Trwa ładowanie...
Przejdź na

Brat Dody POZWAŁ SZULIM!

124
Podziel się:

Za to, że twierdzi, że to on trzymał drzwi chorzowskiej toalety...

Brat Dody POZWAŁ SZULIM!

Między Agnieszką Szulim i skłóconą rodziną Rabczewskich trwa wojna na pozwy. Prezenterka pozwała piosenkarkę za pobicie jej w toalecie. Według jej wersji wydarzeń, Doda rzuciła ją na podłogę i okładała rękoma. Rodzice gwiazdy pozwali za to Szulim za materiały o romansie Pawła Rabczewskiego sprzed kilkunastu lat.

Do tej wojny dołączył właśnie przyrodni brat Dody, Rafał. Pozwał Szulim za to, że twierdziła, że to on przytrzymywał drzwi toalety, w której miało dojść do pobicia.

Okazało się, że toaleta jest zablokowana, od zewnątrz, na co są świadkowie, od środka blokował drzwi albo pani Doroty brat, albo menedżer. Tam się na mnie rzuciła, brat nie pozwolił mi z niej wyjść - relacjonowała Szulim.

Rafał twierdzi, że nie miał nic wspólnego ze zdarzeniem. Zresztą skomentował już to zajście w prasie, dodając, że nie obchodzą go już losy jego toksycznej siostry: Brat Dody: "MOGĄ SOBIE Z SZULIM ŁBY POURYWAĆ!"

Mój prawnik potwierdza, że Agnieszka Szulim dostała pozew sądowy. Będę domagał się odszkodowania i przeprosin na wizji - informuje na łamach Show.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(124)
gość
9 lat temu
jak tak myślę, to na maxa płytkie życie prowadzą te "gwiazdy".
gość
9 lat temu
Szulim powiedziała tylko , że być może brat albo menager Dosi trzymał drzwi. Nie stwierdziła tego kategorycznie, więc grubas tylko się ośmieszy i zapłaci koszty sądowe.
gość
9 lat temu
boze jak to to wyglada..
gość
9 lat temu
KOMEDIA
Gość
9 lat temu
a ja tam mam w nosie Szulim, Dode, Jej Brata i kogo tam jeszcze. skoro o sa tzw salony to ten caly szolbiz o tylek roztluc
Najnowsze komentarze (124)
Menago
9 lat temu
Szulim vs. Doda Brother na klaty :-)
gość
9 lat temu
Nie jestem wielką fanką Dody, ale wydaje mi się, że Szulim większość(lub wszystko) zmyśliła.
gość
9 lat temu
Nic nie miałam do "pani" Dody. Nie jestem Jej fanką, nie słucham Jej piosenek, ale po tym wszytskim uważam, że reprezentuj***ardzo niski poziom.
gość
9 lat temu
cien gwiazdy
Justyna
9 lat temu
Hahaha
wawrzyniec
9 lat temu
dodzin został wyrolowany!!!!?? hahhahhahhah
gość
9 lat temu
poczytaj bracie dziennuk .*l wpisz na goglach doda i jej brat biją ludzi dowiesz się tam ze to nie szulim mówiła ze to brat trzymał drzwi [tylko że ochroniarz blokował drzwi } o tym ze doda i jej brat biją ludzi mówił wojciech łuszczykiewicz lider grupy video !!! nie szulim !!!!!! osmiesza się tylko ten brat !!
gość
9 lat temu
ty ciemnoto szulim nie mówiła brat dody tylko ochroniarz dody trzymał drzwu wystarczy poczytać pudla z tego dnia !! i inne portale !!
gość
9 lat temu
cień rozgwiazdy i stara lala ze skurczem na twarzy - kogo to obchodzi
gość
9 lat temu
Ta cholerna Doda juz dawno powinna zniknać z telewizji .To jest strasznie G****A dziewucha ona nie ma za grosz ambicji
gość
9 lat temu
ile doda ma rodzeństwa? jej stary to niezły numer, cała rodzinka siebie warta, co ta żona w nim widzi? bo ze doda go broni, ok, jako córka nie moze byc bezstronna, ale co te kobity w nim widziały, ze chciały mu dzieci rodzic, tego nie pojme nigdy
gość
9 lat temu
ta cała rodzina jest porąbana wszyscy są dnem bez kultury wykształcenia i umiaru samew k***y i alfonsy współcuję miastu które kojarzy się z tą patologicznym dnem
gość
9 lat temu
widzieliscie ten zalosny program szulim-cos bredzili o kardaszianach-dno dz iennikarskei.polecam coś mądrego np.tygodnik kultutalny!!!
gość
9 lat temu
Szulim na wojnie kiblowej!!hahahahahaha!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie