Kanye i Kim nakręcili NAJGORSZY TELEDYSK w 2013!

Zdobyli niemal 1/3 Waszych głosów. Tuż za nimi utalentowany Michał Wiśniewski i jego "Filiżanka"...

Obraz

Światowe gwiazdy zaciskają pasa. Spadająca sprzedaż albumów sprawia, że budżety teledysków coraz mniej pokaźne. Niestety, co za tym idzie, jakość klipów też leci w dół. W naszym sylwestrowym rankingu na najgorsze teledyski minionego roku zdecydowanie zwyciężył Kanye West, który na planie wideo do utworu Bound 2 rozebrał swoją piersiastą narzeczoną, Kim Kardashian. "Doceniliście" też komiczny powrót "nowego" Michała Wiśniewskiego - teledysk Filiżanka.

Zobaczcie, jak rozłożyły się Wasze głosy:

  1. Kanye West - Bound 2 - 29%
  1. Michał Wiśniewski – Filiżanka - 20%
  1. Miley Cyrus - Wrecking Ball - 17%
  1. Donatan - My, Słowianie - 10%
  1. Rihanna - Pour It Up - 9%
  1. DodaElectrode - 8%
  1. Robin Thicke - Blurred Lines - 5%
  1. Katy PerryRoar - 1%
  1. Lady Gaga - Applause - 1%
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą