Trwa ładowanie...
Przejdź na

Donatan KUPUJE ODSŁONY na YouTube?!

222
Podziel się

Znajomi z branży zarzucają mu nieucziwą promocję... Ile płaci za milion "obejrzeń"?

Donatan KUPUJE ODSŁONY na YouTube?!
bDTZzLcl

Donatan i Cleo odnieśli wielki sukces dzięki piosence My Słowianie, która będzie reprezentować Polskę podczas tegorocznego konkursu Eurowizji. Duet postanowił iść za ciosem i nakręcił kolejny teledysk zatytułowany Cicha woda. Piosenka, podobnie jak poprzednia, szybko zaczęła bić rekordy odsłon na YouTubie.

Zdaniem wielu ludzi z branży nie jest to wcale zasługa ogromnej popularności piosenki. Wielu konkurentów i słuchaczy zarzuca Donatanowi... kupowanie odsłon na YouTube. Ma o tym świadczyć podejrzanie szybki wzrost odsłon i nienaturalnie mała ilość komentarzy w jego teledyskach. W podobny sposób na jaw wychodziły już machinacje innych, również zagranicznych gwiazd.

bDTZzLcn

Zdaniem konkurentów Donatan kupuje odsłony regularnie, by nakręcić zainteresowanie swoją muzyką i udawać, że jest jeszcze popularniejszy niż w rzeczywistości.

Wśród wielu głosów pojawił się wpis Roberta M., obecnie posługującego się pseudonimem "Rozbójnik Alibaba". Muzyk, który był członkiem zespołu Monopol, napisał na swoim profilu:

Nie wierzę w żadne 230.000 wyświetleń Donatana, a wiecie dlaczego? Ta strona Wam powie 'sharedcount.com'. Co więcej, wklej tam linka z You Tube ('Cichej wody'), a później nowego singla ('Zbyt wiele'), następnie porównaj liczby, które są na tej stronie, tyle ode mnie - napisał.

Gratuluję i życzę 10000000.00000.0000000 wyświetleń. Po co się ograniczać do kilku baniek, od razu w jeden dzień trzeba było milion odpalić. Szkoda, że jest tak nieuczciwie, ale to tylko internet... Tutaj wszystko można mieć, nawet miliard na liczniku.

bDTZzLct

Donatan zareagował już na krytyczne komentarze zarzucające mu kupowanie odsłon. Zapewnia, że wszystkie odsłony są uczciwe. Nie przekonał tym jednak krytyków.

Jesteście ciekawi czy i ile płaci za milion "obejrzeń"?

Według oficjalnego (ponoć "podkręconego") licznika Cichą wodę obejrzano przez dwa dni już prawie dwa miliony razy:

bDTZzLcu
bDTZzLcv
bDTZzLcO
KOMENTARZE
(222)
sonia
7 lat temu
Niech zrobi teledysk bez cycków to zobaczymy ile będzie miał odsłon.
kata
7 lat temu
A tak w ogóle to on jest jakimś raperem czy co?:D
Gość
7 lat temu
Wszyscy teraz tak robia
bDTZzLcP
gość
7 lat temu
przecież to norma w tym zaklamanym swiecie
gość
7 lat temu
donatan wyglada jak dresiarski k***t z osiedla
Najnowsze komentarze (222)
http://new-ba...
6 lat temu
紐巴倫鞋子
gość
7 lat temu
osz to ś****a oszukańcza ! grubas pornograficzny ! :D
mila
7 lat temu
donatan i clo niema leprzych piosekarzych nirz oni mam 11 lat
gość
7 lat temu
Mają rację. Nie wierzę że ktoś tych jego gniotów słucha.
gość
7 lat temu
nie podoba mi się, ale cóż każdy ma różny gust
gość
7 lat temu
Teledysk jest z******ty a My słowianie zrobili na tyle dobrze żeby zachęcić chociażby mnie który w życiu nie obejrzał żadnej premiery na youtubie żeby ich teledysk zobaczyć a bardziej nawet piosenkę usłyszeć o której głośno było przed premierą już. Kupuje odsłony :) - dla ludzi co sami nic nie osiągnęli każdy musi oszustem być i kropka. Zresztą co za różnica wszystkie strony z czołówek wyszukiwarek oszukują w ten czy inny sposób, kupując kliknięcia albo stosując inne triki seo
gość
7 lat temu
Jakie to jest słabe/prostackie/nijakie i mało po polsku.
jpapapa
7 lat temu
kleo chce do paszczu
bDTZzLcH
gość
7 lat temu
a co mu da ilość odsłon?chyba chodzi o ilość sprzedanych płyt bo z tego jest kasa...
gość
7 lat temu
To wiadome , ze kupuje.Polski naród jest na tyle g***i , że On to wykorzystuje.Moim zdaniem Donatan jest mądrym człowiekiem :) Kupie założmy 4 mln wyświetlen w tydzien za pare/dziesiąt tysięcy i na 2gi tydzien jest w połowie stacji telewizyjnych. Donatan na + zatomiast media na -
gość
7 lat temu
Hahaha ale g....
gość
7 lat temu
patrząc po zdjęciach, które pewnie są z teledysku, to się strasznie powtarza... "Nie lubimy robić" było świetne, ale im dalej brnie w to samo, to tym gorzej.. ostatnio w każdym teledysku jest ta sama Luxuria w ludowym stroju, z mlekiem.. bez przesady już, jeden klip wystarczył.. a poza tym nic nie słyszałam o "Cicha woda" więc skąd te 2 miliony to nie wiem, bo jakoś ani widu ani słychu o istnieniu tego klipu czy choćby samej piosenki..
gość
7 lat temu
aha, wgl nie słyszałam o takim teledysku, piosence ani nic, więc spoko...
Gość
7 lat temu
Ale g***o ten klip, a donatan to burak i p*****k, tylko hajs hajs hajs... Żeeenuaaa
...
Następna strona
bDTZzLdj