Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Było na mnie zlecenie! NIGDY SIĘ NIE ZŁAMIĘ!"

141
Podziel się

Agent Tomek sam wystąpił z klubu parlamentarnego PiS. "To akt zemsty!" - żali się.

"Było na mnie zlecenie! NIGDY SIĘ NIE ZŁAMIĘ!"
bCwZWUth

Jak już wczoraj pisaliśmy, notowania Tomasza Kaczmarka w Prawie i Sprawiedliwości spadły właściwie do zera. Władzom klubu nie spodobał się chybasposób, w jaki agent Tomek "stanął w obronie kobiety, którą kocha". Przypomnijmy, że groził mężowi swojej kochanki, że "wstanie i mu zajebie". Groził mu też jakimiś "niegrzecznymi chłopcami". Nie uściślił, czy chodzi mu o kolegów z partii, czy z burdelu, z którego właścicielem podobno się zaprzyjaźnił.

Jarosław Kaczyński doszedł do wniosku, że z pewnością nie jest to język parlamentarny i zapowiedział wyrzucenie "najmłodszego emeryta" z klubu PiS. Nie zdążył jednak tego zrobić, bo Kaczmarek w ostatniej chwili... sam złożył rezygnację.

Nie oszczędził sobie jednak soczystego i pełnego oskarżeń komentarza do całej sprawy. Jak twierdzi, "było na niego zlecenie", a to wszystko ze względu na jego niezwykle intensywną poselską pracę.

bCwZWUtj

Ta cała nagonka na moją osobę i zlecenie, polegające na tym, żeby mnie zdyskredytować w oczach opinii publicznej, ale również podważyć moją pozycję w klubie Prawa i Sprawiedliwości, przynosi skutek - żalił się w rozmowie z reporterem Wiadomości. Należy to odczytywać jako akt zemsty za moje parlamentarne działanie. W ostatnim półroczu wystosowałem około trzystu różnych wystąpień. Ja nigdy się nie złamię, ja to bardzo mocno podkreślam i będę walczył o to, żeby Polska była krajem uczciwym.

Agent Tomek ogłosił też, że pozostanie wierny Kaczyńskiemu nawet po wystąpieniu z klubu. Ciekawe, czy prezes się ucieszył.

Przypomnijmy, że Tomek zabił też kilka lat temu kobietę, czego, jak wyznał, żałuje: "Przeżywam wypadek, w którym ZABIŁEM KOBIETĘ!" JECHAŁ 160 KM NA GODZINĘ!

bCwZWUtp
bCwZWUtK
KOMENTARZE
(141)
xoxo
6 lat temu
dużo jestem w stanie zrozumieć, ale to, że Agent Tomek został celebrytą to dla mnie zbyt wiele...
gość
6 lat temu
Tomek, chłopaki nie płaczą:)
Gość
6 lat temu
Agent. Tomek wie, jak działać. Odchodzi bez krzyku i oskarżeń do Jarosława, bo liczy, że go przyjmą za jakiś czas, jak wroci z podkulonym ogonem.
bCwZWUtL
gość
6 lat temu
Wyjatkowo obrzydliwa postac.
gość
6 lat temu
on żałosny jest okrutnie
Najnowsze komentarze (141)
Tomek z Bousz...
6 lat temu
Prostaczek dorwał się ko kaseę dziś ją ma j za rok kto wie może będzie dziadem :)
ROKI
6 lat temu
P*****K
gość
6 lat temu
takie bajki to tej dziewczynie ze zdjęcia :) zgadłem ;)
gość
6 lat temu
Tomek wie co mówi. Zlecenia to jego specjalność.!
gość
6 lat temu
Co on wygaduje .
Małgorzata
6 lat temu
Chłopie, jakie zlecenie? Kim Ty jesteś? Jeżeli już to plamą na honorze służb i Sejmu. Tak myślę... Opanuj się i zniknij ze swoimi wyimaginowanymi aferkami...
gość
6 lat temu
Następny co mu Po i media wmówiły,że PiS to samo zło,zacznij myśleć samodzielnie,żeby nie było za późno .Przez takich jak ty fanów "niewinnej"Marczuk i Sawickiej Polska tkwi w bagnie.
gość
6 lat temu
Skandal to jest to że Marczuk będzie eurodeputowaną Ha,ha,ha...
bCwZWUtD
gość
6 lat temu
ten agent to tragedia PiS
gość
6 lat temu
super gosc. jeden nic nie zrobi. Trzeba wskazac sprzedawczykow
justa
6 lat temu
Nosil wilk razy kilka -poniesli i wilka...
gość
6 lat temu
Obciach to to ,że rozpracowana Weronika Marczuk szykuje się na eurodeputowaną z ramienia SLD.No dalej żałosny narodzie opluwaj Tomka,który wykonywał swoją pracę i kibicuj ukraince co ciekawą miała przeszłość.
gość
6 lat temu
jest żenujący po stokroć! czy on tego nie widzi? przecież to postać jak z jakiegoś kabaretu dosłownie
gość
6 lat temu
Tomek nie poddawaj się!
...
Następna strona
bCwZWUuf