Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ekipa Must Be The Music: "Kora będzie specjalnie traktowana"

162
Podziel się:

Zmieniają dla niej grafik zdjęć.

Ekipa Must Be The Music: "Kora będzie specjalnie traktowana"
bEDezonF

Mimo że Kora nie zakończyła jeszcze swojej walki z rakiem, zdecydowała się wrócić na plan Must Be The Music. Dyrektor programowa Polsatu, Nina Terentiew, obiecała, że specjalnie dla niej zmieni grafik zdjęć. Dotąd ekipa często pracowała po kilkanaście godzin na dobę. W obecnym stanie zdrowia piosenkarka nie wytrzymałaby tak długo. Skrócono więc dni zdjęciowe, będzie ich za to więcej.

Bardzo chcemy Korze uchylić nieba - zapewnia osoba z ekipy show. Będzie specjalnie traktowana. Produkcja ma dla niej pokój, gdzie będzie mogła odpocząć podczas przerw. Ale baldachimu czy łóżka tam nie będzie. W pokoju znajdzie się natomiast kanapa, lodówka, lustro, stanowisko do poprawek makijażu, 2 fotele i stolik oraz wieszak na ubrania. Do tego dla Kory będzie przygotowany pyszny catering, dopasowany do zalecanej przez lekarzy diety. Na pewno nagrania będą krótsze i będzie więcej przerw. Ale generalnie pracy jest więcej, bo jurorzy mają do przesłuchania ponad 200 wykonawców podczas zaledwie 6 dni.

W przerwach między nagraniami artystka nadal poddaje się chemioterapii. Na szczęście lekarze są dobrej myśli i widzę szanse na pełne wyzdrowienie.

bEDezonH
bEDezooi
KOMENTARZE
(162)
gość
8 lat temu
To że M.B.T.M. dostosowuje się pod Kore bardzo dobrze świadczy o Ninie Terentiew
gość
8 lat temu
Czyli naprawdę Roguc się zgodził - jestem rozczarowana.
gość
8 lat temu
Nie rozumiesz, bo nic nie rozumiesz. W tak ciężkiej chorobie kluczem jest m.in. nie zamykać się w domu, wyjść między ludzi, nie mieć czasu na rozmyślanie, nie dać się pokonać chorobie. Kasa to akurat nie jest najważniejsza. Ogarnąć to może tylko ktoś, kto to przeżył, a również ten, który ma nieco oleju w głowie. To tyle.
bEDezooj
gość
8 lat temu
Pani Koro, wszystko będzie dobrze :)
Afrodyta
8 lat temu
Kora rulezzz
Najnowsze komentarze (162)
gość
8 lat temu
raka jajnika nie da sie wyleczyc tylko się o tym nie mówi
gość
8 lat temu
Nie rozumiesz, bo nic nie rozumiesz. W tak ciężkiej chorobie kluczem jest m.in. nie zamykać się w domu, wyjść między ludzi, nie mieć czasu na rozmyślanie, nie dać się pokonać chorobie. Kasa to akurat nie jest najważniejsza. Ogarnąć to może tylko ktoś, kto to przeżył, a również ten, który ma nieco oleju w głowie. To tyle.[/cytat]Akurat dobry odpoczynek ,racjonalna gimnastyka i odpowiednia dieta w tej chorobie odgrywają istotną rolę(wiem co mówię,jestem po raku sutka).Rwanie się na siłę do pracy wcale nie jest dobre,zapytajcie ŚP profesora Religę.A Kora mogła by się wziąć za pisanie tekstów,miała by czas na bezpieczną i twórczą pracę artystyczną.
gość
8 lat temu
daj sobie spokój kobieto,masz przerzuty jesteś łysa a podskakujesz
gość
8 lat temu
Kochamy Kore i trzymamy kciuki. Dzieki za wszystko dla POLSATU.
gość
8 lat temu
dużo zdrówka pani Olgo :)
gość
8 lat temu
Roguc !!!!
gość
8 lat temu
ciekawe co na to ZUS........ przewlekla choroba i zarabianie pieniedzy? oj emerytury nie bedzie :-(
Carol
8 lat temu
Panie Piotrze co Pan tu robi...
bEDezoob
gość
8 lat temu
Ja chce Łoza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
8 lat temu
Nie rozumiesz, bo nic nie rozumiesz. W tak ciężkiej chorobie kluczem jest m.in. nie zamykać się w domu, wyjść między ludzi, nie mieć czasu na rozmyślanie, nie dać się pokonać chorobie. Kasa to akurat nie jest najważniejsza. Ogarnąć to może tylko ktoś, kto to przeżył, a również ten, który ma nieco oleju w głowie. To tyle.[/cytat]dobrze mowisz masz u mnie piwo
gość
8 lat temu
korka bedzie dobrze,trzymam mocno kciuki,nietylko ja ale cale Bialobrzegi
gość
8 lat temu
Kora -dużo zdrowia !! Ja wiem,że niektórzy oceniają krytycznie podjęcie pracy przy programie -ale skoro daje Jej radość to dlaczego nie !!! To dla Niej jest jak " sesja terapeutyczna " pomimo wielu niedogodności.
Meg:)
8 lat temu
To jest biznes i Roguc się zgodził bo dostał spoko oferte...a KORA fajnie że wraca do zdrowia...:)...POWODZENIA...!!!
gość
8 lat temu
Zawsze ją bardzo lubiłam, ale teraz tym bardziej podziwiam, że ma tyle siły i jest taka odważna. Zdrowia, Kora!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDezooU
bEDezooV
bEDezooW
bEDezooX
bEDezooY
bEDezooD