Przybylska i Adamczyk są Viva-Najpiękniejsi!

Zasłużyli na tytuł?

Obraz

Wczoraj w warszawskim Uffcio Primo po raz jedenasty wybrano laureatów dość dziwnego konkursu Viva Najpiękniejsi. Czytelnicy magazynu Viva przez ostatnie tygodnie mogli głosować w plebiscycie na najpiękniejsze twarze polskiego show biznesu.

Zgodnie z tradycją, nagrody przyznano tym, którzy zgodzili się je przyjąć. Chętni wśród "pięknych" okazali się Anna Przybylska i Piotr Adamczyk - gwiazdy kampanii reklamowej CCC.

Aktorka, która wychodzi obecnie z ciężkiej choroby, nie pojawiła się na gali. Gwiazdor chętnie za to pozował ze swoją statuetką.

Zasłużył?

Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą