Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wojewódzki ZOSTAWIŁ KOCHANKĘ NA SCHODACH?! Sam usiadł z gwiazdami!

270
Podziel się

Tak spędziła premierę "Pod mocnym aniołem"... Kuba "siedział wygodnie 30 metrów dalej".

Wojewódzki ZOSTAWIŁ KOCHANKĘ NA SCHODACH?! Sam usiadł z gwiazdami!
bDeRjYWJ

W poniedziałek w Złotych Tarasach odbyła się premiera nowego filmu Wojciecha Smarzowskiego na podstawie książki Jerzego Pilcha, Pod Mocnym Aniołem. W rolę pisarza-alkoholika wciela się w nim Robert Więckiewicz. Na ekranie partnerują mu m.in. Julia Kijowska, Jacek Braciak, Andrzej Grabowski oraz Kinga Preis. Zobacz: Gwiazdy na premierze "Pod Mocnym Aniołem"! (ZDJĘCIA)

Jednym z gości na premierze był "męczennik" TVN-u, Kuba Wojewódzki, i jego młoda kochanka, Renata Kaczoruk. Okazuje się, że chociaż celebryta pozwolił ostatnio 26-latce wprowadzić się do jego mieszkania, hierarchia w tym związku jest jasno ustalona. Jak wspomina osoba obecna na premierze, Wojewódzki załatwił sprawę braku miejsc siedzących w prosty sposób: on sam wepchnął się między ekipę, a Renatę... zostawił na schodach. Podobno nie protestowała.

Przyszłam do kina 30 minut wcześniej, żeby zająć dobre miejsca. Wielu celebrytów ostentacyjnie się spóźniło, bądź od filmu ważniejsze było pozowanie fotoreporterom na ściance - opisuje nasza informatorka. Kuba Wojewódzki razem z kochanką przyszli na salę jako jedni z ostatnich, w tym czasie trudno było znaleźć chociaż jedno miejsce pojedyncze, a co dopiero dwa wolne obok siebie. Wojewódzki poradził sobie łatwo z tym problemem, otóż podszedł do kierowniczki, która pilnowała miejsc przeznaczonych dla ekipy i aktorów grających w filmie i wykorzystując swoją "sławę" usiadł razem z aktorami, ale chyba zapomniał o swojej "dziewczynie", ponieważ dla niej miejsce się nie znalazło i cały film przesiedziała na schodach, gdy jej sponsor wygodnie sobie siedział 30 metrów dalej. Dla porównania, że nie każdy celebryta zachowuje się bez klasy, chciałabym pochwalić Cezarego Pazurę, który wraz z żoną również się spóźnili, natomiast bez żądnych kłótni, ani wykorzystywania swojej pozycji oglądali film ze schodów.

bDeRjYWL

Myślicie, że ta sytuacja dała Renacie do myślenia? Jak zachowałybyście się na jej miejscu?

bDeRjYXm
KOMENTARZE
(270)
gość
7 lat temu
Widać gdzie on ją ma ....
gość
7 lat temu
przeważnie piszecie o takich zerach.
gość
7 lat temu
przecież Kuba ma już swoje lata... Nie wytrzymałby na schodach całego filmu ;) Starszym się ustępuje miejsca ;D
bDeRjYXn
gość
7 lat temu
Nie lubie jak facet nie dorasta, w końcu jak długo można być gówniarzem? Na początku jest ok, potem jest śmiesznie, później też się mozna zabawić, dalej robi się dziwnie, potem już obciach,a na koniec to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać.
gość
7 lat temu
ona jest atrapą i ma nieźle płacone a on gejem, po co ma fikać jak jej tak dobrze ma gdzie mieszkać, kasę i obraca się w szoł biznesie a on nawet jej nie dotknie
Najnowsze komentarze (270)
gość
7 lat temu
Jest skromna i nie ma parcia na szklo
gość
7 lat temu
pampers mu przecieka
gość
7 lat temu
Cham i p*****k!!! Wyglądają razem jak dziadek z wnuczką...
Gość
7 lat temu
wiadomo że to bufon i gracz,po trupach i do celu
MietekW!
7 lat temu
Kawał wała i gnoja!
nos do gejów
7 lat temu
to gej
gość
7 lat temu
Po ślubie to dziadek będzie siedział na schodach i lizał rany po Reni.:)
gość
7 lat temu
Ona jest przewalem, wlasnie sie dowiedzialem
bDeRjYXf
gość
7 lat temu
troglodyta
gość
7 lat temu
dlaczego piszecie o niej "kochanka" ? Przecież on nie ma żony. Poniżacie tą dziewczynę, może sobie wcale na to nie zasłużyła?
gość
7 lat temu
I ON JĄ BARDZ KUCHA CHA,CHA
gość
7 lat temu
jaki burak!! Brak szcunku do kobiety zwłaszcza swojej! Ja bym bo kantem puściła chyba, ze wybija się dzięki niemu to wykorzystać i zostawić!
gość
7 lat temu
kawał dziada reszta.....ch
gość
7 lat temu
kaczoruk gdyby siebie szanowała nigdy by sie nie zgodziła na " ustawiony związek" - renulka kaczoruk ma olbrzymie parcie na szkło !!! to jest wyrachowana cwaniara materialistka !!! ona jest z kuba w. dla pieniędzy i sławy na pudelku i plotku !!!! za kilka miesięcy nikt nie będzie o niej pamiętał.
...
Następna strona
bDeRjYXH