Trwa ładowanie...
Przejdź na

Papież wybrany "Człowiekiem Roku"... PRZEZ GEJÓW!

151
Podziel się:

"Najbardziej wpływający na życie osób LGBT człowiek na świecie" - uzasadniają. Co na to Franciszek?

Papież wybrany "Człowiekiem Roku"... PRZEZ GEJÓW!
bEJuxCxx

Magazyn Time ogłosił niedawno, że tytuł Człowieka Roku 2013 otrzymał papież Franciszek. Patriarcha Rzymu został doceniony po zaledwie 7-miesięcznym, ale wyjątkowym pontyfikacie. Dość zabawna okazała się informacja, kim była główna "konkurentka" głowy Kościoła... Zobacz: Papież Franciszek CZŁOWIEKIEM ROKU! Pokonał... Miley Cyrus!

Kolejne wyróżnienie Franciszkowi postanowił przyznać magazyn Advocate, najstarszy i najbardziej wpływowy amerykański... miesięcznik osób homoseksualnych. Jak podkreśla redaktor naczelny, kardynał Bergoglio "dał Katolikom na całym świecie jasny sygnał, że nie jest taki, jak poprzedni papież".

Nie powiedział jeszcze, że Kościół wspiera związki osób jednopłciowych, jednak jego wypowiedzi już skłoniły członków jego kościoła do refleksji - czytamy w uzasadnieniu. Czy wam się to podoba, czy nie, to, co mówi Franciszek, zapoczątkuje zmiany.

bEJuxCxz

To jeszcze nie wszystko - pełne brzmienie nadanego papieżowi tytułu to "najbardziej wpływający na życie osób LGBT człowiek na świecie".

Nowy papież nie jest niestety doceniany przez polskich ultra-katolików: Cejrowski o Franciszku: "PUSTE KAZANIA, BRUDNE BUCIORY!"

bEJuxCxF
bEJuxCya
KOMENTARZE
(151)
gość
8 lat temu
dobry człowiek z niego
gość
8 lat temu
gej też człowiek,nie rozumiem ludzi którzy ich nie akceptują.
gość
8 lat temu
jest dla mnie już świętym:)
bEJuxCyb
zizi
8 lat temu
Nie gejów, tylko homoseksualistów, lub gejów i lesbijek. Homoseksualizm dotyczy obu płci w podobnym stopniu!
gość
8 lat temu
daje nową wiarę w kosciól ,może będzie lepiej
Najnowsze komentarze (151)
gość
7 lat temu
KOCHAM PAPIEZA FRANCISZKA !!!!:)))
Ewrybady poma...
7 lat temu
Papież to ch**j
gość
7 lat temu
Papież Franciszek to c**l
gość
7 lat temu
Papież Franciszek to ch*j.
gość
8 lat temu
biedny papież, mówiąc, że nie chce oceniać homo, nie mówił, że ich akceptuje....
yuj
8 lat temu
geje do gazu
Wstał
8 lat temu
NOH8 co to znaczy? udana jednostka klonu? 8HNO, na zachodzie wszystko jest odwrotnie może *HNO. Wiem, HNO to laryngolog ( skrót z niemieckiego), ludzi boli ostatnio wewnętrzne ucho i dostają zapalenia. Zauważyłem z której strony ma się kabel podłączony do słuchawek, u mnie jest to lewe ucho i czasami boli. Po kablu ładowana do głowy jest energia która powoduje zapalanie ucha środkowego. A więc trzeba uważać ze słuchawkami. Ósemka oznacza nieskończoność a więc chcą ludzi szczególnie u****ć na wieczysty czas. Wiecznie chory??? to mi się nie uśmiecha :(
gość
8 lat temu
Bardzo Go lubię!!!!To naprawdę dobry człowiek i nowoczesny!
bEJuxCxT
gość
8 lat temu
to świadczy tylko o jednym - nie jest katolickim papieżem, tylko człowiekiem uzurpującym sobie urząd papieski- tak jak benedykt xvi, jp ii, paweł vi i jan xxiii- to są osoby które pracowały dla dobra masonerii niszcząc systematycznie wiarę katolicką. tak naprawdę nauka katolicka i jego kościół się nie zmieniły - utworzono tylko masoński kościół wewnątrz kościoła katolickiego
gość
8 lat temu
tylko, że jak ludzie w Polsce słyszą "gej" to od razu przed oczami mają 2 facetów wyglądających jak wróżki albo księżniczki..
gość
8 lat temu
no nie wiem, nie wiem. żebyśmy/żebyście się nie zdziwili. przed taka nagrodą słowa wypowiedzi są dokładnie analizowane, na pewno tez z nim rozmawiano, choćby korespondencyjnie ( a może przez jakiegoś wysoko postawionego gej-kleszkę w Watykanie hehe)
Wredna.
8 lat temu
Papież Franciszek jest podobny do Jana Pawła II. Oboje mają wielkie serca, ludzie ich kochają. Nie rozumiem dlaczego jesteście tacy źli! Odpieprzcie sie od nich!
gość
8 lat temu
On jak się dowie jak to w Polsce żyją arcykapłani i biskupi, w jakie opływaja luksusy to p*****lnie na zawał
gość
8 lat temu
Ktoś tu mocna słowa papieża przekręca...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEJuxCyM
bEJuxCyN
bEJuxCyO
bEJuxCyP
bEJuxCyQ
bEJuxCyv