Trwa ładowanie...
Przejdź na

NOWE GŁOSY w "The Voice of Poland"!

121
Podziel się:

"Przeczysz wszystkiemu temu co ja wymagam od wokalisty" - powiedziała Steczkowska.

 NOWE GŁOSY w "The Voice of Poland"!

Kolejny odcinek The Voice of Poland odbył się w Małopolsce, gdzie twórcy programu szukali nowych najlepszych głosów. Pierwsza na scenie pojawiła się Joanna Pszczoła, która na stałe mieszka w Belgii, gdzie promuje w radiu hip hop kobiecy. W ostatniej chwili jurorzy odwrócili się i ostatecznie "pszczółka poleciała" do drużyny chłopaków Afromental. Marcin Piątek nie dostał się do show. Kolejny przed widzami stanął Marcin Nawrocki który zaśpiewał hit Briana Adamsa. Ponownie wokalista w ostatnim momencie dostał szansę od sędziów. Rockowiec znalazł się w drużynie Marka Piekarczyka.

Kolejne przesłuchanie jest nie tylko w ciemno dla sędziów ale także dla widzów. Wszyscy jurorzy wyszli do uczestniczki, aby zaśpiewać razem z nią. Sandra zachwyciła jurorów i aż czwórka o nią walczyła, ale to do grupy Sadowskiej ostatecznie trafiła. Na scenie stanął duet – Sylwester oraz Dawid – który na co dzień śpiewa razem w zespole. Wokaliści zostali wybrani przez Justynę Steczkowską. Artur Kryvych z Ukrainy wykonał kawałek Radiohead i sprawił, że aż cztery fotele jurorskie odwróciły się po jego występie. Piosenkarz, który wzruszył wszystkie gwiazdy show wybrał na swoją trenerkę Justynę.

Kolejna część show odbyła się w regionie Podkarpackim. Pierwsza wystąpiła Dorota Kuziela, która zaśpiewała To Be With You grupy Mr. Big. Wokalistka została w show i trafiła do grupy Marysi Sadowskiej. Aneta Kowalewska zaśpiewała brawurowo, ale nikt nie zechciał jej do swojej drużyny.

Masz kawał głosu, ale ten numer nie pomógł ci. Za mało się działo emocjonalnie - skomentowała Steczkowska.

Kamil Biłoś wspierany przez Arka Kłusowskiego, uczestnika poprzedniej edycji, zaśpiewał przebój grupy Lemon. Po krótkiej walce jurorów trafił pod skrzydła Barona i Tomsona. Kolejny uczestnik wysłuchał krytyki ze strony chłopaków Afromental. Występ spodobał się jednak Piekarczykowi i Sadowskiej – tak Igor Marinow, pochodzący z Republiki Naddniestrzańskiej, trafił do grupy Marka. Ponownie przyszła kolej na przesłuchania w ciemno także dla widzów. Okazało się, że na scenie stoi Wiedźmin, a dokładniej Jerzy Sykut. "Geralt" pozostał w programie i będzie współpracował z Markiem Piekarczykiem. Kolejna wystąpiła chora na raka Katarzyna, która przyznała, że spróbowała wszystkie możliwości leczenia i postanowiła zakończyć terapię. Wokalistka trafiła do grupy Justyny.

Przeczysz wszystkiemu temu co ja wymagam od wokalisty. Ja nie wiem czemu. Chciałam pokazać państwu, że spowoduje, iż będziesz lepszą wokalistką - powiedziała Steczkowska.

Macie już swoich faworytów?

KOMENTARZE
(121)
Paulina
8 lat temu
Nawet tego nie oglądam.
gość
8 lat temu
Nie lubię tego programu.
gość
8 lat temu
sadowska uważa się za l***ę a jest zwalistą kobyłą o nieciekawej twarzy. I kim ona w ogole jest?
gość
8 lat temu
Fajny program, przynajmniej kultura osobista jurorów jest na wysokim poziomie.
gość
8 lat temu
Sadowska najlepsza :)
Najnowsze komentarze (121)
gość
8 lat temu
w*****a mnie ten z****** staruch z tych co jest ich dwóch w fotelu, ten ****** ojciec chrzestny
gość
8 lat temu
Sadowska najlepsza :)
gość
8 lat temu
Fajny program, przynajmniej kultura osobista jurorów jest na wysokim poziomie.
Justa
8 lat temu
Hahaha
gość
8 lat temu
Wszystkie popularne komentarze opłacone przez Xfactor...... Żałosne pudel.
gość
8 lat temu
Zachowanie Sadowskiej jest żenujące. Podobnie jak w poprzedniej edycji nie wie czy nacisnąć przycisk czy nie. Rozgląda sie po wszystkich, trzepie się, wygaduje różne głupstwa, wybałusza oczy i udaje, że się zna na muzyce. Najwyższy czas przegonic bo nic nie wnosi do programu poza tym, że irytuje widza.
gość
8 lat temu
Bardzo lubię ten program! Świetne jury! Świetnie się ogląda. No, Kasia i Artur bardzo mnie rozczulili. Dobrze że się dostali. Ten Artur , taki chłopaczek, faktycznie podobny do młodego Brada. Fajnie, że mu się udało. Jeśli Justyna wcześniej nic nie wiedziała o Kasi to.... faktycznie Ktoś z góry pokierował chwilą.... Hm... Pozdrawiam Sympatyczne Jury!
gość
8 lat temu
opinie, które uznajecie za popularne piszą zwolennicy TVN - dziwne, bo Voice jest 100 razy lepsze od XFactora, mimo wspaniałej Farny.
gość
8 lat temu
Co to za paszczór bez piersi
Gość
8 lat temu
kocham Barona:)
gość
8 lat temu
Państwo jurorzy już się podlansowali? Uczestnicy coraz słabsi, niestety....
gość
8 lat temu
Czy Pani Maria Sadowska nie ma biustu??
gość
8 lat temu
z Gorniaczka było fajniej
gość
8 lat temu
ja uwielbiam ten program , nie popisują się i nie p******ą od rzeczy , spokój bez reklam i tego harmideru , głosuj uuhhuhu z****j się dzwoń , Ten program jest na poziomie i basta !!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie