Trwa ładowanie...
Przejdź na

Pazura "przestraszył się własnej szczerości"...

312
Podziel się:

Aktor udzielił wywiadu. A potem... odmówił jego publikacji! "Wprost" cytuje maila od szantażysty: "Główną rolę w filmiku gra Czarek Pazura, w towarzystwie 2 dziewczyn i 1 chłopaka."

Pazura "przestraszył się własnej szczerości"...

O Cezarym Pazurze było niedawno głośno głównie za sprawą brawurowej akcji Krzysztofa Rutkowskiego, podczas której zatrzymano mężczyznę, który szantażował aktora tajemniczym nagraniem wideo. Pazura zapłacił mu 8 tysięcy złotych, licząc na to, że zakończy to jego kłopoty. Niestety, po dwóch latach mężczyzna zażądał więcej pieniędzy.

Aktor postanowił udzielić wywiadu na temat szantażu tygodnikowi Wprost. Niestety, rozmowa nie poszła po jego myśli. Już po spotkaniu z dziennikarką zażądał wstrzymania publikacji. Tygodnik komentuje to słowami: Przestraszył się własnej szczerości. W nowym numerze tygodnika ukaże się więc artykuł opisujący szczegółowo to dość dziwne spotkanie. Dziennikarka opisuje też, czego dowiedziała się od policjantów zajmujących się tą delikatną sprawą.

Pytam Pazurę, czy nie zechciałby szerzej opowiedzieć, o co chodziło z tym szantażem - pisze dziennikarka. I dlaczego, skoro jest niewinny, zapłacił szantażyście 8 tys zł. Czuję, że nie podoba mu się to pytanie. W końcu złapał przestępcę i zamiast stać się bohaterem, jest podejrzany o jakieś niecne czyny.

Czytam e-maila, którego szantażysta wysłał w lipcu 2013 r. do jednego z dziennikarzy (pisownia oryginalna):

Filmik jest niepublikowany. Główną rolę gra w nim Czarek pazura, w towarzystwie 2 dziewczyn i 1 chłopaka. Ile możesz mi zaproponować za taki filmik? Konkretnie proszę.

Czytam następnego: moja propozycja to 10000zl, filmik trwa ok 15 minut, widać na nim wszystko co trzeba.

Pazura przytakuje i wyjaśnia, że chciał sprawdzić, czym jest szantażowany, co jest w tych materiałach, jakie fotomontaże. Kiedy mówi, że teraz Angelina Jolie może mieć cztery nogi, które jej wystają spod kiecki, a głowy aktorek mogą być poprzyklejane do gołych ciał w pornograficznych pozach, przyznaję mu rację. Ale nadal nie mogę zrozumieć, jak facet, który dostał 8 tys. od Pazury i jego agenta, mógł po prostu wziąć kasę i zniknąć. – Jak to było? Niech mi pan opowie krok po kroku – proszę aktora. Ten się wykręca, że już opowiadał policji i drugi raz nie będzie. I że już chce się pozbyć tego całego gówna, zapomnieć o nim. Dodaje enigmatycznie, że wtedy, dwa lata temu, coś jednak od szantażysty dostał.

W sprawie postanowił wypowiedzieć się też Krzysztof Rutkowski. Radzi Pazurze i wszystkim innym polskim gwiazdom, żeby po prostu "porządnie żyli" i "uważali, co robią i z kim", to nie będą musieli potem płacić szantażystom:

Najpierw tym wszystkim gwiazdom i gwiazdeczkom trzeba nawkładać do głowy: zakaz wstępu do głupoty, zakaz wstępu do kurewstwa, zakaz wstępu do narkotyków, imprez, niepohamowanych żądz mówi. Zakaz wstępu na orgie. I jeszcze jedno: porządnie żyj, człowieku, to nikt cię nie będzie szantażował. Ja w tym świecie nie żyję, ale widzę go z boku i tam pokus jest sporo. Ludzie, uważajcie, co robicie i z kim.

KOMENTARZE
(312)
gość
8 lat temu
ta jego żona wygląda na taką głupiutką której można wszystko wmówić
gość
8 lat temu
A taki przykładny katolik się z niego w ostatnich latach zrobił. :D
gość
8 lat temu
Nie lubię go :(
Gość
8 lat temu
No tak, bagienko...
gość
8 lat temu
3 pierwsze komentarze moje - wygrałem życie
Najnowsze komentarze (312)
nieadiqw93
7 lat temu
taki super aktor a taki d***l sie przy tej zając zrobił !!!!!!!!!!!
Prawda
7 lat temu
To właśnie nazywa się o****a. Z jednej strony wywiady dla TV TRWAM, obnoszenie się z katolicyzmem a z drugiej bunga bunga i wciskanie garnków nieświadomym emerytom... Wstyd Czarek, wstyd!!!
gość
8 lat temu
Facet z klasą wziął sobie edzie z pkp.czy on miał oczy w d***e ?
gość
8 lat temu
Noooo dobrze Rutkowski powiedział! Ma rację!
gość
8 lat temu
przyganiał kocioł garnkowi , czyli rutkowski pazurze
gość
8 lat temu
Vvhjy
gość
8 lat temu
Ależ on jest beznadziejny.
Viola
8 lat temu
Zadna nowosc ze lubi panienki lekkich obyczajow moze jakies R***i?
gość
8 lat temu
wygląda jak rasowy użytkownik kokainy...
gość
8 lat temu
Czarek to był fajny facet, ale do czasu. U wielu ludzi stracił odkąd ożenił się z taką bezpłciową piczką i zaczął wierzyć ( ostentacyjnie ) w gusła.
gość
8 lat temu
Ja mu się nie dziwię, bo ja gdybym miał taką ASEKSUALNĄ żonkę, to chociaż jestem hetero, to wolałbym Czarka aniżeli ją.
gość
8 lat temu
niom c iekawe kiedy rozwod
gość
8 lat temu
nie da sie juz tego czytac co za magiel i ten facet jest b sliski niestety
gość
8 lat temu
a głupiutka Edytka jeszcze go przytuli do piersi
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie