Trwa ładowanie...
Przejdź na

Prokurator o Waśniewskiej: "RZUCIŁA DZIECKIEM przez cały pokój!"

477
Podziel się:

"Ona chciała ją zabić. Dlatego zatkała jej nosek i usta."

Prokurator o Waśniewskiej: "RZUCIŁA DZIECKIEM przez cały pokój!"
bETrFKNx

Wkrótce w sądzie II instancji rozpocznie się na nowo proces Katarzyny W., skazanej już na 25 lat więzienia za zabicie półrocznej córki. Apelacje od wyroku złożyły obie strony. Obrońca Katarzyny, mec Arkadiusz Ludwiczek nadal ma żal do sądu za to, że nie powołał biegłego w sprawie "laryngospazmu", zaś prokurator Zbigniew Grześkowiak uznał, że zasądzona kara jest zbyt niska.

W rozmowie z Faktem sugeruje delikatnie, by Ludwiczek nie wygłupiał się z laryngospazmem, gdyż fakty są niepodważalne.

Dziecko upadło w odległości około 150 centymetrów, więc w świetle praw fizyki raczej nie ma możliwości, by upadające przypadkiem niemowlę pokonało taką odległość! - ujawnia prokurator. W naszej ocenie prawdopodobnie zatem rzuciła dzieckiem, które pokonało w powietrzu odległość od sypialni do dużego pokoju. Zgodnie z ustaleniami sądu 24 stycznia 2012 r. Katarzyna W. pod pretekstem, że nie zabrała wystarczającej ilości pieluch, zawróciła do domu. Tam rozebrała dziecko z zimowego kombinezonu (wiemy to, bo inne ślady i zabrudzenia były na kombinezonie, a inne na śpioszkach), stanęła na progu a raczej wysokim podeście pomiędzy pokojami, który jest najwyższym punktem w mieszkaniu i prawdopodobnie rzuciła Madzię. Dziewczynka pokonała w powietrzu około 150 centymetrów!

bETrFKNz

Prokuratura jest przekonana, że doszło do morderstwa z premedytacją.

W ocenie sądu ona chciała ją zabić. Dlatego zatkała jej (ręką?, poduszką? torbą foliową? kocykiem? to wie tylko ona sama) nosek i usta - komentuje w Fakcie. Po kilku minutach dziecko zmarło, a ona ubrała je w kombinezon. Z ciałem córki w wózku wyszła z domu i zaczęła dzwonić do brata i męża, by wytłumaczyć spóźnienie.

bETrFKOa
KOMENTARZE
(477)
gość
8 lat temu
ta polska szopka mnie dobija. tak trudno skazać morderczynię na dożywocie? :( i to jeszcze po tych całych cyrkach, wywiadach, ta kobieta jest demoniczna.
gość
8 lat temu
Ten Bartuś też ma za uszami
gość
8 lat temu
Może wreszcie dożywocie dostanie
bETrFKOb
Gość
8 lat temu
To potwór a nie matka
gość
8 lat temu
Straszne
Najnowsze komentarze (477)
barbara
7 lat temu
ta s****a nie ma serca tylko kamień taki co madzie ukryła ona i tak z tego wiezienia sobie nic nie robi
gość
8 lat temu
straszne jest to że niedość że dostała karę tylko 25 lat więzienia to że my przez ten czas będziemy utrzymywać tą ,,celebrytkę"... Czasem myślę że powinni przywrócić karę śmierci!
gość
8 lat temu
Zrobić jej to samo co ona dziecku i niech pomału z****a
gość
8 lat temu
To jest straszne, przecież zamiast zabijać tą słodką dziewczynkę mogła ją oddać do domu dziecka albo nawet zostawić w szpitalu. Ona powinna wylądować w psychiatryku bo to nie jest normalne, że człowiek zabija swoje dziecko. Madziu spoczywaj w pokoju :( [*]
gość
8 lat temu
Moim zdaniem powinni ja dac to takiego wiezienia jak sie znajduja z ameryce, do najgorszego wiezienia dla kobiet wtedy by sia tam zajely kobiety
mama dwuletni...
8 lat temu
dożywocie!!! ciężkie prace społeczne,bo nie mam zamiaru płacić za jej utrzymanie.
Sosnowiec i w...
8 lat temu
Hyc o podloge, dziecko kurw4 bec !!!!
gość
8 lat temu
Pasje k***o w pudle będziesz miała,oby Ciebie tam z******i
bETrFKNT
gość
8 lat temu
NA KRZESŁO Z NIĄ !!!!
gość
8 lat temu
I znowu wina Tuska !
gość
8 lat temu
dajcie już z tym spokój
SS
8 lat temu
prokurator prowokator !! Ona jest niewinna
A
8 lat temu
Mierzi mnie sprawa Waśniewskiej i "teatr"tej niestety dobrej, ale okrutnej i cynicznej "aktorki.Pojmuję, że media mają strawę tylko dlaczego podatnicy tak wiele muszą do tego dokładać.
gość
8 lat temu
trzeba było pozwolic jej usunac zygote a tak to macie!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETrFKOM
bETrFKON
bETrFKOO
bETrFKOP
bETrFKOQ
bETrFKOv