Nazwała swojego syna... "NIEDŹWIEDŹ!"

Bear Rocknroll podziękuje kiedyś swoim rodzicom za tak oryginalne imię?

Obraz

Kilkanaście dni temu przyszedł na świat syn Kate Winslet i jej trzeciego męża, Neda Rocnrolla. To pierwsze wspólne dziecko pary; aktorka wychowuje jeszcze 12-letnią Mię z małżeństwa z Jimem Threapletonem oraz 9-letniego Joe, którego ojcem jest reżyser Sam Mendes.

Dzisiaj rzecznik prasowy Winslet potwierdził oficjalnie, że rodzice zdecydowali się nazwać chłopca... Bear. Przypomnijmy, że "Niedźwiedziem" swojego syna ochrzciła również aktorka Alicia Silverstone i znany telewizyjny brytyjski kucharz, Jamie Olivier.

Dodajmy jedynie, że fanem dziwnych imion jest chyba mąż Kate. Dwójka jej starszych dzieci nazywa się znaczniej mniej ekstrawagancko, a do 2008 roku Ned Rocnroll był po prostu... Abelem Smithem, co sądownie zmienił na bardziej oryginalny pseudonim.

Mamy nadzieję, że Bear Rocknroll, kiedy już dorośnie, nie zrobi tego samego.

Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą