ją *****ł
gość
6 lat temu
Tak czy inaczej ona powinna dostac dozywocie i bez mozliwosci skrocenia wyroku...
...
Następna strona