Trwa ładowanie...
Przejdź na

Żona Gołoty: "Były TELEFONY Z POGRÓŻKAMI! Zajęło się tym FBI!"

98
Podziel się:

Mariola Gołota oskarża amerykańską Polonię. "Jest taka część narodu, której brakuje człowieczeństwa."

Żona Gołoty: "Były TELEFONY Z POGRÓŻKAMI! Zajęło się tym FBI!"

W 2000 roku odbyła się słynna walka Andrzeja Gołoty z Mikem Tysonem. Polak zaszokował wtedy wszystkich fanów, gdy po dwóch rundach zdecydował się zejść z ringu. Jego żona, Mariola, wspomina dzisiaj to, co działo się po walce.

Pracowałam w publicznym zawodzie jako adwokat. Amerykanie mi współczuli, nikt złego słowa nie powiedział. Dzwonili i pytali: "Jak Andrzej się czuje, czy jest OK?". Dzieci z amerykańskiej szkoły katolickiej, do której uczęszczały nasze dzieci, przysłały list z życzeniami powrotu do zdrowia. Wielu Polaków również współczuło, natomiast niewielka część zachowała się okrutnie - wspomina na łamach Faktu.

Zakleili mi zamek do biura, żebym nie mogłam wejść, zamalowali szyby, były telefony z pogróżkami... Tym zajęło się FBI. To nie była krytyka w internecie, to był atak fizyczny na naszą rodzinę! - podkreśla. Większość Polaków w Stanach to dobrzy ludzie, jednak jest taka maleńka część narodu, której brakuje człowieczeństwa. To był naprawdę straszny czas dla naszej rodziny.

Żona boksera wyjaśnia także, dlaczego Andrzej zdecydował się poddać i zrezygnować z walki.

Andrzej wiedział, że krzywda mu się stanie, jeśli dłużej pozostanie w ringu. Tyson uderzał w tył głowy, trener Al Certo nie reagował, sędzia też nic nie robił. Trzy osoby w ringu, z własnym trenerem włącznie, były przeciwko Andrzejowi.

Myślę, że Andrzej pogodził się, iż nie został mistrzem świata. Do wszystkiego w życiu można się przyzwyczaić. Wiedział, że należy mu się ten pas, został oszukany. Pewnych rzeczy nie kontrolujemy, trzeba się więc z tym pogodzić.

KOMENTARZE
(98)
braga
8 lat temu
zawsze są dwa punkty widzenia : dla nas po prostu oddał walkowerem , siebie ochronił przy okazji ... łatwo osądzać przed ekranem TV
gość
8 lat temu
ja tam go lubie
gość
8 lat temu
ja bym dała taką sprawę rutkowskiemu
gość
8 lat temu
madry gosc
gość
8 lat temu
w każdym narodzie jest część, której brakuje człowieczeństwa, a patrząc na statystyki zbrodni i "kreatywności" w popełnianych zbrodniach to na pierwszych miejscach jest świat islamski, Chinole, Korea i.... USA. Tam to dopiero psychopaci...
Najnowsze komentarze (98)
Gość
8 lat temu
Mowi ze mala czastka polakow jest okrutna...ja bym powiedziala ze wiekszosc. Zazdrosnicy I zlosliwi ludzie jestesmy a do tego mega rasiatmibi nietolerancyjni.
gość
8 lat temu
Dobrze zrobił i dziś żyje , ma rodzinę i nie musi jeździć po świecie robić z siebie idioty jak Tayson.-bankrut.
gość
8 lat temu
brawo jendrus!!!!! wygralbys bo tyson s**l po gaciach :) ale dobra decyzja!
gość
8 lat temu
Pani Mariola to wspaniała kobieta i żona. Zawsze z klasą.
gość
8 lat temu
s****a
gość
8 lat temu
była =eks żona..w przyjaźni z eks mężem -.w hameryce dużo takich patologiii....
gość
8 lat temu
I tak sporo osiągnął i zachowuje się jak normalny facet
gość
8 lat temu
Tam gdzie w gre wchodzą pieniądze nie jest to sport a ustawki. Boks zawodowy to ogromne pieniądze między innymi z zakładów a wówczas nie ma mowy o niewpływaniu na zawodników ze strony najwiekszych inwestorów w zakłady.
Nie siedz w d...
8 lat temu
Może byc
Wyjdz z domu
8 lat temu
Fajowo
gość
8 lat temu
i tak jest brzydka
gość
8 lat temu
żeby umiec grac to trzeba z twarza wyjść hahahahaha
gość
8 lat temu
patologia
J
8 lat temu
W telewizji lepsze sport niż wiadomosci
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie