Trwa ładowanie...
Przejdź na

Steczkowska do Wojewódzkiego: "Zarobiłeś NA WŁASNEJ NIEKOMPETENCJI!"

242
Podziel się

Wytyka mu, że... pomylił jej córkę z synem. Czyli świąteczne życzenia w polskim show biznesie.

Steczkowska do Wojewódzkiego: "Zarobiłeś NA WŁASNEJ NIEKOMPETENCJI!"
bDYhEpvp

W polskim show biznesie jak co dzień sympatycznie. Z okazji świąt Bożego Narodzenia Justyna Steczkowska postanowiła złożyć serdeczne życzenia wyśmiewającemu ją Kubie Wojewódzkiemu.

Showman w swojej rubryce w Polityce poświęcił niedawno kilka zdań najnowszej okładce Gali. Justyna pokazała na niej uroczyście córkę, jak twierdzi, "w celach charytatywnych". Niestety, Kuba wyśmiewając ją nie sprawdził nawet płci jej dziecka. Napisał, że pozowała z synem.

Steczkowska odpowiedziała mu na Facebooku:

bDYhEpvr

Do Kubusia Wojewódzkiego: Mamy nadzieję, że ten "grosz", który udało Ci się zarobić dzięki swojej własnej niekompetencji - myląc dziewczynkę z chłopcem i akcje charytatywną z narzędziem promocyjnym - wydałeś na jakieś dzieciątko potrzebujące pomocy, albo dołączyłeś do różnych form pomocy ludziom, którzy potrzebują wsparcia. Jeśli nie, to trzymamy za Ciebie kciuki.

Z okazji świąt dołączamy się do życzeń. Pudelek życzy Kubie, żeby przypomniał sobie wreszcie, co krzyczał do niego "terrorysta":

bDYhEpvx
bDYhEpvS
KOMENTARZE
(242)
Gość
7 lat temu
Bravo Justynka! Jak zwykle klasa!
gość
7 lat temu
Ale mu pocisnela
gość
7 lat temu
Wesołych Świąt ! :)
bDYhEpvT
gość
7 lat temu
nie moge na niego patrzec.
Gość
7 lat temu
Wojewodzki Ty gapo :-)
Najnowsze komentarze (242)
gość
7 lat temu
Steczkowska to tandetna podstarzała baba, która usiłuje dorobić ideologie do żenujących kampanii promocyjnych, które mają na celu reanimować jej podupadająca karierę.
daniel8225
7 lat temu
steczkowka nie rob z siebie niewiniatko za okladke z "synem" na pewno zgarnelas niezla kase ....patrz na siebie a nie na kogos.................materialistkooooooooooooo
gość
7 lat temu
to dziecko takie brzydkie też pomyślałem że to chłopiec
gość
7 lat temu
Steczkowska to przegrana pseudo artystka i zakompleksiona podstarzała kobieta, do której nie dociera, że jest skończona. Jej płyty się słabo sprzedają, a ludzie przychodzą praktycznie jedynie na darmowe koncerty. Nie zasługuje na płacenie biletu, żeby jej posłuchać.
seks faktor
7 lat temu
życze Kubie żeby go czesiu w********ł
gość
7 lat temu
Ale pozuje na pierwszy rzut oka na tę okładkę to moje skojarzenie "Przeminęło z wiatrem" kasa kasa kasa
gość
7 lat temu
Steczkowska nie dość, ze beznadziejna to ma jeszcze - jak widać bo ordynarnych komentarzach - chamskich i badziewnych fanów, takich jak ona.
gość
7 lat temu
A kto to jest ten Wojewódzki,bo jestem z powiatu
bDYhEpvL
gość
7 lat temu
Brawo Kuba. Trafiłeś w samo sedno.
gość
7 lat temu
Ta Steczkowska to stara zdarta płyta, mało kto chce ją jeszcze słuchać.
gość
7 lat temu
a ten kubuś to stóp niegodzień jej lizać!1
gość
7 lat temu
Gościu ma 50 lat a n*****e we łbie jak nie wiem co.
Beata
7 lat temu
Byłam w ośrodku "Ufność" i wiem, że akcja wsparcia przeprowadzona przez panią Justynę Steczkowską jest potrzebna, ważna, wypływa ze zwykłej ludzkiej empatii, którą pani Justyna jest obdarzona. Wszelkie zdobyte fundusze zostały przekazane tejże placówce. Pomówienia, oczernianie, kłamliwe stwierdzenia wobec osoby pani Justyny są bezpodstawne. Zachęcam do przyłączenia się i wsparcia tej szczytnej akcji charytatywnej mającej na celu pomoc ośrodkowi "Ufność", a przede wszystkim przebywającym tam dzieciom.
gość
7 lat temu
ciotka gminna łapy 80-latka
...
Następna strona
bDYhEpwn