Trwa ładowanie...
Przejdź na

Jacek Kurski ROZWODZI SIĘ! Dzień po odejściu z polityki...

344
Podziel się

Przypadek? Polityk ogłasza, że podzielili się pieniędzmi.

Jacek Kurski ROZWODZI SIĘ! Dzień po odejściu z polityki...
bDmPhiKt

Ostatnie miesiące nie należą do najszczęśliwszych w życiu Jacka Kurskiego. Partia Solidarna Polska, którą założył ze Zbigniewem Ziobro, nie dostała się do Europarlamentu. Nie pomógł jej nawet Tomasz Adamek, który miał "robić porządek Polsce" i porównywał w telewizji gejów do pedofilów. Kurski obwinia o swoją wyborczą porażkę właśnie niezbyt inteligentnego boksera.

Wczoraj na swoim Twitterze, korzystając z tego, że media były zajęte wizytą Baracka Obamy, Kurski ogłosił, że wycofuje się z polityki. Wyjaśnia, że "potrzebuje nabrania dystansu" i czasu dla bliskich:

Podjąłem decyzję o czasowym wycofaniu się z czynnej polityki, a tym samym rezygnacji z wszelkich funkcji w Solidarnej Polsce. Po latach politycznego zgiełku, gonitwy i walki potrzebuję nabrania dystansu. (...) Biorę urlop od polityki również ze względu na moich bliskich, których dobro wymaga ode mnie poświęcenia teraz uwagi wyłącznie im.

bDmPhiKv

Dziś polityk opublikował kolejne oświadczenie. Ogłasza, że postanowił... rozwieść się z żoną. Zapewne przypadkowo akurat w dzień po odejściu z polityki:

Informujemy, że postanowiliśmy zakończyć nasz związek małżeński. Rozstanie odbywa się w atmosferze dialogu. Doszliśmy do porozumienia w zakresie podziału wspólnego majątku i oboje jesteśmy w tej kwestii usatysfakcjonowani. Kierując się dobrem naszych dzieci prosimy media i osoby postronne o powstrzymywanie się od wszelkich interpretacji i komentarzy w tej sprawie oraz uszanowanie naszej prywatności. Nie będziemy udzielać żadnych informacji. Monika i Jacek Kurscy.

Pozew rozwodowy złożyła Monika Kurska. Pismo trafiło do sądu już 27 maja. Kurscy mają trójkę dzieci: Antoniego, Zuzannę i Olgierda.

Jacek Kurski zarobił podczas swojej kadencji w Europarlamencie ponad 1,5 miliona złotych. Powinno mu wystarczyć do kolejnych wyborów.

bDmPhiKB
bDmPhiKW
KOMENTARZE
(344)
gość
6 lat temu
Oni wszyscy tacy idealni...na pokaz
gość
6 lat temu
no a taki pobożny w tej Solidarnej Polsce ... pewnie jak cała reszta...
gość
6 lat temu
Jeszcze pare lat temu: Marcinkiewicz, Kurski, Ziobro zgrywali takich porzadnych, zawsze w zgodzie z nauka Kosciola... a tu wyszlo szydlo z worka jakie to gagatki o podwojnej moralnosci...fuuj
bDmPhiKX
Gość
6 lat temu
Od dawna mial przeciez kochanke
gość
6 lat temu
zdradził - zachłysnął się wielkim światem, a dzieci w tym wszystkim zeszły na dalszy plan....straszne to panie Kurski
Najnowsze komentarze (344)
gość
6 lat temu
Kurski to rodwajler-jaki z niego katolik!!!!!karierowicz i dzieciorób,kto na prawdę wie ile dzieci ma ten niezrównoważony psychicznie facet.
gość
6 lat temu
jak ja widzę ich wszystkich w tych za wielkich marynarkach za długich spodniach to mam wrażenie że żony maja ich w d....
makaka
6 lat temu
Ale CIEeeeeee
natasia
6 lat temu
Nic Nice wierze....Natasia
gość
6 lat temu
czy wy widzicie jak on wyglada na ostatnim zdjęciu??????? co za w******k
gość
6 lat temu
I dobrze Ci tak c****e. Jeżeli znikniesz z ekranów (w co szczerze wątpię), będzie przyjemniej i oglądać, i słuchać. I jeżeli stracisz mandat poselski, może wreszcie zabiorą Tobie prawo jazdy za to co wyprawiasz na drogach. Czego też życzę.
gość
6 lat temu
Typowy przedstawiciel prawicowego oszołomstwa w Polsce - gęba pełna gładkich zdań o nauce Kościoła, "wartościach rodzinnych", itp. a w realu to prymitywna, zakłamana hołota.
gość
6 lat temu
taki k***l az mu z pyska krzyżyk wystawal a tu.... katole to zaklamasy na maxa a polityk.... to już zaklamana s****a
bDmPhiKP
gość
6 lat temu
A to dopiero skandal- prawy i sprawiedliwy tak po prostu się rozwiódł? Człowiek wywodzący się z tak nieskazitelnej partii, nie do wiary wprost.
gość
6 lat temu
a ja mam kłopoty z wypróżnianiem się, mam też wzdęcia i puszczam całą niedzielę smrodliwe bączki
gość
6 lat temu
hurra! będzie więcej sweet foteczek
tara
6 lat temu
Nie pierwszy to świętoje.liwy, który zgrabnie wiąże wartości chrzescijańskie ze swoją dwulicowością. Pogratulować jego wyborcom!!!
gość
6 lat temu
niebawem beda informowac co zjedli oraz jakiego koloru kal oddali zenua
a
6 lat temu
ciekawe co kura kombinuje...
...
Następna strona
bDmPhiLr