Luxuria: "Jestem KOBIETĄ RENESANSU!"

413
Podziel się

"Mam wiele talentów. Niestety nie ze wszystkich mam okazję korzystać."

Luxuria: "Jestem KOBIETĄ RENESANSU!"

Jak niedawno wyznała Karolina Smogulecka, używająca w show biznesie pseudonimu Luxuria Astaroth, na edukację szkoda jej na razie czasu, bo ma "ciekawsze rzeczy do roboty". Zobacz: Luxuria: "Mam ciekawsze rzeczy do roboty niż szkoła!"

Jestem humanistką, kobietą renesansu, bardzo uzdolnioną - wyjaśnie w Fakcie. Kobietą wielu talentów, niestety nie ze wszystkich mam okazję korzystać. Większość z nich odziedziczyłam z rodziny od strony ojca.

19-latka, która zasłynęła wyznaniem dotyczącym picia krwi z okresu, zapewnia, że jest utalentowana aż za bardzo.

Mam wiele talentów i inni je widzą - zapewnia. To nie jest tak, że stwierdzę, że mam talent do tego i na siłę to robię. Jestem szczera i potwierdzam to, co już mówiłam. Oczywiście, że robię to dla kasy, ale kocham to. Kto z nas nie pracuje dla pieniędzy?

O Luxurii, którą tabloid ostrożnie tytułuje "modelką", Polska dowiedziała się dzięki Donatanowi. W teledyskach do dwóch jego utworów Astaroth prezentowała biust, co, jak twierdzi, nadal się za nią ciągnie.

Zwracają na mnie uwagę zarówno mężczyźni jak i kobiety - wyznaje w tabloidzie. Nie rusza mnie to, bo ludzie zawsze zwracali na mnie uwagę, więc nie widzę różnicy. No może teraz jest zmasowany atak. Jest na mnie straszny popyt. Do tej pory zdarzają się oferty z kolacjami, wyjściami. One są niegroźne, ale jeszcze tak nisko nie upadłam, by z nich korzystać.

KOMENTARZE
(413)
Lilu
6 lat temu
Ciekawe czy wogóle wie co to jest Renesans :-)))))
Gość
6 lat temu
chyba kiczu i pokazywania d**y!
Gość
6 lat temu
Ty to jestes sredniowieczna krowa ;)
gość
6 lat temu
za pol godziny koncze prace :D
gość
6 lat temu
Kamila, a nie Karolina ;)
Najnowsze komentarze (413)
gość
6 lat temu
jest tłusta i napakowana botoksem
gość
6 lat temu
Bardzo ciekawe . W jednym z wywiadów powiedziała ,że nienawidzi polskiego i woli matematykę a tutaj sama tamtej wypowiedzi zaprzeczyła ,że jest humanistką . Sama nie wie co p******i ... Pierdul pierdul a ja posłucham i się z ciebie pośmieję marna kreaturko . Możesz zrobić karierę w cyrku albo grać w horrorach zombie bez charakteryzacji jedynie . Nie jesteś kobietą RENESANSU !!! Jesteś gówniarą z cyrku !
gość
6 lat temu
ale ona jest brzydka
gość
6 lat temu
Kamila Wawrzynkiewicz nie Smogulecka ;)
gość
6 lat temu
porażkowa panna
gość
6 lat temu
Widzicie...ja pamiętam Luxurię zanim była u Donatana... kiedyś była serio modelką, do tego agencyjną..z taką twarzą .. będzie sukces za cokolwiek by sie nie zabrało
maillot de fo...
6 lat temu
viewtopic-p-*.html maillot de foot 2014 2015
angela
6 lat temu
Nie masz talentu możesz pokazać cycki .
gość
6 lat temu
Ja jestem dziewczyną romantyzmu
Gość
6 lat temu
Ale przeklamujecie wypowiedzi. ja sobie nie przypominam, zeby mowila u wojewodzkiwgo ze sama osobiscie pila krew z okresu... ;) mloda to i durnowata jeszcze. Wyrosnie moze ;)
gość
6 lat temu
diablica nawiedzona!!!
gość
6 lat temu
Ona ma zeza ;d
gość
6 lat temu
jest kobietą ale ulic :)
gość
6 lat temu
Szkoda mi tej dziewczyny ehh.
...
Następna strona