Hollande ROZSTAJE SIĘ Z PIERWSZĄ DAMĄ!

258
Podziel się

Po sześciu latach niesformalizowanego związku. "Zakończyło się moje wspólne życie z Valerie Trierweiler" - oświadczył prezydent Francji.

Hollande ROZSTAJE SIĘ Z PIERWSZĄ DAMĄ!

Francja żyje obecnie skandalem, który wywołało ujawnienie przez magazyn Closer romansu prezydenta, Francois Hollande'a z młodszą o 16 lat aktorką, Julie Gayet. Od 2007 był on bowiem związany z Valerie Trierweiler, dziennikarką polityczną tygodnika Paris Match. Para nie formalizowała swojego związku zapewniając, że ślub nie jest im potrzebny do szczęścia. Mimo to Trierweiler pełniła funkcję pierwszej damy.

Aż do dzisiaj - francuska agencja prasowa AFP podała, iż związek dziennikarki i prezydenta Francji przeszedł do historii. Hollande poinformował o tym osobiście, nie wydając oficjalnego komunikatu poprzez swoją kancelarię, gdyż, jak argumentował, są to sprawy dotyczące jego życia prywatnego.

Podaję do wiadomości, że zakończyło się moje wspólne życie z Valerie Trierweile_r_ - brzmiał cały komunikat podany do wiadomości AFP przez 60-letniego prezydenta.

Przypomnijmy, że po ujawnieniu skandalu - popartego zdjęciami Hollande'a wychodzącego z domu kochanki - Trierweiler trafiła do szpitala, doznała bowiem "silnego wstrząsu emocjonalnego".

KOMENTARZE
(258)
Gość
6 lat temu
Istnieje taka zasada: nie buduje się szczęścia na czyimś nieszczęściu.
Gość
6 lat temu
Powtórka z rozrywki jak widać pani nie pamięta jak sama rozbiła poprzedni związek...
gość
6 lat temu
Biedna kobieta...
gość
6 lat temu
To widac inna lepiej mu namieszala w gaciach.
gość
6 lat temu
zdrada....
Najnowsze komentarze (258)
gość
6 lat temu
takie c**y z tej calej trojki
gość
6 lat temu
Super są niesformalizowane związki. Któregoś pięknego dnia mówi ci taki jeden, że koniec i odchodzi z walizką do innej. A to, że wpędził cię w lata to już kobieto twój problem. Zgadzajcie się dalej dziewczyny na takie układy. Oni chętnie na nie przystaną.
gość
6 lat temu
Prezydent Francji, który mi imponował był Charles de Gaulle reszta mu nie dorasta do pięt
gość
6 lat temu
Poleciały na kasę a nie na tego łysego kurdupla
gość
6 lat temu
Obie lafiryndy a on alfons i tyle i na dodatek Ż*d czemu się nie dziwię? Sarkozy też dobry gagatek był porzucił zonę , ożenił się z lafiryndą modelką, ta myślała ze zrobi przy nim karierę piosenkarską i nie wyszło, dzieciaka jej zrobił jedynie
Viola
6 lat temu
Aktorka to potrafi
gość
6 lat temu
Skoro ślub nie był jej potrzebny do szczęścia to niech ma pretensje do siebie. Gdyby była żoną może by jej tak łatwo nie zostawił.
gość
6 lat temu
....są osobami dorosłymi i wolnymi - mają prawo robić co im się podoba.
gość
6 lat temu
Nie buduje sie szczescia na cudzym nieszczesciu? NIBY GDZIE? WE FRANCJI? Fracuzi nie potrafia nie zdradzac. Nie znam Fracuza czy Fracuzki ktorzy nie zdradzali i nie zdradzaja .... Podobno ta Gayet jest w ciazy .. 40latka z 60latkiem ... nie chce myslec o genach tego dziecka. :(
gość
6 lat temu
Kiepski z niego prezydent,m******a
gość
6 lat temu
ta gayet na kazdym zdjeciu ma usta otwarte..
gość
6 lat temu
farbowany du.ek
gość
6 lat temu
No to pasikonik jeden !
gość
6 lat temu
Jaki kraj taka taki premier i "pierwsza dama"....
...
Następna strona