Trwa ładowanie...
Przejdź na

Grochola: "Nie tracę nadziei na miłość!"

124
Podziel się

"Niedawno rozstałam się z facetem. Wierzę, że świat nam sprzyja byśmy spotkali wielką miłość".

Grochola: "Nie tracę nadziei na miłość!"
bCxQARQl

Katarzyna Grochola lubi dzielić się z Polakami swoimi przemyśleniami na temat związków. Właśnie wydała swoją nową książkę. W ramach jej promocji udzieliła wywiadu, w którym znowu opowiada o miłości.

Im jestem starsza, wydaje mi się, że przypadki same nam wchodzą w ręce. Tylko albo budujemy na nich, albo niszczymy je – mówi na łamach Show. Wierzę w przeznaczenie. Wierzę też, że świat nam sprzyja, byśmy realizowali marzenia i spotkali wielką miłość. Ale czasem możemy nie dostrzegać znaków przychylności od losu.

Grochola reklamuje się także, jako świetna partnerka. Niedawno rozstała się z mężczyzną, ale nie ukrywa, że marzy jej się kolejny facet.

bCxQARQn

Nie kocham teraz żadnego mężczyzny – mówi. Nigdy nie tracę nadziei. Potrafię wspaniale kochać. Jeśli los mi będzie sprzyjać, to się jeszcze wydarzy. Ale jeśli nie, to i tak mam wiele osób do kochania. Nie jestem zdesperowana.

Sukces to nie jest coś, co daje prawdziwe szczęście. Niedawno umarł mi kot, rozstałam się z facetem. Wszystko trzeba odpłakać, przeczekać, dać czas, nie pospieszać się.

bCxQARQO
KOMENTARZE
(124)
Gość
6 lat temu
Ja też się boję że nie znajdę miłości mojego życia. .
gość
6 lat temu
pozytywne myślenie
gość
6 lat temu
Niektórzy mylą miłość z zauroczeniem...
bCxQARQP
gość
6 lat temu
Nie zdam sesji K***A
gość
6 lat temu
Ja spotkałam!
Najnowsze komentarze (124)
gość
6 lat temu
w tych włosach wygląda wiecznie jak woźna.Tylko brakuje miotły.Niech nie czeka na miłość, chyba, że ze strony jakiegoś "pana gospodarczego" z jakiejś szkoły.
RK
6 lat temu
czy ktos skasowal komentarz o macku mazurze?
gość
6 lat temu
ta pani ciągle poszukująca......
gość
6 lat temu
IA TEŻ CZEKAM NA MIŁOŚC........
gość
6 lat temu
IA TEŻ CZEKAM NA MIŁOŚC........
gość
6 lat temu
Pani Kasiu wszystko przed pania.Jest pani piekna i inteligentna napewno wszystko sie ulozy i znajdzie pani ta druga polówke.
gość
6 lat temu
czy tylko baby o tej miłości ciągle? facet jakoś potrafi zając sie pracą, hobby i mieć wywalone na wielka miłość. Ma seks i inne sprawy na głowie. A babki wzdychają....ja już ma dosyć tego wzdychania i marzeń o niewiadomo czym.
dgc
6 lat temu
P.S. Moglabym napisac na ten temat ksiazke jakie perypetie w miedzy czasie mnie spotkaly,ale ciagle brak czasu,a na pewno pomoglaby wielu babeczka,ktore czuja sie samotne i ktore stracily juz nadziej,ktore juz nie wierza,ze mazrenia sie spelniaja.Buziaki.
bCxQARQH
dgc
6 lat temu
Ja na swoja czekalam 20 lat.Znalazlam .Jestem szczesliwa.Sa jeszcze normalni faceci wierzcie mi.....
gość
6 lat temu
Bzdura. Ja coś biorę, ale daję coś w zamian. Nie kradnę, nie oszukuję. Dostaję pieniądze, ale w zamian daję mój czas, moje umiejętności, moją wiedzę. Dostaję miłość, ale w zamian daję moje uczucie, zaangażowanie, poświęcenie. Zawsze jest COŚ ZA COŚ.
Gość
6 lat temu
Ta Pani nowa książka jest nudna jak ch..era :/
gość
6 lat temu
grochola - polski paolo coelho
gość
6 lat temu
stara zużyta kobieto, kup sobie przystojny wibrator i działaj
gość
6 lat temu
Miłość do mężczyzny jest chwilowa i przemijających -niestety ale za to miłość do dziecka...
...
Następna strona
bCxQARRj