Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ojciec Passent NIE CIERPI KUCZOKA? "Jest oburzony!"

165
Podziel się

Twierdzi, że pisarz... wykorzystuje jego córkę i pamięć o Agnieszce Osieckiej dla pieniędzy. "Ten związek nie potrwa długo."

Ojciec Passent NIE CIERPI KUCZOKA? "Jest oburzony!"
bDYWTwad

Agata Passent i Wojciech Kuczok pobrali się po zaledwie 3-miesięcznej znajomości. Po kolejnych siedmiu miesiącach pojawiły się plotki o "kryzysie w raju" i rozwodzie. Sytuacja jest o tyle ciekawa, że w swoim miłosnym wywiadzie w Vivie epatowali szczęściem w sptopnu wyróżniającym się nawet na tle polskiego show biznesu. Pisarz zrobił wszystko, żeby przebić aktora Mikołaja Krawczyka i jego "ciało astralne". Czytelnicy byli przekonywani, że "taka miłość się nie zdarza":

To była fascynacja od pierwszego wejrzenia - zapewniał Kuczok. Tempo piorunujące. Nie daliśmy sobie czasu na zastanawianie. Przez pół roku właściwie żyliśmy w łóżku. Nie było oświadczyn. Agata pierwsza podała pomysł, a ja natychmiast odpowiedziałem: "Jasne, kochamy się, więc się pobierzmy!

bDYWTwaf

Niestety, jak informuje tygodnik Na żywo, cieniem na ich miłości położyły się niesnaski rodzinne. Konkretnie chodzi o relacje Kuczoka z teściem, Danielem Passentem. Tata Agaty bez entuzjazmu przyjął ich wspólny wywiad, a zwłaszcza fragmenty dotyczące pożycia seksualnego. Co gorsza, w listopadzie ubiegłego roku Kuczok wydał tom raczej śmiałych opowiadań erotycznych pt. Obscenariusz.

Bez trudu można w nim odnaleźć echa osobistych doświadczeń autora z Agatą - pisze tabloid. Ale nie tylko. Jedna z postaci, pisarka w średnim wieku, wiecznie na rauszu i szukająca towarzystwa młodych mężczyzn, dość łatwo kojarzy się z mamą Agaty, Agnieszką Osiecką. W opowiadaniu "Przyjdź do mnie" powracająca tytułowa fraza nawiązuje do jej tekstu piosenki "Przyjdziesz, przyjdziesz".

Passent zarzuca Kuczokowi, że wyraźnie naśladuje styl pisarski zmarłej poetki. Nie może mu tego wybaczyć. Czuje, że jego rodzina została przez niego wykorzystana, i to na wiele sposobów.

Daniel jest oburzony, że Wojciech wykorzystuje intymne przeżycia i legendę matki Agaty do osiągnięcia sukcesu finansowego - mówi znajomy dziennikarza w rozmowie z tabloidem. Bo uważa, że "Obscenariusz" jest głównie na to ukierunkowany.

bDYWTwal

Biorąc pod uwagę zaistniałą sytuację, trudno się dziwić, że pogłoski o kryzysie w związku córki nie zmartwiły go za bardzo. Para postanowiła jednak "dać sobie kolejną szansę". Zapewne również w łóżku. W dowód zaufania Agata uczyniła męża... współwłaścicielem jej berlińskiego mieszkania. Zdaniem jej ojca, to duży błąd.

On nie ma wątpliwości, że ten związek nie potrwa długo - mówi znajomy Passenta.

bDYWTwam
bDYWTwaG
KOMENTARZE
(165)
gość
7 lat temu
Też bym nie lubiła zięcia gdyby opowiadał takie głupoty o mojej córce w brukowcach
gość
7 lat temu
ona też nie jest lojalna wobec swojej matki
gość
7 lat temu
Niby ambitny pisarz, a zachowuje się jak tani celebryta...
bDYWTwaH
Gość
7 lat temu
za naiwnosc sie duzo plac***ani passent.polecam rozdzielnosc majatkowa
gość
7 lat temu
Nie martw się, będzie dobrze :) :*
Najnowsze komentarze (165)
gość
6 lat temu
Ona beznadziejna, on jeszcze "lepszy". Pasują do siebie baaaaaaaardzo!!!!!
gość
6 lat temu
z****a
gość
7 lat temu
Pani Agato, to kolejny dowód, że Pani tatuś ma zawsze rację.
gość
7 lat temu
Bakula tez wykorzystala przelotna znajomosc z Osiecka do zrobienia na niej kasy
Gość
7 lat temu
Sluchaj Taty, Agato
gość
7 lat temu
Z niego taki pisarz jak ze mnie celebrytka :)
Maria
7 lat temu
Zwykły B U R O L dla kasy zrobi wszystko Wielki mi pisarz! Pani Agata zawsze Panią podziwiałam za intelekt i tak ogólnie ale nich sie Pani opamięta. Ten facet nie pasuje do Pani i psuje Pani wizerunek.Życzę rozsądku.
gość
7 lat temu
Uważałam panią Agatę za mądrzejszą osobę.
bDYWTwaz
gość
7 lat temu
za to że z nią tak długo wytrzymał nalezy mu się medal hahaha Przecież na oko widać że z niej jest niezła jędza
BB
7 lat temu
A kim jest ta Agatka ? Tylko córką sławnej mamusi i tyle. A Osieckiej nie cierpiałam.
gość
7 lat temu
ale typek ten maz bleeee
gość
7 lat temu
myślę, ze jednak więcej ludzi zna Kuczoka z jego osiągnięć literackich niż Agatkę, którą może ktoś kojarzy z tego, że pisze felietoniki i lansuje się na byciu córką znanych rodziców. Zarzucanie Kuczokowi, że robi karierę i kasę na nazwisku Osieckiej jest co najmniej śmieszne
gość
7 lat temu
brzydki on jak noc listopadowa
gość
7 lat temu
ale ona jest szpetna
...
Następna strona
bDYWTwbb