Trwa ładowanie...
Przejdź na

Krawczyk wybaczył synowej? "Wysłaliśmy paczkę!"

134
Podziel się

"Mój wnuczek nie jest winny, że małżeństwo nie wyszło" - wyznaje w świątecznym numerze tabloidu.

Krawczyk wybaczył synowej? "Wysłaliśmy paczkę!"
bDZtnSpx

Relacje między Krzysztofem Krawczykiem i matką jego jedynego wnuka są ostatnio bardzo napięte. Chodzi oczywiście o pieniądze. Była żona syna piosenkarza nie kryje rozczarowania postawą dziadków 7-letniego Bartka. Aleksandra Wasela uważa, że powinni płacić jej alimenty w zastępstwie syna, któremu się to nie udaje.

Krzysztof Krawczyk, który utrzymuje całą swoją rodzinę, w tym bezrobotnego syna, zapewnia w świątecznym Super Expressie, że nie zapomniał o wnuku, jednak jego była synowa ma już nową rodzinę, więc ich relacje siłą rzeczy nie są już tak bliskie, jak kiedyś.

bDZtnSpz

Mój wnuczek nie jest winny, że małżeństwo nie wyszło - wyjaśnia w tabloidzie. Moja ekssynowa jest w nowym związku, ma z tego związku wspaniałe dzieci. O Bartku, moim oryginalnym wnuku oczywiście nie zapomniałem. Jako chrześcijanie pamiętaliśmy i zrobiliśmy bardzo dobrą paczkę. Dużo praktycznych rzeczy się w niej pojawiło i rozrywkowych również. Tak że powinni być zadowoleni. Od czasu do czasu wysyłamy paczki, a jak synowa zadzwoni, że potrzeba na lekarstwa czy coś to też pamiętamy.

Paczka może niestety nie wystarczyć Waseli. Ostatnio żaliła się, że Krawczyk wysłał jej tylko kilka razy po 200, 300 złotych. Zawsze musiałam prosić, a to bardzo upokarzające.

Syn Krzysztofa Krawczyka i ojciec dziecka nie wykazuje żadnych dochodów i nie pomaga w niczym jego matce. Nie wysłał jej nawet 200 złotych.

bDZtnSpF
bDZtnSqa
KOMENTARZE
(134)
gość
7 lat temu
Utrzymujesz dziewczyny ze strony źony,zadbaj o jedynego wnuka.
Gość
7 lat temu
No tak dziecko niczemu winne i niestety skoro ojciec nie płaci alimentów obowiązek alimentacyjny przechodzi na dziadków
Mm
7 lat temu
Dlaczego niby Dziadkowie mają płacić alimenty za syna? Niech rodzice zadbają o swoje dziecko...
bDZtnSqb
Asik
7 lat temu
Paczka paczka,a gdzie uściski dziadka?
gość
7 lat temu
WESOŁYCH ŚWIĄT !!!
Najnowsze komentarze (134)
gość
7 lat temu
Wyrachowana Matka dziecka przeliczyła się, Ma rację Pan Krawczyk
gość
7 lat temu
Nie zapomnial o tym powiadomic
Matka
7 lat temu
Panie Krawczyk, jak ci nie wstyd nie płacić alimentów dla wnuka. Sąd powinien ci zasądzić po 5 tys. miesięcznie, może wtedy zrozumiałbyś ile kosztuje utrzymanie dziecka. Jeżeli własnego syna wychowałeś na nieroba, to teraz płać za niego, a paczki to możesz sobie wsadzić gdzieś. To matka wie najlepiej co dziecku jest potrzebne. Życzę ci w nowym roku abyś musiał płacić największe alimenty w Polsce.
gość
7 lat temu
jestem wzruszona...
gość
7 lat temu
Tylko czy ona wybaczyła KRAWCZYKOM ?
gość
7 lat temu
Zgodnie z prawem może pozwać dziadków o alimenty i powinna tak uczynić,a tak nawiasem mówiąc dosyc problematyczne sa te walory chrzescijańskie p.Krawczyka,to zwykły faryzeusz.
gość
7 lat temu
powinien zmienić imię na Mikołaj, Mikołaj Krawczyk
gość
7 lat temu
PRZEDRUKOWANE Z NO TO CO , ,,Krzysztof Krawczyk Syn Krzysztofa Krawczyka (67 l.) płaci alimenty na swoje dziecko w wysokości... 350 złotych. To oczywiście nie wystarcza jego byłej partnerce na utrzymanie chłopca. Dlatego matka 7-letniego Bartka złożyła pozew do sądu, by to gwiazdor dopłacał 600 złotych na utrzymanie wnuka.
bDZtnSpT
gość
7 lat temu
Skoro ojciec nie placi alimentow to powinna dostawac pieniadze z fumduszu alimentacyjnego.
gość
7 lat temu
Żenujące , jest czym sie chwalić w prasie .Laskawy , biedny dziadek wysłał swojemu wnukowi paczkę . :(
gość
7 lat temu
ORYGINALNYM wnuku - niech spojrzy na siebie pomalowanic farbowany
BULA53
7 lat temu
ty zalosny d***u daj cos wiecej niz pampersy a ,syna pogon do roty.
gość
7 lat temu
jego syn jest niepełnosprawny ,,po wypadku ,,i podobno płaci alimenty z renty ,,,ale synowa chce wiecej od strego krawczyka bo niby jest znany i bogaty
BULA53
7 lat temu
co to za laska .podziel sie wreszcie , tym comasz a nie udawaj tak pobozny jestes.ta sama krew do czegos zobazuje. a naraziue wyslij syna do roboty
...
Następna strona
bDZtnSqv