Trwa ładowanie...
Przejdź na

Donatan NIE PŁACI i wymaga! "ŻEBYŚ MIAŁA JASNOŚĆ - NIE PŁACĘ NIKOMU!"

413
Podziel się

Jest pazerny mimo sukcesu. W zamian za pracę na planie teledysku oferuje... "szeroką promocję". Bez pieniędzy.

Donatan NIE PŁACI i wymaga! "ŻEBYŚ MIAŁA JASNOŚĆ - NIE PŁACĘ NIKOMU!"
bDZtMEut

Teledysk My Słowianie Donatana i Cleo jest jednym z najchętniej oglądanych w mijającym roku - jak do tej pory ma na koncie już ponad 29 milionów wyświetleń. Jak się dowiedzieliśmy, w przygotowaniu jest już kolejna odsłona projektu - najprawdopodobniej będzie to anglojęzyczna wersja hitu. Miejmy nadzieję, że bardziej udana niż _**She Dances For Me**_: Ona tańczy dla mnie... PO ANGIELSKU!

Niestety, po osiągnięciu takiego sukcesu w polskiej muzyce mało komu udaje się zachować klasę. Podobnie jest chyba z Donatanem. Stał się pazerny na pieniądze. Okazuje się, że produkcji przynoszących mu ogromne zyski teledysków towarzyszy w środowisku muzycznym aura skandalu. W zamian za pracę na planie klipu, oferuje on... "szeroką promocję" danej osoby. Obiecuje, że w opisie teledysku wymieni współpracujące z nim osoby. I tyle.

Jak zdradza nasz informator, takie warunki Donatan oferuje wszystkim. Jedna z jego niedoszłych współpracownic postanowiła opisać, jak została potraktowana. Wymagano od niej ciężkiej, darmowej pracy w zamian za wątpliwą "promocję".

bDZtMEuv

...stanęło na tym, że mam wykonać makijaże 15-stu modelkom ! do pewnego teledysku...oczywiście dojechać na plan itp ....i wszystko niby ustalone, a tu nagle dostaje wiadomość, że "żebys miała jasność Nie płace nikomu pieniędzy za to daję olbrzymia bazę promocyjną zamieszczając opis z linkiem pod teledyskiem. Przez to że mam najlepsze wyświetlenia w kraju taka forma daje ludziom którzy ze mna pracują świetny materiał do portfolio.

W komentarzach pod wpisem makijażystki próżno szukać zrozumienia dla sposobu "robienia biznesów" przez Donatana. Większość osób jest zgodna co do tego, że to wykorzystywanie ciężkiej pracy ludzi, a tego typu "promocja" nikomu nic nie da:

bDZtMEuB
bDZtMEuW
KOMENTARZE
(413)
gość
7 lat temu
to cleo napisała cały tekst..
gość
7 lat temu
jak widze takie indywiduum to mi niedobrze
Gość
7 lat temu
Nieladnie
bDZtMEuX
gość
7 lat temu
Następny buc przekonany o swojej nezwykłości
gość
7 lat temu
Ma szczęście grubas, że jest coś takiego jak internet i możliwość darmowego promowania byle g***a, bo inaczej nikt by nie zauważył tej remizowej piosenki.Jedyne co w tym szajsie jest fajne i przykłuwa uwagę (ilość odsłon) to bujające cycuszki. Reszta to ch*jnia z pleśnią jednego sezonu. Nie ciesz się gruby b**u, bo twojej tłustej geby nikt na rynku muzycznym z niczym wartościowym nie kojarzy.
Najnowsze komentarze (413)
gość
3 lata temu
bez Cleo o nim nikt by nie uslyszal
RealLife
4 lata temu
Co lepsze: nie osiągnąć nic i tylko krytykować tych, którzy maja odwagę coś zrobić - czy może zainwestować trochę w naukę, kursy, warsztaty albo prawdziwy trening u Donatana i wypłynąć na powierzchnię. Krytyka jest prostym rozwiązaniem, ale nie daje żadnych efektów, ani dziś, ani w przyszłości..
Michał z Lodz...
6 lat temu
P*****k i m***l
gość
6 lat temu
PO jakiego ciula on szuka do współpracy kogos jak jest taki wystarczalny i jak g****o traktuje ludzi ? Sam jest z***m i nie potrafi się wypromować , bez innych by nie istniał . Donatanie nikt Ciebie nie lubi i gdyby nie Cleo nikt by o Tobie nie słyszał . Pamietaj , wszystko wraca :)
gość
6 lat temu
Gamoń do skasowania !! Donatan czy jak ci tam jesteś chamem i totalnym GBUREM !! Kto ty jesteś? Zwykły OSZUST, który wzbogaca się na pracy innych !! BOJKOTUJEMY CHAMA !!!
gość
6 lat temu
Przecież ta piosenka jak i jej oprawa to dno! Ludzie, macie zatkane uszy czy co?!
Gość
6 lat temu
Paciun
sprawiedliwy
6 lat temu
Jeszcze troche po kozakuje to mu kilka razy morde obiją i sie frajer nauczy.
bDZtMEuP
gość
7 lat temu
co za buc
Gość
7 lat temu
Serio Chodakowska? Sukces?
gość
7 lat temu
szybko się facet na tym przejedzie i tyle
gość
7 lat temu
dziewczyno nie daj sie wykozystywac ty i inne dziewczyny daliscie mu sukces
Gość
7 lat temu
Nim to się już powinna policja zająć,bo koleś przegina...
gość
7 lat temu
widac ze Cleo sama sie maluje.......
...
Następna strona
bDZtMEvr