Trwa ładowanie...
Przejdź na

Janosz: "W telewizji Polsat moja osoba nie znaczy nic"

309
Podziel się

"Dając mi możliwość zaśpiewania, jak powalczę, to nie za darmo" – dodaje piosenkarka.

Janosz: "W telewizji Polsat moja osoba nie znaczy nic"
bDIMiPQl

_

_

bDIMiPQn

Alicja Janosz zaistniała w jednym z pierwszych muzycznych show w telewizji i została gwiazdą Idola. Piosenkarka szybko jednak zniknęła z show biznesu i zdecydowała się na powrót dopiero po latach. Niedawno Polsat wpadł na pomysł, aby zaprosić Janosz do współpracy i występu w Must be the music. Na blogu wokalistki szybko pojawił się wpis, w którym zdradza bulwersujące szczegóły pracy dla stacji. Okazuje się, że Janosz razem z zespołem miała wziąć udział w rywalizacji o wielką wygraną.

Czym miałabym się kierować decydując się na wzięcie udziału w tym konkursie? Tym, że tym razem w show telewizji Polsat mogłabym zagrać ze swoim zespołem własne piosenki? No tak, to jest akurat świetne, móc w popularnej telewizji, w porze znakomitej oglądalności zaprezentować własną twórczość. Ale czy aby móc to zrobić muszę ponownie wziąć udział w wyścigu po wygraną? Czy nie wystarczy że już raz wygrałam? – pisze gwiazda. Nie jest to powód do tego, aby prezentować publiczności moją obecną twórczość na rozmaitych koncertach czy w programach, które temu sprzyjają? Bo po porannym telefonie znów niestety przypomniano mi, że w telewizji Polsat moja osoba nie znaczy nic.

Janosz ujawniła nawet, że stacja zamierzała zapłacić jej za występ na swoim XX-leciu:

Co prawda zostałam zaproszona na XV a później XX lecie Polsatu, jednak i w tym drugim wypadku powiedziano mi, że występ mam potraktować jako autopromocję. Ostatecznie dostałam wynagrodzenie za swoją pracę i było bardzo sympatycznie, ale musiałam to "wywalczyć" twardo negocjując warunki udziału w wydarzeniu. Nie piszę tego, bo mam o sobie Bóg wie jakie mniemanie. Fakt jest taki, że wygrałam pierwszy w Polsce program typu talent show, a stacja, która go emitowała, przypomina sobie o tym raz na 5 lat, dając mi możliwość zaśpiewania na scenie dwóch wersów piosenki, jak powalczę, to nie za darmo.

bDIMiPQt

_**

_

bDIMiPQu

**

bDIMiPQO
KOMENTARZE
(309)
gość
7 lat temu
W jej twarzy jest coś odpychajacego, coś denerwujacego
gość
7 lat temu
Cała Polska ma Cię za NIC !
gość
7 lat temu
Miała swoją szanse nie wykorzystała i teraz biadoli
bDIMiPQP
sc
7 lat temu
ma rację! była mlodziutka, nie umiała się wtedy odnaleźć, ale mimo to wygrała i tyle! zapisała się w historii telewizji, nie musi o nic walczyc.
gość
7 lat temu
w glowie jej sie poprzewracalo, chyba nie wie jakie ludzie maja problemy dnia codziennego
gość
7 lat temu
ale Ciebie nigdzie nie slychac kobieto... ogarnij sie
gość
7 lat temu
A kto ona jest? Takiej Brodce czy Dąbrowskiej buty mogłaby wiązać.
gość
7 lat temu
ala zwyczajnie przegrała to ,że wygrała Nie potrafiła nic z tymm zrobić. Innym mimo przegranej się udało A ona ma jakieś dziwne pretensje w sobie Tak samo będzie z adą szulc też niby dobrze się zapowiadało a wyszło nic. Rozżalona dziewczynka z tej Ali
gość
7 lat temu
BRAWO ALA!! Była chyba największym talentem wszystkich edycji... Szkoda że zostawiono wtedy młodziutka dziewczynę samą w showbiznesie:(((
gość
7 lat temu
A czego się spodziewała, że pierwsze miejsce w takim show daje gwarancję kariery do grobowej deski? Dziś na polskiej scenie istnieje wielu wokalistów z talent show, niekoniecznie zwycięzców. O ile sobie przypominam, Dąbrowska na przykład odpadła dosyć szybko. Sylwia Grzeszczak nie weszła nawet do finałowej 10. To nie chodzi o to, które miejsce się zajmie, ale jak wykorzysta się szansę i co zaprezentuje ludziom.
Gość
7 lat temu
Czasami wygrany staje się przegranym.
mmm
7 lat temu
Nie chcę być niemiła, pamiętam ją z Idola, jako młodą, sympatyczną i pełną wigoru dziewczynę...ale czego ona się spodziewała?! Wygrała Idola, który w tamtym czasie cieszył się ogromną popularnością, ale nie wykorzystała swojej szansy. Odeszła na wiele lat z show biznesu, a teraz myśli, że Polsat ją będzie na rękach nosił, kiedy mamy milion pięćset programów programów talent-show, który za każdym razem przynosi nową 'gwiazdę'?! Wygrana to nie wszystko, trzeba potem umieć z tego skorzystać i ciężko pracować, a ta Pani chyba o tym zapomniała bo przecież "Fakt jest taki, że wygrałam pierwszy w Polsce program typu talent show (...)"
gość
7 lat temu
Przegapiła swoją szansę, a wydaje się jakby szukała winnych we wszystkich dookoła tylko nie w sobie. Trzeba umieć przegrywać z klasą i trzeba umieć pogodzić się z porażką. Jej 5 minut minęło. Nie wykorzystała ich - trudno. Trzeba żyć dalej.
bDIMiPQH
gość
7 lat temu
Spaliła się pierwszą płytą. Była za młoda na karierę, bo komuś zależało, żeby jej nie zrobiła. Żenujący ten polski szoł biznes.
...
Następna strona
bDIMiPRj