Margaret w różowej pepitce! (FOTO)

W trakcie występu ściągnęła spódnicę...

Obraz

Margaret była jedną z gwiazd, które wystąpiły wczoraj na festiwalu w Opolu. Piosenkarka już od dłuższego czasu próbuje się pozbyć wizerunku "śpiewającej szafiarki". Wierzy, że letnie koncerty organizowane przez telewizje jej w tym pomogą.

Gwiazdka pojawiła się wczoraj na scenie amfiteatru w dwuczęściowym stroju w różową pepitkę. W trakcie występu postanowiła zrzucić z siebie spódnicę. Miała pod nią szorty z wysokim stanem.

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą