Trwa ładowanie...
Przejdź na

Luxuria chce być jak Siwiec! KRĘCI... REALITY SHOW!

234
Podziel się:

"Od miesięcy chodzi za nią kamera, która nagrywa ją w przeróżnych sytuacjach. Ma gotowy materiał i teraz chce go sprzedać".

Luxuria chce być jak Siwiec! KRĘCI... REALITY SHOW!

Potwierdza się, że w Polsce nie trzeba nic umieć, by zostać gwiazdą. Nawet jest to chyba niewskazane. Po Natalii Siwiec, która w reality show Enjoy the View postanowiła pochwalić się kolekcją wibratorów, przyszedł czas na gwiazdkę z klipów Donatana, Kamilę Smogulecką, promowaną jako "Luxuria Astaroh".

Ona z kolei obiecała producentom, że pokaże wszystkim, jak się bawi na imprezach. Tym ich ponoć ujęła.

Za Luxurią od miesięcy chodzi kamera, która nagrywa ją w przeróżnych sytuacjach - ujawnia w rozmowie z Faktem znajoma celebrytki. Ma gotowy materiał i teraz chce go sprzedać. To będzie hit, bo będzie tam np. widać jak ona imprezuje. A wtedy jest grubo.

Niestety osoby z otoczenia Luxurii nie ujawniają, czy kamera pokaże także jak "pije krew z okresu" i "pluje szatanowi w ryj". To z pewnością podniosłoby oglądalność.

Zobaczcie próbkę jej możliwości:

KOMENTARZE
(234)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar