Przetakiewicz z psem i Rusin w futerku! (FOTO)
"Kobiety sukcesu" przyszły na prezentację biżuterii.
Wczoraj w Warszawie odbył się bankiet promujący biżuterię marki Makobelle. Na imprezę zaproszone zostały "kobiety sukcesu". Wpadły oczywiście Joanna "przynoszę mężczyźnie szczęście" Przetakiewicz i Kinga Rusin.
Była Kulczykowa postanowiła zaprezentować się w luźniejszym wydaniu niż zwykle. Do zdjęć pozowała w białej bluzce, jeansach i czarnych szpilkach. Przyprowadziła także psa. Rusin postawiła natomiast na szarą sukienkę z rękawem, do której dobrała futerko, brązową torebkę i ciemne buty.