"Wiosenna" Przybylska wrzuca nowe zdjęcia!

"Przesyłam Wam pozytywną energię".

Obraz

Na początku miesiąca Anna Przybylska - wraz z Piotrem Adamczykiem - ogłoszeni zostali tegorocznymi "Viva-najpiękniejszymi". Zgodnie z tradycją znaleźli się na okładce magazynu, udzielając "ekskluzywnego" wywiadu. Aktorka opowiadała m.in., dlaczego zdecydowała się na walkę z paparazzi, publikując jednocześnie swoje prywatne zdjęcia na Instagramie. Zobacz: Ania Przybylska na okładce "Vivy"! "NAJPIĘKNIEJSZA"?

Mieszkająca w Trójmieście Przybylska korzysta z pięknej, wczesnowiosennej pogody i wrzuca na swój profil kolejne fotki.

Kochani Przesyłam Wam tę Pozytwną Energię, która Towarzyszyła mi Dziś!!! – napisała. Miłego Weekendu.

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą