Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dylan odpowiada Allenowi: "NIE POZWOLĘ SIĘ UCISZYĆ!"

236
Podziel się

Córka reżysera wytyka mu kłamstwa i niedomówienia: "W 1991 roku poddawany był leczeniu z zachowań, które jego własny terapeuta opisał jako "niestosowne" wobec mnie".

Dylan odpowiada Allenowi: "NIE POZWOLĘ SIĘ UCISZYĆ!"
bCxevOwl

Wygląda na to, że przed nami długa i dramatyczna wymiana listów otwartych między Dylan Farrow a jej ojcem, Woodym Allenem. Tydzień temu 28-letnia dzisiaj córka reżysera i Mii Farrow wystowała do redakcji New York Timesa list otwarty, w którym opisała koszmar molestowania seksualnego, którego ofiarą padła. Allen odpowiedział jej na łamach tego samego magazynu twierdząc, że została zmanipulowana przez swoją matkę i przekupiona za pomocą lodów... Zobacz: Allen się broni: "MATKA NAUCZYŁA JĄ NIENAWIŚCI!"

Na kolejne oświadczenie ze strony Dylan nie trzeba było długo czekać. Widać, że kobieta jest zdeterminowana, aby rozliczyć swojego oprawcę ze wszystkich krzywd, które jej wyrządził. Chyba nie robiłaby tego wiedziona zemstą za rozpad związku jej rodziców, 20 lat po fakcie. W rozmowie z Hollywood Reporter córka Allena powtarza, że nie zmyśliła sobie pedofilskich czynów, których się dopuścił:

Woody Allen ponownie atakuje mnie i moją rodzinę, chcąc mnie zdyskredytować i uciszyć, ale nic, co powie lub napisze nie może zmienić prawdy. Przez 20 lat nigdy nie miałam wątpliwości co do tego, co mi zrobił. Te wspomnienia i doświadczenia będą mi towarzyszyć do końca mojego życia - pisze Dylan. Jego list otwarty jest kolejną wersją tych samych niedomówień i zwykłych kłamstw, którymi obrzucał mnie przez ostatnie 20 lat. Twierdził, że to moja matka wniosła przeciwko niemu oskarżenie - tak naprawdę zrobił to pediatra, który mnie wtedy badał. Zapewnia, że przed zgłoszeniem na policję mojej sprawy nikt nie posądzał go o skłonności pedofilskie - istnieją jednak sądowe dokumenty potwierdzające, iż w 1991 roku poddawany był leczeniu z zachowań, które jego własny terapeuta opisał jako "niestosowne" wobec mnie. Wskazywał, iż chciał poddać się badaniu wykrywaczem kłamstw - tak naprawdę jednak odmówił wzięcia udziału w takim badaniu, nadzorowanym przez policję. Sam zaś zatrudnił kogoś, kto miał go przebadać, jednak władze odmówiły brania pod uwagę wyników tak przeprowadzonego testu.

bCxevOwn

Wszystkie te wątpliwości były już wielokrotnie przytaczane. Biegli, których sam sobie znalazł i którzy nigdy mnie nawet nie widzieli, zostali skrytykowani przez sąd za zniszczenie wielu ważnych dowodów. W tym zeznania mojej opiekunki, która była świadkiem niestosownego zachowania o charakterze seksualnym mojego ojca wobec mnie. Ostatecznie, prokurator przyznał, że sprawa "najprawdopodobniej mogłaby być przedmiotem śledztwa", ale zdecydował się tego nie robić, mając na uwadze moją fatalną wówczas kondycję psychiczną. Chciał chronić "dziecko-ofiarę".

Nie pozwolę na to, żeby prawda pozostała w ukryciu - kończy Dylan. Nie pozwolę się uciszyć.

bCxevOwt
bCxevOwO
KOMENTARZE
(236)
gość
6 lat temu
No i słusznie, kto dopuścił się takich czynów musi za to odpowiedzieć, nawet jeśli minęły już całe lata.
gość
6 lat temu
kastracja dla przestepców seksualnych !
gość
6 lat temu
założę się , że dzieci Soon Yi też maja tak samo
bCxevOwP
gość
6 lat temu
pewnie molestuje swoje dzieci treaz
gość
6 lat temu
Ona podaje konkretne dowody, które mogłyby podważyć jego słowa, on za to za wszystko obwinia jej młody wiek i chęć zemsty byłej żony. Wydaje mi się, że wersja tej dziewczyny jest bardziej wiarygodna.
Najnowsze komentarze (236)
gość
6 lat temu
Ilu musi być na świecie ukrytych pedofili w każdym zawodzie żeby tak bronić swoich
Boss
6 lat temu
"KLĄTWA POLAŃSKIEGO"
gość
6 lat temu
Nie był mężem, może dlatego, żeby nie być oficjalnie ojcem jej dzieci, co akurat by wiele tłumaczyło.... Sorry, ale Allen był w związku z Mia Farrow prze 12 lat!!!!
gość
6 lat temu
pedofile to to samo co diabel
gość
6 lat temu
żydzi i ich chora mentalność
gość
6 lat temu
z molestowaniem trzeba ostrożnie (patrz. "sprawa kramerów") ale jak są świadkowie potwierdzające molestowanie dziecka przez wielkiego Allena - to powinien już dawno siedzieć w więzieniu, albo ukrywać się jak Polański poza granicami. A tak robi film za filmem, bierze ślub z przybranym dzieckiem - robi co chce - a Holywood mu przyklaskuje.
Gość
6 lat temu
I te jego pedofilskie paluszki jak podtrzymuje małą na tym zdjęciu
gość
6 lat temu
TERAPEUTYZOWAŁBYM
bCxevOwH
gość
6 lat temu
Nienormalnym jest już to, że ożenił się z adoptowaną córką swojej żony, którą też wychowywał.
lucyfer
6 lat temu
do seminarium go tam mu d**e przetrzepią jak tralala
gość
6 lat temu
przecież widać po twarzy ze to pedofil!
gość
6 lat temu
jesli to prawda, to wiecej nie obejrze jego filmow i wywalam te co mam! - nie moglabym ich ogladac, nie myslac przy tym, co zrobil swojej corce... jeswtem za kastracja dla pedofilow!
gość
6 lat temu
i temu typowi pozwolono adoptowac dzieci...............Skandal .dno...........
ewa
6 lat temu
Boze ...co przezyla ta Farrow z tym s********m..............zabic go to malo...........
...
Następna strona
bCxevOxj