George Michael TRAFIŁ do SZPITALA!

162
Podziel się

Gwiazdor znowu ma problemy z płucami.

George Michael TRAFIŁ do SZPITALA!

Wczoraj 50-letni George Michael trafił do szpitala po tym, jak znaleziono go nieprzytomnego od gorączki w jego domu w Londynie. Zaniepokojeni brakiem kontaktu z piosenkarzem przyjaciele udali się do jego apartamentu i natychmiast wezwali pogotowie, gdy okazało się, w jaki złym jest stanie. Obecnie Michael nadal przebywa na oddziale i jest pod obserwacja lekarzy.

W 2011 roku Michael niemal umarł z powodu zapalenia płuc. Zobacz: George Michael może STRACIĆ GŁOS?! Piosenkarz musiał odwołać trasę koncertową i przez kilka dni walczył o życie w klinice specjalizującej się w chorobach płuc. Długie miesiące dochodził do zdrowia i dopiero niedawno ogłosił, że „znowu czuje pełnie sił”. Niestety nie na długo.

Zadzwoniono do nad około ósmej rano. Wysłaliśmy dwie karetki do pacjenta w ciężkim stanie. Na miejscu ratownicy podjęli decyzję o natychmiastowym przewiezieniu go do szpitala – powiedział brytyjskim mediom jeden z pielęgniarzy.

Menedżer gwiazdora zapewnił, że jego stan jest stabilny i na razie nie ma powodów, aby odwoływać zaplanowane koncerty.

KOMENTARZE
(162)
Gość
6 lat temu
Czy on czasem nie ma HIV? Oby nie...
gość
6 lat temu
dużo zdrówka George!!!!
gość
6 lat temu
współczuje, jest świetnym piosenkarzem mimo co...
gość
6 lat temu
szybko wracja do zdrowia, fani czekają
gość
6 lat temu
Logiczne że ma hiv. w czasach kiedy był młody nie wiedzieli jeszcze wystarczająco o tej chorobie, o tym że trzeba się zabezpieczać, a teraz efekty są.
Najnowsze komentarze (162)
discount birk...
4 lata temu
buy cheap birkenstocks discount birkenstocks
fitflops on s...
5 lata temu
fitflops in australia fitflops on sale australia
gość
6 lat temu
OMG!!! Uwielbiam go!!
gość
6 lat temu
Twarz ma typową dla osoby z HIV, atrofia tłuszczowa na policzkach... skutek uboczny zażywania leków tak wygląda. Ale czy on to ma? Nie wiadomo i nie wyrokujmy
gość
6 lat temu
Rozwój HIV oczywiście można zatrzymać lekami i wtedy możliwe jest zapobiegnięcie rozwojowi AIDS, tylko że wielu ludzi kompletnie nie jest świadoma noszenia w sobie tego wirusa albo wypiera ze swojej podświadomości taką ewentualność, zwykłe badanie krwi nie wykaże przecież obecności wirusa, trzeba się poddać specjalistycznym badaniom, przez ten czas u nosiciela może rozwinąć się AIDS. Jednym z symptomów, o ile wykluczona jest choroba nowotworowa bądź astma oskrzelowa, są nawracające zapalenia płuc o zaostrzonym przebiegu, osobę chorą na AIDS nie da się już wyleczyć, można tylko starać się wydłużyć życie o te parę lat bądź miesięcy w zależności od stopnia zaawansowania choroby.
gość
6 lat temu
SZKODA GO . JEST świetnym artystą , pokolenie całe moje to on i jemu podobni . Nie oszczędzają się ,dają z siebie wszystko ,nie to co dzisiaj te sztuczne małolaty promowane przez internet , zero talentu i charyzmy !!!
gość
6 lat temu
za dużo się s****y nałykał
Gość
6 lat temu
Czeste zapalenia płuc pojawiaja sie przy AIDS.
gość
6 lat temu
HIV daje znać zboczeńcowi
gość
6 lat temu
On ma juz zaawansowane AIDS i Pcp :(
gość
6 lat temu
Stary dobry george..;)
gość
6 lat temu
za dużo wciąga
gość
6 lat temu
AIDS
gość
6 lat temu
ale diadzio się z niego zrobił
...
Następna strona